Эналаприл 10 мг таблетки №20

КОД: 54081
 1. Наличие товара в аптеках
  Наличие товара в аптеке

   Эналаприл 10 мг таблетки №20

   0,00 грн.

   Доступность: Снят с продажи в сети

   Внимание! Цены действительны только при заказе, бронировании на сайте!
  • Нам доверяют
   • Более 15 000 лекарств и товаров для здоровья
   • 100% товаров сертифицированы
   • Срочная доставка по Украине за 24 часа
   • Работаем без выходных
   Доставка
   • Доставка Курьером
   • Самовывоз
   • Доставка Новой почтой
   При сумме заказа от 100грн. доставка осуществляется бесплатно
   Смотреть города бесплатной доставки
   • Киев
   • Одесса
   • Харьков
   • Днепр
   • Львов
   • Ивано-Франковск
   • Винница
   • Запорожье
   • Кременчуг
   • Кривой Рог
   • Тернополь
   Оплата
   Наличными, Visa, MasterCard, Maestro


  • add.ua-Лубнифарм ОАО (Украина, Лубни)-Эналаприл 10 мг таблетки №20-01

  Доступность: Нет в наличии

  • Главный медикамент: Эналаприл
  • Производитель: Лубнифарм ОАО (Украина, Лубни)
  • Форма товара: Таблетки
  Инструкция

  Еналаприл (Enalapril) інструкція по застосуванню

  Склад:

  1 таблетка містить еналаприлу малеату 0,005 г або 0,01 г;
  допоміжні речовини: лактози моногідрат, крохмаль картопляний, целюлоза мікрокристалічна, полівінілпіролідон низь комолекулярний медичний, аеросил, тальк, кальцію стеарат.

  Форма випуску

  Таблетки.

  Фармакотерапевтична група

  Інгібітори ангіотензинперетворюючого ферменту. КодАТС C09А А 02.

  Фармакологічні властивості

  Фармакодинаміка. Еналаприл - синтетичний інгібіторангіотензинперетворюючого ферменту. Еналаприл є “проліками”; в організмі вінгідролізу ється з утворенням еналаприлату, який і є інгібіторомангіотензинперетворюючого ферменту. Еналаприл поступово знижує артеріальний тиск, зменшує загальний периферичний опір судин, пост- і перед навантаження насерце, тиск у правому передсерді та у малому колі кровообігу, зменшує гіпертрофію лівого шлуночка, підвищує толерантність до фізичних навантажень, покращує клуб очкову гемодинаміку в нирках, що перешкоджає розвитку діабетичноїнефропатії. Не впливає на метаболізм глюкози та ліпопротеїнів.

  Фармакокінетика. Незалежно від прийому їжі, близько 60 % дози швидко всмоктується із шлунково-кишкового тракту, максимальна концентрація реєструється протягом 1 год. Метаболізується впечінці, виводиться із організму переважно нирками, а також через кишечник. Протягом 24 год виводиться 95 % препарату. Період напів виведення становить 11год. В осіб похилого віку гіпотензивний ефект більш виражений та пролонгований.

  Показання для застосування

  Препарат призначають при лікуванні артеріальної гіпертензії і застійної серцевої недостатності.

  Спосіб застосування та дози

  Еналаприл призначають внутрішньо, незалежно від прийому їжі. При лікуванні артеріальної гіпертензії початкова доза становить 10– 20 мг на добу (одноразово або в два прийоми), що відповідає 2 – 4 таблеткам при використанні лікарської форми по 0,005 г і 1 – 2 таблеткам при використанні лікарської форми по 0,01 г. Наступну дозу підбирають індивідуально для кожного хворого – звичайно 20 мг на добу (одноразово або в два прийоми) – 4 або 2таблетки, залежно від дозування діючої речовини в одній таблетці. Максимальна добова доза не повинна перевищувати 40 мг.

  При реноваскулярній гіпертензії препарат призначають у менших дозах. Початкова доза становить звичайно 5 мг на добу (1 або 1/2 таблетки на день відповідно). Потім дозу підбирають індивідуально. Добова доза не повинна перевищувати 20 мг.

  При серцевій недостатності призначають починаючи з 2,5 мг (1/2 або 1/4таблетки), потім дозу поступово збільшують до 10 - 20 мг (2 – 4 або 1 – 2таблетки), в один-два прийоми.

  Використання препарату можливо для моно терапії і в комплексі з іншимиантигіпертензивними засобами.

  В усіх випадках при надмірному зниженні артеріального тиску дозу знижують.

  У хворих з нирковою недостатністю може виникнути необхідність узниженні дози і частоти прийому препарату.

  Побічна дія. Препарат звичайно добре переноситься. Вдеяких випадках (приблизно у 2-3 % хворих) при застосуванні препарату спостерігається головний біль, сухий кашель, запаморочення, втомлюваність, астенія. Менш ніж у 2 % пацієнтів відмічені гіпотензія, ортостатичні реакції, тахікардія, непритомність, нудота, діарея, судоми, алергічні реакції, ангіо невротичний набряк; рідко – порушення функції нирок, ниркова недостатність, олігурія, гіперкаліємія, гіпонатріємія; надзичайно рідко –депресія, сонливість або безсоння, бронхоспазм, інтерстиціальний пневмоніт, бронхіт, холестатичний гепатит, підвищення рівня креатині ну, трансаміназ ісечовини в сироватці крові, порушення смаку, зору, шум у вухах, глосит, тромбоцит опенія, лейкопенія, агранулоцит оз.

  Протипоказання

  Препарат протипоказано застосовувати при підвищеній чутливості до інгібіторів ангіотензинперетворюючого ферменту, при вагітності, нирковій недостатності, гострих порушеннях мозкового кровообігу, приангіоневротичному набряку, в анамнезі.

  Передозування

  При передозуванні може розвинутися гіпотензія, запаморочення. За наявності зазначених симптомів слід припинити прийом препарату, викликати блювання, промити шлунок; внутрішньо венно вводять плазмол і фізіологічний розчин. Подальше лікування – симптоматичне.

  Особливості застосування

  Еналаприл і еналаприлат виділяються в деяких кількостях з жіночим молоком, у зв’язку з цим не рекомендується призначати препарат у період лактації. Дітям Еналаприл не призначають. Хворі з тяжкою серцевою недостатністю, особливо при порушенні функції нирок, при прийомі препарату повинні постійно перебувати під наглядом лікаря.

  Взаємодія з лікарськими засобами

  Потенціювання ефекту спостерігається при одночасному прийомі із сечогінними, гіпотензивними засобами, опіоїдними аналгетиками, засобами для наркозу і алкоголем. При сумісному застосуванні Еналаприлу та тіазидних діуретиків зменшується вираженістьсимптомів гіпокаліємії, індукованої діуретиком. Одночасне застосуванняЕналаприлу і калій зберігаючих діуретиків (спіронолактон, триамтерен, амілорид), харчових добавок і солей, які містять калій, особливо при лікуванні хворих з порушенням функції нирок, може призвести до гіперкаліємії. Еналаприл може зменшувати концентрацію літію в крові. У хворих з тяжкою формою сердцевоїнедостатності, особливо при порушеннях функції нирок, одночасне застосуванняеналаприлу і діуретиків може спричинити артеріальну гіпотензію з підвищенням вмісту сечовини і креатині ну в крові. У пацієнтів з нестабільною функцією нирок, які отримують не стероїдні протизапальні засоби, після початку застосування Еналаприлу можливо зниження їх ефекту і подальше погіршання функції нирок. При одночасному застосуванні з імунодепресантами зростає ризик розвитку впливу на кістковий мозок. При одночасному прийомі Еналаприлу заналгетиками останні знижують дію Еналаприлу.

  Не рекомендується призначати Еналаприл хворим, які знаходяться нагемодіалізі з використанням діалізних мембран AN69, через ризик анафілактоїднихреакцій.

  Основні фізико-хімічні властивості

  Таблетки білого або майже білого кольору, плоско циліндричної форми, з гладкою поверхнею, з фаскою, з рискою.

  Умови та термін зберігання

  Зберігати в сухому, захищеному від світла і недоступному для дітей місці при температурі 15-25 оС. Не слід приймати препарат після закінчення зазначеного терміну придатності.

  Термін придатності

  2 роки.

  Дополнительная информация
  Дополнительная информация
  Количество в упаковкеНет
  Форма товара Таблетки
  Производитель Лубнифарм ОАО (Украина, Лубни)
  Главный медикамент Эналаприл
  код мориона63184
  Отзывы
  Напишите ваш отзыв
  Как вы оцениваете этот товар? *
  Общая оценка :
  Отменить
  ВНИМАНИЕ! ЦЕНЫ ДЕЙСТВИТЕЛЬНЫ ТОЛЬКО ДЛЯ ЗАКАЗА НА САЙТЕ!
  Акции
  Спецпредложения
  Продукт {{var product.name}} был удален из Вашей корзины

  Продолжить покупки
  Оформить заказ