Эналаприл 10 мг таблетки №20*

КОД: 54081
 1. Наличие товара в аптеках
  Наличие товара в аптеке

  Эналаприл 10 мг таблетки №20*

  0,00 грн.

  Доступность: Снят с продажи в сети

  Внимание! Цены действительны только при заказе, бронировании на сайте!
 2. Нам доверяют
  • Более 15 000 лекарств и товаров для здоровья
  • 100% товаров сертифицированы
  • Срочная доставка по Украине за 24 часа
  • Работаем без выходных
  Доставка
  • Доставка Курьером
  • Самовывоз
  • Доставка Новой почтой
  При сумме заказа от 100грн. доставка осуществляется бесплатно
  Смотреть города бесплатной доставки
  • Киев
  • Одесса
  • Харьков
  • Днепр
  • Львов
  • Ивано-Франковск
  • Винница
  • Запорожье
  • Кременчуг
  • Кривой Рог
  • Тернополь
  Оплата
  Наличными, Visa, MasterCard, Maestro


 • add.ua-Лубнифарм ОАО (Украина, Лубни)-Эналаприл 10 мг таблетки №20*-01

Доступность: Нет в наличии

 • Главный медикамент: Эналаприл
 • Производитель: Лубнифарм ОАО (Украина, Лубни)
 • Форма товара: Таблетки
 • Регистрационное удостоверение: UA/1195/01/02
Инструкция

Еналаприл (Enalapril) інструкція по застосуванню

Склад:

1 таблетка містить еналаприлу малеату 0,005 г або 0,01 г;
допоміжні речовини: лактози моногідрат, крохмаль картопляний, целюлоза мікрокристалічна, полівінілпіролідон низь комолекулярний медичний, аеросил, тальк, кальцію стеарат.

Форма випуску

Таблетки.

Фармакотерапевтична група

Інгібітори ангіотензинперетворюючого ферменту. КодАТС C09А А 02.

Фармакологічні властивості

Фармакодинаміка. Еналаприл - синтетичний інгібіторангіотензинперетворюючого ферменту. Еналаприл є “проліками”; в організмі вінгідролізу ється з утворенням еналаприлату, який і є інгібіторомангіотензинперетворюючого ферменту. Еналаприл поступово знижує артеріальний тиск, зменшує загальний периферичний опір судин, пост- і перед навантаження насерце, тиск у правому передсерді та у малому колі кровообігу, зменшує гіпертрофію лівого шлуночка, підвищує толерантність до фізичних навантажень, покращує клуб очкову гемодинаміку в нирках, що перешкоджає розвитку діабетичноїнефропатії. Не впливає на метаболізм глюкози та ліпопротеїнів.

Фармакокінетика. Незалежно від прийому їжі, близько 60 % дози швидко всмоктується із шлунково-кишкового тракту, максимальна концентрація реєструється протягом 1 год. Метаболізується впечінці, виводиться із організму переважно нирками, а також через кишечник. Протягом 24 год виводиться 95 % препарату. Період напів виведення становить 11год. В осіб похилого віку гіпотензивний ефект більш виражений та пролонгований.

Показання для застосування

Препарат призначають при лікуванні артеріальної гіпертензії і застійної серцевої недостатності.

Спосіб застосування та дози

Еналаприл призначають внутрішньо, незалежно від прийому їжі. При лікуванні артеріальної гіпертензії початкова доза становить 10– 20 мг на добу (одноразово або в два прийоми), що відповідає 2 – 4 таблеткам при використанні лікарської форми по 0,005 г і 1 – 2 таблеткам при використанні лікарської форми по 0,01 г. Наступну дозу підбирають індивідуально для кожного хворого – звичайно 20 мг на добу (одноразово або в два прийоми) – 4 або 2таблетки, залежно від дозування діючої речовини в одній таблетці. Максимальна добова доза не повинна перевищувати 40 мг.

При реноваскулярній гіпертензії препарат призначають у менших дозах. Початкова доза становить звичайно 5 мг на добу (1 або 1/2 таблетки на день відповідно). Потім дозу підбирають індивідуально. Добова доза не повинна перевищувати 20 мг.

При серцевій недостатності призначають починаючи з 2,5 мг (1/2 або 1/4таблетки), потім дозу поступово збільшують до 10 - 20 мг (2 – 4 або 1 – 2таблетки), в один-два прийоми.

Використання препарату можливо для моно терапії і в комплексі з іншимиантигіпертензивними засобами.

В усіх випадках при надмірному зниженні артеріального тиску дозу знижують.

У хворих з нирковою недостатністю може виникнути необхідність узниженні дози і частоти прийому препарату.

Побічна дія. Препарат звичайно добре переноситься. Вдеяких випадках (приблизно у 2-3 % хворих) при застосуванні препарату спостерігається головний біль, сухий кашель, запаморочення, втомлюваність, астенія. Менш ніж у 2 % пацієнтів відмічені гіпотензія, ортостатичні реакції, тахікардія, непритомність, нудота, діарея, судоми, алергічні реакції, ангіо невротичний набряк; рідко – порушення функції нирок, ниркова недостатність, олігурія, гіперкаліємія, гіпонатріємія; надзичайно рідко –депресія, сонливість або безсоння, бронхоспазм, інтерстиціальний пневмоніт, бронхіт, холестатичний гепатит, підвищення рівня креатині ну, трансаміназ ісечовини в сироватці крові, порушення смаку, зору, шум у вухах, глосит, тромбоцит опенія, лейкопенія, агранулоцит оз.

Протипоказання

Препарат протипоказано застосовувати при підвищеній чутливості до інгібіторів ангіотензинперетворюючого ферменту, при вагітності, нирковій недостатності, гострих порушеннях мозкового кровообігу, приангіоневротичному набряку, в анамнезі.

Передозування

При передозуванні може розвинутися гіпотензія, запаморочення. За наявності зазначених симптомів слід припинити прийом препарату, викликати блювання, промити шлунок; внутрішньо венно вводять плазмол і фізіологічний розчин. Подальше лікування – симптоматичне.

Особливості застосування

Еналаприл і еналаприлат виділяються в деяких кількостях з жіночим молоком, у зв’язку з цим не рекомендується призначати препарат у період лактації. Дітям Еналаприл не призначають. Хворі з тяжкою серцевою недостатністю, особливо при порушенні функції нирок, при прийомі препарату повинні постійно перебувати під наглядом лікаря.

Взаємодія з лікарськими засобами

Потенціювання ефекту спостерігається при одночасному прийомі із сечогінними, гіпотензивними засобами, опіоїдними аналгетиками, засобами для наркозу і алкоголем. При сумісному застосуванні Еналаприлу та тіазидних діуретиків зменшується вираженістьсимптомів гіпокаліємії, індукованої діуретиком. Одночасне застосуванняЕналаприлу і калій зберігаючих діуретиків (спіронолактон, триамтерен, амілорид), харчових добавок і солей, які містять калій, особливо при лікуванні хворих з порушенням функції нирок, може призвести до гіперкаліємії. Еналаприл може зменшувати концентрацію літію в крові. У хворих з тяжкою формою сердцевоїнедостатності, особливо при порушеннях функції нирок, одночасне застосуванняеналаприлу і діуретиків може спричинити артеріальну гіпотензію з підвищенням вмісту сечовини і креатині ну в крові. У пацієнтів з нестабільною функцією нирок, які отримують не стероїдні протизапальні засоби, після початку застосування Еналаприлу можливо зниження їх ефекту і подальше погіршання функції нирок. При одночасному застосуванні з імунодепресантами зростає ризик розвитку впливу на кістковий мозок. При одночасному прийомі Еналаприлу заналгетиками останні знижують дію Еналаприлу.

Не рекомендується призначати Еналаприл хворим, які знаходяться нагемодіалізі з використанням діалізних мембран AN69, через ризик анафілактоїднихреакцій.

Основні фізико-хімічні властивості

Таблетки білого або майже білого кольору, плоско циліндричної форми, з гладкою поверхнею, з фаскою, з рискою.

Умови та термін зберігання

Зберігати в сухому, захищеному від світла і недоступному для дітей місці при температурі 15-25 оС. Не слід приймати препарат після закінчення зазначеного терміну придатності.

Термін придатності

2 роки.

Дополнительная информация
Дополнительная информация
Количество в упаковке 20
Форма товара Таблетки
Производитель Лубнифарм ОАО (Украина, Лубни)
Регистрационное удостоверение UA/1195/01/02
Главный медикамент Эналаприл
код мориона 63184
Отзывы
Напишите ваш отзыв
Как вы оцениваете этот товар? *
Общая оценка :
Отменить
Скачать полную инструкцию
ВНИМАНИЕ! ЦЕНЫ ДЕЙСТВИТЕЛЬНЫ ТОЛЬКО ДЛЯ ЗАКАЗА НА САЙТЕ!
Акции
Новинки
Продукт {{var product.name}} был удален из Вашей корзины

Продолжить покупки
Оформить заказ