Эналаприл 10 мг таблетки №20*

КОД: 54081
 1. Наличие товара в аптеках
  Наличие товара в аптеке

  Эналаприл 10 мг таблетки №20*

  5,11 грн.

  Доступность: Есть в наличии

  Внимание! Цены действительны только при заказе, бронировании на сайте!
 2. Доставка
  • Доставка Курьером
  • Самовывоз
  • Доставка Новой почтой
  При сумме заказа от 200 грн. доставка осуществляется бесплатно
  Смотреть города бесплатной доставки
  • Киев
  • Одесса
  • Харьков
  • Днепр
  • Львов
  • Ивано-Франковск
  • Винница
  • Запорожье
  • Кременчуг
  • Кривой Рог
  • Тернополь
  Оплата
  Наличными, Visa, MasterCard, Maestro
  Нам доверяют
  • Более 15 000 лекарств и товаров для здоровья
  • 100% товаров сертифицированы
  • Срочная доставка по Украине за 24 часа
  • Работаем без выходных • add.ua-Лубнифарм ОАО (Украина, Лубни)-Эналаприл 10 мг таблетки №20*-01
5,11 грн.

Доступность: Есть в наличии

Повтор заказа
Заказывать каждый:
Количество
Заказать в 1 клик
 • Производитель: Лубнифарм ОАО (Украина, Лубни)
 • Форма товара: Таблетки
 • Регистрационное удостоверение: UA/1195/01/02
Инструкция

Еналаприл (Enalapril) інструкція по застосуванню

Склад:

1 таблетка містить еналаприлу малеату 0 005 г або 0 01 г;допоміжні речовини: лактози моногідрат крохмаль картопляний целюлоза мікрокристалічна полівінілпіролідон низь комолекулярний медичний аеросил тальк кальцію стеарат.

Форма випуску

Таблетки.

Фармакотерапевтична група

Інгібітори ангіотензинперетворюючого ферменту. КодАТС C09А А 02.

Фармакологічні властивості

Фармакодинаміка. Еналаприл - синтетичний інгібіторангіотензинперетворюючого ферменту. Еналаприл є “проліками”; в організмі вінгідролізу ється з утворенням еналаприлату який і є інгібіторомангіотензинперетворюючого ферменту. Еналаприл поступово знижує артеріальний тиск зменшує загальний периферичний опір судин пост- і перед навантаження насерце тиск у правому передсерді та у малому колі кровообігу зменшує гіпертрофію лівого шлуночка підвищує толерантність до фізичних навантажень покращує клуб очкову гемодинаміку в нирках що перешкоджає розвитку діабетичноїнефропатії. Не впливає на метаболізм глюкози та ліпопротеїнів.

Фармакокінетика. Незалежно від прийому їжі близько 60 % дози швидко всмоктується із шлунково-кишкового тракту максимальна концентрація реєструється протягом 1 год. Метаболізується впечінці виводиться із організму переважно нирками а також через кишечник. Протягом 24 год виводиться 95 % препарату. Період напів виведення становить 11год. В осіб похилого віку гіпотензивний ефект більш виражений та пролонгований.

Показання для застосування

Препарат призначають при лікуванні артеріальної гіпертензії і застійної серцевої недостатності.

Спосіб застосування та дози

Еналаприл призначають внутрішньо незалежно від прийому їжі. При лікуванні артеріальної гіпертензії початкова доза становить 10– 20 мг на добу (одноразово або в два прийоми) що відповідає 2 – 4 таблеткам при використанні лікарської форми по 0 005 г і 1 – 2 таблеткам при використанні лікарської форми по 0 01 г. Наступну дозу підбирають індивідуально для кожного хворого – звичайно 20 мг на добу (одноразово або в два прийоми) – 4 або 2таблетки залежно від дозування діючої речовини в одній таблетці. Максимальна добова доза не повинна перевищувати 40 мг.

При реноваскулярній гіпертензії препарат призначають у менших дозах. Початкова доза становить звичайно 5 мг на добу (1 або 1/2 таблетки на день відповідно). Потім дозу підбирають індивідуально. Добова доза не повинна перевищувати 20 мг.

При серцевій недостатності призначають починаючи з 2 5 мг (1/2 або 1/4таблетки) потім дозу поступово збільшують до 10 - 20 мг (2 – 4 або 1 – 2таблетки) в один-два прийоми.

Використання препарату можливо для моно терапії і в комплексі з іншимиантигіпертензивними засобами.

В усіх випадках при надмірному зниженні артеріального тиску дозу знижують.

У хворих з нирковою недостатністю може виникнути необхідність узниженні дози і частоти прийому препарату.

Побічна дія. Препарат звичайно добре переноситься. Вдеяких випадках (приблизно у 2-3 % хворих) при застосуванні препарату спостерігається головний біль сухий кашель запаморочення втомлюваність астенія. Менш ніж у 2 % пацієнтів відмічені гіпотензія ортостатичні реакції тахікардія непритомність нудота діарея судоми алергічні реакції ангіо невротичний набряк; рідко – порушення функції нирок ниркова недостатність олігурія гіперкаліємія гіпонатріємія; надзичайно рідко –депресія сонливість або безсоння бронхоспазм інтерстиціальний пневмоніт бронхіт холестатичний гепатит підвищення рівня креатині ну трансаміназ ісечовини в сироватці крові порушення смаку зору шум у вухах глосит тромбоцит опенія лейкопенія агранулоцит оз.

Протипоказання

Препарат протипоказано застосовувати при підвищеній чутливості до інгібіторів ангіотензинперетворюючого ферменту при вагітності нирковій недостатності гострих порушеннях мозкового кровообігу приангіоневротичному набряку в анамнезі.

Передозування

При передозуванні може розвинутися гіпотензія запаморочення. За наявності зазначених симптомів слід припинити прийом препарату викликати блювання промити шлунок; внутрішньо венно вводять плазмол і фізіологічний розчин. Подальше лікування – симптоматичне.

Особливості застосування

Еналаприл і еналаприлат виділяються в деяких кількостях з жіночим молоком у зв’язку з цим не рекомендується призначати препарат у період лактації. Дітям Еналаприл не призначають. Хворі з тяжкою серцевою недостатністю особливо при порушенні функції нирок при прийомі препарату повинні постійно перебувати під наглядом лікаря.

Взаємодія з лікарськими засобами

Потенціювання ефекту спостерігається при одночасному прийомі із сечогінними гіпотензивними засобами опіоїдними аналгетиками засобами для наркозу і алкоголем. При сумісному застосуванні Еналаприлу та тіазидних діуретиків зменшується вираженістьсимптомів гіпокаліємії індукованої діуретиком. Одночасне застосуванняЕналаприлу і калій зберігаючих діуретиків (спіронолактон триамтерен амілорид) харчових добавок і солей які містять калій особливо при лікуванні хворих з порушенням функції нирок може призвести до гіперкаліємії. Еналаприл може зменшувати концентрацію літію в крові. У хворих з тяжкою формою сердцевоїнедостатності особливо при порушеннях функції нирок одночасне застосуванняеналаприлу і діуретиків може спричинити артеріальну гіпотензію з підвищенням вмісту сечовини і креатині ну в крові. У пацієнтів з нестабільною функцією нирок які отримують не стероїдні протизапальні засоби після початку застосування Еналаприлу можливо зниження їх ефекту і подальше погіршання функції нирок. При одночасному застосуванні з імунодепресантами зростає ризик розвитку впливу на кістковий мозок. При одночасному прийомі Еналаприлу заналгетиками останні знижують дію Еналаприлу.

Не рекомендується призначати Еналаприл хворим які знаходяться нагемодіалізі з використанням діалізних мембран AN69 через ризик анафілактоїднихреакцій.

Основні фізико-хімічні властивості

Таблетки білого або майже білого кольору плоско циліндричної форми з гладкою поверхнею з фаскою з рискою.

Умови та термін зберігання

Зберігати в сухому захищеному від світла і недоступному для дітей місці при температурі 15-25 оС. Не слід приймати препарат після закінчення зазначеного терміну придатності.

Термін придатності

2 роки.

Дополнительная информация
Дополнительная информация
Количество в упаковке 20
Форма товара Таблетки
Производитель Лубнифарм ОАО (Украина, Лубни)
Регистрационное удостоверение UA/1195/01/02
Главный медикамент Эналаприл
код мориона 63184
Отзывы
Напишите ваш отзыв

Оставлять отзывы могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь

Скачать полную инструкцию
ВНИМАНИЕ! ЦЕНЫ ДЕЙСТВИТЕЛЬНЫ ТОЛЬКО ДЛЯ ЗАКАЗА НА САЙТЕ!
Продукт {{var product.name}} был удален из Вашей корзины

Продолжить покупки
Оформить заказ