Акція "Лови путівку"

 

Baner LoviPutivku__940x350 ADD

А що лови? А де лови? Коли лови? Куди лови?

Приймайте участь у акції «Лови путівку!» від «Аптека Доброго Дня» і туристичної компанії «Феєрія мандрів» та відправляйтесь на незабутній відпочинок до Греції чи Албанії і гарантовано отримуйте знижки!

Щоб прийняти участь в Акції необхідно:

  1. Здійснити покупку від 199 грн. з урахуванням ПДВ одним чеком.
  2. Отримати акційну скретч-картку (одна покупка – одна акційна скретч-картка).
  3. Стерти всі акційні захисні поля біля напису «Зітри всі поля» на лицьовій стороні скретч-картки, знайти певну кількість «веселих смайлів» :). Відповідно до кількості знайдених «веселих смайлів» :) отримати одне з Заохочень.
Кількість «веселих смайлів»   Заохочення
дваЗнижка 5% на авторські тури в туристичній компанії «Феєрія»
триЗнижка 10% на наступну покупку в мережі «Аптека Доброго Дня»
чотириЗнижка 15% на наступну покупку в мережі «Аптека Доброго Дня»
п’ятьЗнижка 20% на наступну покупку в мережі «Аптека Доброго Дня»
шістьЗнижка 25% на наступну покупку в мережі «Аптека Доброго Дня»
сімЗнижка 30% на наступну покупку в мережі «Аптека Доброго Дня»
вісімПодорож

 

  1. Надати акційну скретч-карту:

- фармацевту при наступній покупці для отримання знижки в аптеці та/або підтвердження можливості придбання подорожі за 1 грн. у Партнера акції.

- менеджеру туристичної компанії «Феєрія мандрів» безпосередньо в агентстві для отримання знижки на авторські тури.

Період дії акції:

21.05-22.07.18 – отримання акційної скретч-картки;

21.05-31.07.18 – отримання знижки в мережі «Аптека Доброго Дня»; реєстрація виграшних скретч-карток та підтвердження можливості придбання подорожі у Партнера акції за 1 грн;

21.05-31.07.19 – отримання знижки в туристичній компанії «Феєрія мандрів» на авторські тури.

Акція діє в усіх аптеках мережі, що здійснюють свою діяльність під знаком для товарів та послуг «Аптека Доброго Дня», окрім аптек за адресою: м. Запоріжжя, Орехівське шосе, 10 та 10 В; м. Київ, Комарова, 3; м. Київ, Підвисоцького, 4-А; м. Одеса, вул. Пастера, 9 (відділення гінекології та хірургії); м. Київ, вул. М. Коцюбинського, 9; м. Київ, вул. Бульварно-Кудрявська, 27; м. Київ, вул. Народного ополчення, 5; м. Бориспіль (аеропорт); м. Київ, вул. Б. Хмельницького, 37, м. Київ, вул. Ломоносова, 33/43,    м. Київ, вул. Луначарського, 5, м. Київ, вул. Матеюка, 3, м. Київ, вул. Чорновола, 28/1, м. Київ, вул. Шовковична, 39/1; м. Київ, вул. Пушкінська, 22-А; м. Київ, пр-т Свободи, 22; м. Київ, вул. Тичини, 22; м. Київ, вул. Щербакова, 70; м. Київ, вул. Червоноармійська, 104; м. Київ, вул. Кондратюка, 6; м. Київ, вул. Саксаганського, 100; м. Київ, вул. Якубовського, 6; м. Київ, вул. Солом’янська, 17; м. Київ, вул. Пимоненко, 10; м. Київ, вул. Драйзера, 19; м. Київ, вул. Закревського, 81/1; м. Київ, вул. Братиславська, 3; м. Київ, пр-т Алішера Навої, 3; м. Київ, вул. Пушкінська, 82, м. Київ, вул. М. Коцюбинського, 8-А, м. Київ, вул. Медова, 2 (аеропорт «Жуляни»).

УВАГА!

Для отримання знижки або подорожі необхідно зберегти та надати оригінал акційної скретч-карти.Картка вважається недійсною, якщо пошкоджено або стерте повністю захисне поле з позначкою «Не стирати!». При отриманні знижки по скретч-карті, нова скретч-карта не видається!Знижку можна отримати одноразово:

-  на наступну покупку в мережі «Аптека Доброго Дня» з сумою чека до 2000 грн. з ПДВ одним чеком. Знижка розповсюджується на весь асортимент, окрім акційного товару. Знижка розраховується від фіксованої ціни реалізації препаратів та не сумується з іншими знижками, акціями та умовами бонусних програм. Покупець отримує знижку в момент оплати товару. Видача грошової компенсації замість надання знижки чи подорожі не допускається

;-  на авторські тури в туристичній компанії «Феєрія мандрів». Знижки розповсюджуються виключно на авторські тури туристичної компанії «Феєрія» (розділ офіційного сайту «Сама вигідна Європа» https://feerie.com.ua/ru/newconception і "Автобусні тури" https://feerie.com.ua/ru/bus-tours). Знижки розраховуються від фіксованої ціни та не сумуються з іншими знижками та акціями туристичної компанії «Феєрія».

Участь у акції є безкоштовною. Організатори та Партнер акції не отримують винагороду від учасників за їхню участь. Акція проводиться відповідно до вимог чинного законодавства України, не є лотереєю або азартною грою.

При покупці в інтернет аптеці скретч-карта видається. Заохочення по скретч-карті можна отримати виключно в аптеці або в агентстві (в залежності від Заохочення).

За детальною інформацією звертайтесь до співробітників аптек. Мережа аптек, що здійснює свою діяльність під знаком для товарів та послуг «Аптека Доброго Дня»,  має право змінювати умови Акції або достроково її припинити. Інформація про Акцію, внесені зміни або припинення акції публікується в Місцях проведення акції та на офіційному сайті www.add.ua

 

Офіційні правила акції

Продукт {{var product.name}} был удален из Вашей корзины

Продолжить покупки
Оформить заказ