Осіння вітамінізація розпочалась!

1300x350_25 na_vitaminy

 

Щоб підвищити імунітет і допомогти організму встояти проти сезонних хвороб, лікарі рекомендують курс профілактичної вітамінізації.

Цілий місяць, з 4 листопада по 1 грудня 2019 року в аптеках мережі «Аптека Доброго Дня» буде діяти знижка до - 25% на близько 300 видів  вітамінів!

В капсулах і пастилках, в сиропах і льодяниках — вітаміни для кожного члена сім'ї на будь-який смак і гаманець!

Уважно ознайомтесь з асортиментом вітамінів, які беруть участь в акції , а також з переліком аптек у виключеннях - офіційні правила.

*Акція діє з 4 листопада по 1 грудня 2019 року (включно) на території України в аптеках мережі «Аптека Доброго Дня» (надалі – Організатор), за виключенням аптечних пунктів. Адреси аптек, що не беруть участь в акції та офіційні правила Акції розміщені на сайті Організатора та у куточках споживачів в аптеках. Під знижкою  до - 25% мається на увазі знижка на товар придбаний з категорії «Вітаміни».  Перелік товару, що беруть участь в акції дізнавайтесь у співробітників аптек. Знижка розраховується від фіксованої ціни реалізації препаратів та не сумується з іншими знижками, акціями, бонусними  програмами та купонами Організатора.  Покупець отримує знижку в момент оплати товару. Видача грошової компенсації  замість надання знижки не допускається. За детальною інформацією звертайтесь до співробітників аптек. Мережа аптек  Організатора  має право змінювати умови та термін дії Акції. Інформація про Акцію, внесені зміни або припинення акції публікується в Місцях проведення Акції та на офіційному сайті www.add.ua.

Продукт {{var product.name}} был удален из Вашей корзины

Продолжить покупки
Оформить заказ