Зіркова мрія від "Аптека Доброго Дня"

Baner-Applle_ADD-940x350

Беріть участь в акції «Зіркова мрія» від «Аптека Доброго Дня» і вигравайте омріяні гаджети від Apple та гарантовано отримуйте знижки!

Щоб взяти участь в Акції необхідно:

  1. Здійснити покупку від 199 грн з урахуванням ПДВ одним чеком.
  2. Отримати акційну скретч-картку (одна покупка – одна акційна скретч-картка).
  3. Стерти всі акційні захисні поля біля напису «Зітри всі поля» на лицьовій стороні скретч-картки, знайти певну кількість «веселих смайлів». Відповідно до кількості знайдених «веселих смайлів» отримати одне з Заохочень.
Кількість «веселих смайлів»Заохочення
(один)Знижка 10% на наступну покупку в мережі «Аптека Доброго Дня»
(два)Знижка 15% на наступну покупку в мережі «Аптека Доброго Дня»
(три)Знижка 20% на наступну покупку в мережі «Аптека Доброго Дня»
(чотири)Знижка 25% на наступну покупку в мережі «Аптека Доброго Дня»
(п’ять)планшет Apple iPad;
(шість)телефон Apple iPhone XS

 

  1. Надати акційну скретч-карту:

- фармацевту при наступній покупці для отримання знижки в аптеці та/або підтвердження можливості отримання омріяного гаджета від Apple.

Період дії акції:

17.12.18 - 17.02.19 – отримання акційної скретч-картки;

17.12.18 - 28.02.19– отримання знижки в мережі «Аптека Доброго Дня»; реєстрація виграшних скретч-карток та підтвердження можливості отримання техніки Apple;

Акція проходить на діючих аптеках мережі, що здійснюють свою діяльність під знаком для товарів та послуг «Аптека Доброго Дня» (далі – «Територія проведення Акції») за виключенням аптек та аптечних пунктів за адресами: м. Запоріжжя, Орехівське шосе, 10 та 10 В; м. Київ, Комарова, 3; м. Київ, Підвисоцького, 4-А; м. Одеса, вул. Пастера, 9 (відділення гінекології та хірургії); м. Київ, вул. Коцюбинського, 9; м. Київ, вул. Бульварно-Кудрявська, 27; м. Київ, вул. Народного ополчення, 5; м. Бориспіль (аеропорт); м. Нікополь, вул. Електрометалургів, 310; м. Дніпро, вул. Кн. Ольги, 16; м. Київ, вул. Б. Хмельницького, 37, м. Київ, вул. Ломоносова, 33/43, м. Київ, вул. Луначарського, 5, м. Київ, вул. Матеюка, 3, м. Київ, вул. Чорновола, 28/1, м. Київ, вул. Шовковична, 39/1; м. Київ, вул. Пушкінська, 22-А; м. Київ, пр-т Свободи, 22; м. Київ, вул. Тичини, 22; м. Київ, вул. Щербакова, 70; м. Київ, вул. Червоноармійська, 104; м. Київ, вул. Кондратюка, 6; м. Київ, вул. Саксаганського, 100; м. Київ, вул. Якубовського, 6; м. Київ, вул. Солом’янська, 17; м. Київ, вул. Пимоненко, 10; м. Київ, вул. Драйзера, 19; м. Київ, вул. Закревського, 81/1; м. Київ, вул. М. Коцюбинського, 8_А; м. Харків, вул. Пушкінська, 82, м. Київ, вул. Медова, 2 (аеропорт), м. Київ, Підвисоцького, 13.

УВАГА!

 Для отримання знижки або техніки необхідно зберегти та надати оригінал акційної скретч-карти.Картка вважається недійсною, якщо пошкоджено або стерте повністю захисне поле з позначкою «Не стирати!».При отриманні знижки по скретч-карті, нова скретч-карта не видається!Знижку можна отримати одноразово на наступну покупку в мережі «Аптека Доброго Дня» з сумою чека до 2000 грн. з ПДВ одним чеком. Знижка розповсюджується на весь асортимент, окрім акційного товару. Знижка розраховується від фіксованої ціни реалізації препаратів та не сумується з іншими знижками, акціями та умовами бонусних програм. Покупець отримує знижку в момент оплати товару. Видача грошової компенсації замість надання знижки чи подорожі не допускається;Участь в акції є безкоштовною. Організатори акції не отримують винагороду від учасників за їхню участь. Акція проводиться відповідно до вимог чинного законодавства України, не є лотереєю або азартною грою.

За детальною інформацією звертайтесь до співробітників аптек. Мережа аптек, що здійснює свою діяльність під знаком для товарів та послуг «Аптека Доброго Дня»,  має право змінювати умови Акції або достроково її припинити. Інформація про Акцію, внесені зміни або припинення акції публікується в Місцях проведення акції та на офіційному сайті www.add.ua

Офіційні правила акції

Продукт {{var product.name}} был удален из Вашей корзины

Продолжить покупки
Оформить заказ