Налаштування
Шрифт:
  • А
  • А
  • А
Колір:
  • Ц
  • Ц
  • Ц
  • Ц
  • Ц
Фото
  • ЧБ
  • Колір
  • Вимк.
Повна версія

Препарати для місцевої анестезії

Ми не можемо знайти товари, які відповідають вибраному.
Кортунова Юлія
Перевірено: Кортунова Юлія
Оновлено: 11.04.2024
Провірено

Місцева анестезія - препарати та їх особливості

При здійсненні хірургічних маніпуляцій одним із головних завдань лікаря є захист пацієнта від болю. У ситуації, коли застосування загального наркозу протипоказане через стан здоров'я хворого або недоцільно через незначність втручання, найбільш підходящим варіантом знеболювання є застосування місцевої анестезії.

Варіанти та особливості місцевої анестезії

Місцева анестезія – це процедура, за якої анестетик, тобто. препарат, який блокує чутливість до болю, вводиться в певну ділянку тіла, щоб тимчасово усунути в ній болючі відчуття. Місцевої анестезії препарати використовуються для створення локального знеболюючого ефекту при проведенні нетривалих за часом та незначних за обсягом операцій, не впливаючи на свідомість людини та зберігаючи чутливість у інших частинах тіла. Пацієнт повністю усвідомлює, що з ним відбувається, залишається бадьорим протягом усієї процедури.

Анестетики дозволяють проводити хірургічні втручання чи інші медичні процедури без дискомфорту людини.

Головна відмінність місцевого наркозу від загального полягає в тому, що останній пригнічує свідомість та впливає на весь організм. При його застосуванні пацієнт перебуває у непритомному стані, а його дихання, тиск та інші життєві показники контролюються медперсоналом.

Ще одна перевага місцевої анестезії – широкий спектр її застосування. Вона може використовуватися як у стаціонарі чи амбулаторії, так і у військово-польовій медицині. Мазь з анестетиком за рекомендацією лікаря може застосовуватись у домашніх умовах.

Залежно від способу введення анестетики поділяються на такі види:

  1. Аплікаційна анестезія. Інша її назва – поверхнева. Суть цього способу знеболювання полягає у застосуванні анестетика на поверхні шкіри чи слизових оболонок, щоб блокувати чутливість до болю в обмеженій ділянці. Анестезія аплікаційна застосовується перед такими медичними процедурами, як видалення дрібних новоутворень, догляд за ранами та опіками, ін'єкції.

  2. Інфільтраційна анестезія. При цьому виді знеболювання препарат за допомогою ін'єкції вводиться безпосередньо у тканини в ділянці, яку потрібно знеболити. Застосовується в стоматології зниження чутливості нервів, в дерматології видалення хірургічних швів чи новоутворень на шкірі тощо.

  3. Провідникова анестезія. При ній знеболююче ін'єкційним шляхом вводиться вище місця, на якому проводитиметься втручання. Активний компонент препарату поступово поширює свою дію вздовж нервових структур, знижуючи чутливість оточуючих тканин. Провідникова анестезія застосовується у стоматології, дерматології, урології, травматології, пластичній хірургії та інших галузях медицини.

Типи засобів для місцевої анестезії

За тривалістю блокування больових імпульсів анестетики для місцевого знеболювання поділяються на такі типи:

  • короткої дії - від 30 до 50 хвилин (прокаїн);

  • середньої тривалості – до 90 хвилин (артикаїн, тримекаїн);

  • тривалої дії – понад 90 хвилин (бупівакаїн).

Коли виникає потреба анестетик купити, на допомогу приходить онлайн-аптека Доброго Дня, де представлений великий вибір знеболюючих засобів місцевої дії. Тут продаються знеболюючі за найнижчими цінами в Україні, а їх доставка здійснюється в будь-який куточок країни.

Характеристики використання анестетиків

Вибір місцевого анестетика залежить від мети знеболювання та індивідуальних особливостей організму пацієнта. Застосування таких препаратів повинно проводитись за призначенням лікаря та під його контролем.

Найчастіше під час використання місцевого наркозу застосовуються розчини для ін'єкцій, призначені для запровадження медичним персоналом. Також у продажу представлені знеболюючі засоби у вигляді кремів, мазей, спреїв, гелів та розчинів. Їх рекомендується наносити на поверхню шкіри чи слизових оболонок, які потрібно знеболити.

Розчин або крем-анестетик купити в аптеці можна без рецепта. Якщо вам потрібна гарантія якості на медикаменти і при цьому ви не бажаєте переплачувати, зупиніть вибір на аптеці Доброго Дня. Доступні ціни, швидка доставка та сертифікована продукція — три вагомі причини замовляти ліки тільки в АДД.

Список використаної літератури

  1. 2023. Лайош Н. В. Аналіз клінічної ефективності місцевого знеболення при лікуванні гострих форм карієсу та пульпіту у підлітків.

  2. 2023. Тарнавська Л. В., Ничипорук Г. П. Ефективність використання місцевого знеболення при проведенні ін’єкційної контурної пластики обличчя.

  3. 2021. Козлова М. В., Белякова А. С. Місцева анестезія в амбулаторній практиці лікаря-стоматолога. Навчальний посібник.

Зверніть увагу
Сайт add.ua не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що виникають в результаті використання користувачами інформації, розміщеної на сайті.
Поширені запитання

Які бренди товарів Препарати для місцевої анестезії найпопулярніші?

Найпопулярніші бренди категорії Препарати для місцевої анестезії:

Які найдешевші товари категорії Препарати для місцевої анестезії?

найдешевші товари категорії Препарати для місцевої анестезії:

Найпопулярніші товари категорії Препарати для місцевої анестезії

ТОП-3 недорогих товарів у категорії Препарати для місцевої анестезії:

Яка ціна на Препарати для місцевої анестезії?

 Вартість всіх товарів категорії Препарати для місцевої анестезії варіюється від до .

Повідомлення
Зворотний дзвінок
Онлайн чат
Як вам зручніше з нами звʹязатися?
Скасувати
Кнопка зв'язку