Акція «Доброго дня, Європо!»

Доброго дня, Європо! - банера инет_940х350

Bonjour, ola, guten tag, dobar den…
Вітання якою мовою цієї осені хочете вивчити саме ви?
Беріть участь у акції «Доброго дня, Європо!» від «Аптека Доброго Дня» і туристичної компанії «Феєрія мандрів» та відправляйтесь у незабутній вікенд до Європи і гарантовано отримуйте знижки!

Щоб взяти участь в Акції необхідно:
1. Здійснити покупку від 199 грн. з урахуванням ПДВ одним чеком.
2. Отримати акційну скретч-картку (одна покупка – одна акційна скретч-картка).
3. Стерти захисне поле «Стерти тут!» на зворотній стороні скретч-картки, знайти напис «подорож» та відправитись до Європи чи відсоток знижки на наступну покупку.
4. Надати акційну скретч-карту фармацевту при наступній покупці для отримання знижки та/або підтвердження можливості придбання подорожі за 1 грн. у Партнера акції.

Період дії акції:
11.09-31.10.17 – отримання акційної скретч-картки;
11.09-12.11.17 – отримання знижки; реєстрація виграшних скретч-карток та підтвердження можливості придбання подорожі у Партнера акції за 1 грн.

Акція діє в усіх аптеках мережі, що здійснюють свою діяльність під знаком для товарів та послуг «Аптека Доброго Дня», окрім аптек за адресою: м. Запоріжжя, Орехівське шосе, 10 та 10В; м. Київ, Комарова, 3, Підвисоцького, 4-А, Героїв Дніпра, 32А; м. Одеса, Пастера, 9 (гінекологія, хірургія); м. Київ, вул. Коцюбинського, 9; м. Київ, вул. Бульварно-Кудрявська, 27; м. Київ, вул. Народного ополчення, 5; м. Київ, вул. Деміївська, 13; м. Київ, Героїв Дніпра, 32А. м. Бориспіль (аеропорт).

УВАГА!

  • Для отримання знижки або подорожі необхідно зберегти та надати оригінал акційної скретч-карти, в якій зазначений номінал знижки або напис «подорож».
  • Картка вважається недійсною, якщо пошкоджено або стерте повністю захисне поле з позначкою «Не стирати!».
  • Знижку можна отримати одноразово на наступну покупку з сумою чека до 2000 грн. з ПДВ одним чеком. Знижка розповсюджується на весь асортимент, окрім акційного товару. Знижка розраховується від фіксованої ціни реалізації препаратів та не сумується з іншими знижками, акціями та умовами бонусних програм. Покупець отримує знижку в момент оплати товару. Видача грошової компенсації замість надання знижки чи подорожі не допускається.
  • Участь у акції є безкоштовною. Організатори та Партнер акції не отримують винагороду від учасників за їхню участь. Акція проводиться відповідно до вимог чинного законодавства України, не є лотереєю або азартною грою.

За детальною інформацією звертайтесь до співробітників аптек. Мережа аптек, що здійснює свою діяльність під знаком для товарів та послуг «Аптека Доброго Дня», має право змінювати умови Акції або достроково її припинити. Інформація про Акцію, внесені зміни або припинення акції публікується в Місцях проведення акції та на офіційному сайті www.add.ua

Офіційні правила акції

Добавить комментарий
Продукт {{var product.name}} был удален из Вашей корзины

Продолжить покупки
Оформить заказ