Налаштування
Шрифт:
 • А
 • А
 • А
Колір:
 • Ц
 • Ц
 • Ц
 • Ц
 • Ц
Фото
 • ЧБ
 • Колір
 • Вимк.
Повна версія
Альгофін-форте крем 25 мл
144,10 ₴
Лісохімік ВАТ (Україна, Пісківка)
Код товару:
203372
У список

Альгофін-форте крем 25 мл - ціна та наявність в місті Богородчани

Лісохімік ВАТ (Україна, Пісківка)
Немає в наявності
144,10 ₴
 • ДорослимДорослим можна можна ?
  Значення "Можна" вказує на те, що вибраний препарат має мінімальний ризик для здоров'я дорослого населення і результат, очікуваний від вживання лікарського засобу, переважає над можливими ризиками. Щоб уникнути негативних наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід застосовувати після консультації з лікарем.
 • ДітямДітям від 12 роківвід 12 років
 • ВагітнимВагітним можна можна ?
  Значення "Можна" вказує на те, що вибраний препарат має мінімальний ризик для здоров'я вагітних жінок і результат, очікуваний від вживання лікарського засобу, переважає над можливими ризиками. Щоб уникнути негативних наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід застосовувати після консультації з лікарем.
 • Під час лактаціїПід час лактації можна можна ?
  Значення "Можна" вказує на те, що вибраний препарат має мінімальний ризик для здоров'я годуючих жінок і результат, очікуваний від вживання лікарського засобу, переважає над можливими ризиками. Щоб уникнути негативних наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід застосовувати після консультації з лікарем.
 • АлергікамАлергікам з обережністю з обережністю ?
  Значення "З обережністю" вказує на те, що вибраний препарат може чинити підвищений негативний вплив на здоров'я алергіків, такі лікарські засоби рекомендується вживати, якщо очікуваний результат від застосування цього лікарського препарату переважає над всілякими ризиками. Щоб уникнути несприятливих наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід вживати після консультації з провідним фахівцем.
 • ДіабетикамДіабетикам можна можна ?
  Значення "Можна" вказує на те, що вибраний препарат має мінімальний ризик для здоров'я діабетиків і результат, очікуваний від вживання лікарського засобу, переважає над можливими ризиками. Щоб уникнути негативних наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід застосовувати після консультації з лікарем.
Залишилися питання?
Ми раді допомогти
Ціни дійсні тільки при покупці онлайн, ціни в роздрібній мережі можуть відрізнятися від вказаних на сайті Задати питання фармацевту
Характеристики товара
Виробник Лісохімік ВАТ (Україна, Пісківка)
Форма товару Крем
шт. 1
Штрих-код 4820154860017
Бренд Альгофін-форте
код моріону 173385
Об'єм 25 мл
Інструкція надана держ. реєстром мед. препаратів України
Кортунова Юлія
Перевірено: Кортунова Юлія
Оновлено: 04.12.2022
Провірено
Інструкція

Альгофін-форте інструкція по застосуванню

Склад

Діюча речовина: 1 г крему містить хлорофіл-каротинової пасти (0,20 г) 200 мг; допоміжні речовини: прополіс, вазелін білий.

Властивості

Крем має антимікробний спектр дії щодо грампозитивних і грамнегативних, аеробних та анаеробних, спороутворюючих та аспорогенних мікроорганізмів: стафілококи, стрептококи, синьогнійну та кишкову палички, клебсієлу, клостридії, пептококки, збудників та ін. а також щодо госпітальних штамів бактерій із полірезистентністю до інших хіміотерапевтичних препаратів. Альгофін Форте ефективний щодо протею, пневмокока, палички риносклероми та грибів роду Candida.

До складу препарату входять білок із незамінними амінокислотами, ліпіди з поліненасиченими жирними кислотами до 80% від загальної кількості ліпідів, каротиноїди, похідні хлорофілу, терпени та поліізоприноїди, плівкоутворювачі на основі природних церезинів. Тому засіб має протизапальну дію, посилює регенераційний та репараційний процес, має гіперосмолярні властивості, знижує показники токсикозу при великих опіках, трофічних порушеннях з різними ускладненнями, радіаційними виразками.

При місцевому застосуванні майже не викликає алергізації та іншої побічної дії, сприяє розвитку грануляційної тканини, не пошкоджує життєздатні клітини базального та поверхневого шару шкіри.

Показання для використання

У складі комбінованої терапії: гнійно-запальні, трофічні, радіаційні ураження м'яких тканин різної локалізації; рани асептичні чи інфіковані: трофічні виразки; пролежні з гнійними ускладненнями, післяопераційні рани; нориці; абсцеси; флегмони; опіки ІІ-ІV ступеня термічні, хімічні (викликані кислотами, лугами, фенолом); піодермія, бешихове запалення.

Протипоказання

Індивідуальна чутливість до компонентів препарату.

Не допускати попадання крему у вічі.

Застосування в період вагітності та лактації

Протипоказань немає.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом чи іншими механізмами

Не впливає.

Діти

Дітям віком до 12 років застосування крему протипоказане через відсутність клінічного досвіду.

Спосіб застосування

Крем Альгофін Форте слід застосовувати місцево. Після стандартної обробки ран та опіків крем наносити безпосередньо на пошкоджену поверхню або у вигляді аплікацій на стерильних серветках. Застосування можна проводити відкритим та закритим способом. У разі закритого способу кремом на тампонах або серветках покривають пошкоджену поверхню і накладають марлеву стерильну пов'язку. Тампонами, просоченими кремом, можна заповнювати порожнини гнійних ран після хірургічної обробки, марлеві турунди з кремом вводити в нориці.

При гнійних ранах крем застосовувати 1 раз на добу на попередньо очищену від гною та некротичних мас поверхню.

При опіках крем застосовувати 2-3 рази на тиждень залежно від глибини ураження та кількості гною.

При трофічних ураженнях пов'язку змінювати 1-2 рази протягом 3 діб, контролюючи розвиток грануляції.

Разова доза становить 1-5 г. Курсова доза залежить від площі ранової поверхні та ступеня гнійної ексудації та зазвичай досягає 300-400 г.

Тривалість застосування визначається залежно від динаміки очищення ран від гнійно-некротичних мас, усунення запального процесу, розвитку грануляцій і становить у середньому 15-25 днів.

При піодермії, бешиховому запаленні крем наносити тонким шаром на шкіру 1-2 рази на день або на марлеву пов'язку з подальшою аплікацією на ерозивну поверхню. Курс лікування становить 1-2 тижні. За наявності на виразках або ерозіях гнійного ексудату його слід попередньо очистити розчином фурациліну 1: 500 перекисом водню 3% або борної кислоти 1-2%.

Крем діє як дезодорант, знімаючи важкий солодкуватий запах при процесах з гнійно-некротичним вмістом, які мляво гояться.

Передозування

Можливе посилення побічних ефектів. Терапія симптоматична.

Побічна дія

З боку шкіри. В окремих випадках при опіках та трофічних виразках застосування може викликати відчуття печіння, яке або проходить самостійно або потребує попередньої обробки ранової поверхні місцевими анестетиками.

Можливі прояви гіперчутливості.

Взаємодія з іншими засобами та інші види взаємодії

Дані про взаємодію відсутні.

Термін придатності

5 років.

Умови зберігання

Зберігати при температурі не вище 25°С.

Зберігати у недоступному для дітей місці.

Упаковка

По 25 г крему в алюмінієвих тубах.

Відгуки користувачів

Цей продукт ще не має відгуків.
Залишити відгук
Моя оцінка
Зверніть увагу
Інформація / інструкція до препарату призначена тільки в інформаційних цілях і призначена виключно в інформаційних цілях.
Повідомлення
Зворотний дзвінок
Розшифрувати рецепт
Онлайн чат
Як вам зручніше з нами звʹязатися?
Скасувати
Кнопка зв'язку