Налаштування
Шрифт:
  • А
  • А
  • А
Колір:
  • Ц
  • Ц
  • Ц
  • Ц
  • Ц
Фото
  • ЧБ
  • Колір
  • Вимк.
Повна версія
Асиброкс 200 мг шипучі таблетки №24
0,00 ₴
Vitale-XD (Естонія)
Код товару:
721746
У список

Асиброкс 200 мг шипучі таблетки №24 - ціна та наявність в місті Богородчани

Vitale-XD (Естонія)
Немає в наявності
0,00 ₴
  • ДорослимДорослим можна можна ?
    Значення "Можна" вказує на те, що вибраний препарат має мінімальний ризик для здоров'я дорослого населення і результат, очікуваний від вживання лікарського засобу, переважає над можливими ризиками. Щоб уникнути негативних наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід застосовувати після консультації з лікарем.
  • ДітямДітям з 2 роківз 2 років
  • ВагітнимВагітним не можна не можна ?
    Значення "Не можна" вказує на те, що вибраний препарат має максимальний ризик для здоров'я вагітних жінок і, відповідно, ризики від вживання даного лікарського препарату переважають над очікуваним результатом. Щоб уникнути негативних наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід застосовувати після консультації з лікарем.
  • Під час лактаціїПід час лактації не можна не можна ?
    Значення "Не можна" вказує на те, що вибраний препарат має максимальний ризик для здоров'я годуючих жінок, і відповідно, ризики від вживання даного лікарського препарату переважають над очікуваним результатом. Щоб уникнути негативних наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід застосовувати після консультації з лікарем.
  • АлергікамАлергікам з обережністю з обережністю ?
    Значення "З обережністю" вказує на те, що вибраний препарат може чинити підвищений негативний вплив на здоров'я алергіків, такі лікарські засоби рекомендується вживати, якщо очікуваний результат від застосування цього лікарського препарату переважає над всілякими ризиками. Щоб уникнути несприятливих наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід вживати після консультації з провідним фахівцем.
  • ДіабетикамДіабетикам можна можна ?
    Значення "Можна" вказує на те, що вибраний препарат має мінімальний ризик для здоров'я діабетиків і результат, очікуваний від вживання лікарського засобу, переважає над можливими ризиками. Щоб уникнути негативних наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід застосовувати після консультації з лікарем.
Залишилися питання?
Ми раді допомогти
Ціни дійсні тільки при покупці онлайн, ціни в роздрібній мережі можуть відрізнятися від вказаних на сайті Задати питання фармацевту
Характеристики товара
Виробник Vitale-XD (Естонія)
Форма товару Таблетки
шт. 1
Головний медикамент Асіброкс
Кількість в упаковці 24
код моріону 317301
Умови відпуску без рецепта
Реєстраційне посвідчення UA/14270/01/01
Температура зберiгання спеціальних умов зберігання немає
Інструкція надана держ. реєстром мед. препаратів України
Кортунова Юлія
Перевірено: Кортунова Юлія
Оновлено: 15.09.2022
Провірено
Інструкція

Інструкція асиброкс (asibrox) шипучі таблетки

Склад

діюча речовина асиброкс: acetylcysteine;

1 таблетка шипуча містить ацетилцистеїну 200 мг або 600 мг;

допоміжні речовини асиброкс: кислота аскорбінова натрію карбонат безводний натрію гідрокарбонат кислота лимонна безводна сорбіт (Е 420) макрогол 6000 натрію цитрат сахарин натрію ароматизатор «Лимон».

Лікарська форма

Таблетки шипучі.

Основні фізико-хімічні властивості:

плоскоциліндричні таблетки асиброкс білого кольору з фаскою допускається легка мармуровість з характерним запахом.

Фармакотерапевтична група

Муколітичні засоби. Код АТХ R05C B01.

Фармакологічні властивості

Фармакодинаміка.

N-ацетилцистеїн чинить муколітичну дію. Наявність у структурі ацетилцистеїну сульфгідрильних груп сприяє розриву дисульфідних зв’язків кислих мукополісахаридів мокротиння що призводить до деполяризації мукопротеїнів та до зменшення в’язкості слизу. Препарат асиброкс зберігає активність при наявності гнійного мокротиння.

Більше того ацетилцистеїн чинить пряму антиоксидантну дію обумовлену наявністю вільної тіолової (-SH) нуклеофільної групи яка легко взаємодіє з електрофільними групами окисних радикалів. Зокрема становлять інтерес сучасні дані про те що ацетилцистеїн захищає α-антитрипсин – білок який інгібує еластазу від руйнування під дією хлорної кислоти вираженого окисного агента що продукується білком мієлопероксидазою активованих фагоцитів.

Тому асиброкс можна застосовувати для лікування гострих та хронічних захворювань респіраторної системи що супроводжуються густою та в’язкою секрецією.

Завдяки своїй молекулярній структурі асиброкс може легко проникати через клітинні мембрани. Усередині клітини ацетилцистеїн деацитилюється до L-цистеїну - амінокислоти яка потрібна для синтезу глютатіону.

Глютатіон – це високореактивний трипептид що є вираженим фактором внутрішньоклітинного захисту не тільки від окисних токсинів як екзогенного так і ендогенного походження але й від ряду цитотоксичних речовин.

Фармакокінетика.

асиброкс повністю абсорбується у разі перорального прийому. Через метаболізм у стінках кишечнику та ефект «першого проходження» біодоступність ацетилцистеїну при пероральному прийомі дуже низька (приблизно 10 %).  Максимальна концентрація в плазмі досягається через 1-3 години після прийому і залишається високою протягом 24 годин.

асиброкс розповсюджується як у незміненому вигляді (20 %) так і у вигляді метаболітів (80 %) переважно розподіляється в печінці нирках легенях і бронхіальному секреті.

Об’єм розподілу ацетилцистеїну – від 0 33 до 0 47 л/кг. Зв’язок з білками становить близько 50 % через 4 години після прийому і зменшується до 20 % через 12 годин.

асиброкс після перорального прийому швидко метаболізується в стінках кишечнику і печінки.

Близько 30 % виводиться нирками. Т1/2 NAC становить 6 25 години.

Показання

Муколітичний засіб для лікування гострих та хронічних захворювань бронхолегеневої системи що супроводжуються пiдвищеним утворенням мокротиння.

Протипоказання

Підвищена чутливість до активної речовини або до будь-якої з допоміжних речовин асиброкс. Виразкова хвороба шлунка і дванадцятипалої кишки в стадії загострення кровохаркання легенева кровотеча.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

Застосування разом з асиброкс протикашльових засобів може посилити застій мокротиння через придушення кашльового рефлексу.

При одночасному застосуванні асиброкс з такими антибіотиками як тетрацикліни (за винятком доксицикліну) ампіцилін амфотерицин В можлива їх взаємодія з тіоловою групою ацетилцистеїну що призводить до зниження активності обох препаратів. Тому інтервал між застосуванням цих препаратів повинен становити не менше 2 годин.

Одночасний прийом асиброкс та нітрогліцерину може призвести до посилення судинорозширювальної та дезагрегантної дії останнього.

Активоване вугілля знижує ефективність асиброкс.

Не рекомендується розчинення в одній склянці асиброкс з іншими препаратами.

асиброкс зменшує токсичні ефекти парацетамолу.

Вплив на лабораторні дослідження. асиброкс може впливати на колориметричне дослідження саліцилатів та на визначення уратів і кетонових тіл.

Особливості застосування

Пацієнти хворі на бронхіальну астму повинні знаходитися під строгим контролем під час лікування через можливий розвиток бронхоспазму. У разі виникнення бронхоспазму лікування ацетилцистеїном слід негайно припинити.

Рекомендується з обережністю приймати препарат  пацієнтам із виразкою шлунка та дванадцятипалої кишки в анамнезі особливо у разі супутнього прийому інших лікарських засобів що подразнюють слизову оболонку шлунка.

Застосування асиброкс головним чином на початку лікування може спричинити розрідження бронхіального секрету і збільшити його об'єм. Якщо пацієнт не здатний ефективно відкашлювати мокротиння необхідні постуральний дренаж і бронхоаспірація.

Легкий сірчаний запах не є ознакою зміни препарату  а є специфічним для речовини що діє.

Необхідно враховувати вміст натрію пацієнтам які дотримуються дієти з контролем споживання натрію.

Лікарський засіб асиброкс містить сорбіт. Якщо у Вас встановлена непереносимість деяких цукрів проконсультуйтеся з лікарем перш ніж приймати цей лікарський засіб.

Застосування у період вагітності або годування груддю

При вагітності та в період годування груддю застосування асиброкс можливе тільки у разі якщо передбачувана користь для жінки перевищує потенційний ризик для плода або дитини.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами

Даних немає.

Спосіб застосування та дози

Таблетки  асиброкс по 200 мг.

Дорослим:

400-600 мг на добу за 2-3 прийоми залежно від клінічних умов.

Дітям:

2-6 років – 200-400 мг на добу за 1-2 прийоми;

6-12 років – 400-600 мг на добу за 2-3 прийоми залежно від клінічних умов.

Віком від 12 років – дози як для дорослих.

Тривалість курсу лікування лікар визначає індивідуально залежно від характеру  захворювання (гостре або хронічне )

Застереження для пацієнтів які дотримуються дієти з обмеженим вмістом натрію:

Кожна шипуча таблетка містить 191 мг натрію.

Таблетки асиброкс по 600 мг.

Дорослі та діти віком від 14 років - по одній шипучій таблетці один раз на добу (еквівалентно 600 мг ацетилцистеїну на добу).

Застереження для пацієнтів які дотримуються дієти з обмеженим вмістом натрію

Кожна шипуча таблетка містить 150 мг натрію.

При гострих неускладнених захворюваннях препарат асиброкс застосовують не більше 4-5 днів без нагляду лікаря.

Термін лікування хронічних захворювань визначає лікар. Препарат асиброкс рекомендується приймати після їди. Шипучу таблетку розчиняють у ½ склянки води соку або холодного чаю. При розчиненні ацетилцистеїну необхідно користуватися скляним посудом уникати контакту з металевими та гумовими поверхнями. Не вводити у цей розчин інші препарати. Для посилення муколітичного ефекту ацетилцистеїну рекомендовано додаткове вживання рідини.

Діти

Таблетки  асиброкс по 200 мг застосовують дітям віком від 2 років. Таблетки по 600 мг застосовують дітям віком від 14 років.

Передозування

Немає даних про випадки передозування лікарських форм ацетилцистеїну призначених для прийому внутрішньо.

Ацетилцистеїн при прийомі у дозах 500 мг/кг/день не спричиняє ознак та симптомів передозування.

Симптоми.

Передозування асиброкс може виявлятися  шлунково-кишковими симптомами такими як  нудота блювання і діарея.

Лікування.

Специфічного антидоту при отруєнні ацетилцистеїном немає терапія симптоматична.

Побічні реакції

З боку імунної системи: реакції гіперчутливості анафілактоїдні реакції анафілактичний шок набряк Квінке.

З боку нервової системи: головний біль.

З боку органів слуху: дзвін у вухах.

З боку серцево-судинної системи: тахікардія.

Судинні розлади: геморагії.

З боку дихальної системи: бронхоспазм диспное.

З боку шлунково-кишкового тракту: стоматити абдомінальний біль нудота блювання діарея диспепсія.

З боку шкіри та її придатків: кропив’янка висипання ангіоневротичний набряк свербіж.

Загальні розлади: гіпертермія набряк обличчя.

Результати досліджень: зниження артеріального тиску.

Дуже рідко повідомлялося про випадки анемії. У рідкісних випадках можливі тяжкі шкірні реакції такі як синдром Стівенса-Джонсона синдром Лайєлла.

Відмічались випадки зниження агрегації тромбоцитів але клінічне значення цього не визначено.

Термін придатності

3 роки.

Умови зберігання

Для таблеток асиброкс у стрипі:

Зберігати асиброкс при температурі не вище 25 °С у сухому захищеному від світла та  недоступному для дітей місці.

Для таблеток у пеналі:

Зберігати асиброкс при температурі не вище 25 °С у сухому захищеному від світла та  недоступному для дітей місці. Зберігати в щільно закритому пеналі.

Упаковка

Таблетки асиброкс шипучі по 200 мг:

по 24 таблетки у пеналі по 1 пеналу в картонній коробці; по 2 таблетки у стрипі по 5 або 10 стрипів у картонній коробці.

Таблетки асиброкс шипучі по 600 мг:

по 12 таблеток у пеналі по 1 пеналу в картонній коробці; по 2 таблетки у стрипі по 5 або 10 стрипів у картонній коробці.

Категорія відпуску

Без рецепта.

Відгуки користувачів

Цей продукт ще не має відгуків.
Залишити відгук
Моя оцінка
Зверніть увагу
Інформація / інструкція до препарату призначена тільки в інформаційних цілях і призначена виключно в інформаційних цілях.
Повідомлення
Зворотний дзвінок
Онлайн чат
Як вам зручніше з нами звʹязатися?
Скасувати
Кнопка зв'язку