Налаштування
Шрифт:
 • А
 • А
 • А
Колір:
 • Ц
 • Ц
 • Ц
 • Ц
 • Ц
Фото
 • ЧБ
 • Колір
 • Вимк.
Повна версія
Тирозур 1 мг/г гель 5 г
155,10 ₴
Engelhard Arzneimittel GmbH & Co. KG (Німеччина)
Код товару:
19914
У список

Тирозур 1 мг/г гель 5 г - ціна та наявність в місті Богородчани

Engelhard Arzneimittel GmbH & Co. KG (Німеччина)
Немає в наявності
155,10 ₴
 • ДорослимДорослим можна можна ?
  Значення "Можна" вказує на те, що вибраний препарат має мінімальний ризик для здоров'я дорослого населення і результат, очікуваний від вживання лікарського засобу, переважає над можливими ризиками. Щоб уникнути негативних наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід застосовувати після консультації з лікарем.
 • ДітямДітям можнаможна
 • ВагітнимВагітним не можна не можна ?
  Значення "Не можна" вказує на те, що вибраний препарат має максимальний ризик для здоров'я вагітних жінок і, відповідно, ризики від вживання даного лікарського препарату переважають над очікуваним результатом. Щоб уникнути негативних наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід застосовувати після консультації з лікарем.
 • Під час лактаціїПід час лактації не можна не можна ?
  Значення "Не можна" вказує на те, що вибраний препарат має максимальний ризик для здоров'я годуючих жінок, і відповідно, ризики від вживання даного лікарського препарату переважають над очікуваним результатом. Щоб уникнути негативних наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід застосовувати після консультації з лікарем.
 • АлергікамАлергікам з обережністю з обережністю ?
  Значення "З обережністю" вказує на те, що вибраний препарат може чинити підвищений негативний вплив на здоров'я алергіків, такі лікарські засоби рекомендується вживати, якщо очікуваний результат від застосування цього лікарського препарату переважає над всілякими ризиками. Щоб уникнути несприятливих наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід вживати після консультації з провідним фахівцем.
 • ДіабетикамДіабетикам можна можна ?
  Значення "Можна" вказує на те, що вибраний препарат має мінімальний ризик для здоров'я діабетиків і результат, очікуваний від вживання лікарського засобу, переважає над можливими ризиками. Щоб уникнути негативних наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід застосовувати після консультації з лікарем.
Залишилися питання?
Ми раді допомогти
Ціни дійсні тільки при покупці онлайн, ціни в роздрібній мережі можуть відрізнятися від вказаних на сайті Задати питання фармацевту
Характеристики товара
Виробник Engelhard Arzneimittel GmbH & Co. KG (Німеччина)
Форма товару Гель
шт. 1
Штрих-код 4104480805110
Головний медикамент Тирозур
Кількість в упаковці 1
код моріону 91073
Умови відпуску без рецепта
Реєстраційне посвідчення UA/7786/02/01
Температура зберiгання не вище +25°С
Інструкція

Тирозур (tyrosur) інструкція по застосуванню

Склад

діюча речовина: тиротрицин,

 • 1 г гелю містить 1 мг тиротрицину;

допоміжні речовини: цетилпіридинію хлорид, пропіленгліколь, етанол 96 %, карбомер, трометамол, вода очищена.

Лікарська форма

Гель.

Основні фізико-хімічні властивості:

безбарвний опалесцентний в’язкий гель.

Фармако-терапевтична група

Антибіотики для місцевого застосування.

Код АТХ D06А Х08.

Фармакологічні властивості

Фармакодинаміка.

Тиротрицин є сполукою різних циклічних і лінійних поліпептидів, які виявляють антибактеріальну активність, і утворюється як ендотоксин анаеробними спороутворюючими Bacillus brevis. Ця сполука містить до 70–80 % тироцидинів (основних циклічних декапептидів) і до 20–30 % граміцидинів (нейтральних лінійних пентадекапептидів).
Активний в основному відносно грампозитивних бактерій Staph. aureus MSSA, Staph. aureus MRSA, Staph. Haemolyticus, Strep. Pyogenes, Strep. Viridans, Enterococcus faecalis, Diplococcus pneumoniae, Corynebact. spp, Neisseria meningitides, деяких штамів Neisseria gonorrhoeae, грибів і трихомонад, а також деяких грамнегативних бактерій і деяких видів грибів, включаючи Candida.

Тиротрицин чинить дозозалежну бактеріостатичну або бактерицидну дію відносно таких мікроорганізмів, як Clostridia.

Виділення з бактеріальних клітин таких речовин, як азот і фосфати, забезпечує ефективність дії тироцидину. Подібно до катіонних детергентів тироцидин руйнує осмотичний бар’єр мембран бактеріальних клітин. За рахунок прямого впливу на клітинну стінку бактерії дія препарату не обмежується пригніченням росту або поділу клітин, він також зумовлює бактерицидний ефект тироцидину.

Крім того, граміцидини утворюють катіонні канали у клітинній мембрані бактерій, що призводить до втрати ними калію і, як результат, до зміни внутрішньоклітинної концентрації катіонів і цитолізу. Такий компонент, як граміцидин, у подальшому спричиняє розрив процесів фосфорилювання у ланцюзі клітинного дихання.

Через особливий механізм дії тиротрицину, який не відзначається у системних антибіотиків, перехресна стійкість не виникає.

Гель Тирозур прискорює процес загоєння ран шляхом очищення дна рани, а також стимулюванням процесів грануляції та епітелізації.

Фармакокінетика.

Невідомо, якою мірою тиротрицин може всмоктуватися системно. Високі концентрації були виявлені у роговому шарі шкіри (після нанесення на інтактну поверхню) і безпосередньо у рані.

Клінічні характеристики.

Показання

Місцеве лікування поверхневих ран з незначним виділенням ексудату і наявністю суперінфекції, спричиненої чутливими до тиротрицину патогенними мікроорганізмами, таких як рвані рани, подряпини, садна.

Протипоказання Тирозуру

 • Підвищена чутливість до компонентів препарату.
 • Протипоказаний для інтраназального застосування; є повідомлення про те, що такий спосіб застосування може призвести до порушення нюху.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

Невідома.

Особливості застосування препарату

Необхідно дотримуватися обережності у разі застосування на ділянках навколо очей, оскільки це може спричинити відчуття печіння.

Гель Тирозур містить пропіленгліколь, який може спричинити подразнення шкіри.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Дані стосовно впливу гелю Тирозур у період вагітності відсутні. Адекватні дослідження впливу тиротрицину та цетилпіридинію хлориду на репродуктивну функцію у тварин не проводилися. Потенційний ризик для людини невідомий, тому не слід застосовувати Тирозур, гель, у період вагітності.

Невідомо, чи проникає тиротрицин або цетилпіридинію хлорид у грудне молоко, тому не слід застосовувати препарат у період годування груддю.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

Не впливає.

Спосіб застосування та дози Тирозур

Наносити гель 2–3 рази на добу тонким шаром на уражені ділянки шкіри. При невеликих ранах і запаленнях шкіри відкритих ділянок тіла закривати їх зазвичай немає необхідності. При великих ушкодженнях або мокнучих ранах рекомендується захисний бандаж, який необхідно змінювати через 1–2 дні.

Тривалість лікування визначається індивідуально, залежно від перебігу захворювання. Якщо покращення після тижневого застосування препарату не спостерігається, то необхідно переглянути лікування.

Діти.

У разі необхідності гель Тирозур можна застосовувати дітям будь-якого віку.

Передозування

Про випадки передозування не повідомлялося.

Побічні реакції Тирозуру

Подразнення шкіри, відчуття печіння, алергічні реакції, включаючи еритему, кропив’янку, контактний дерматит.

Термін придатності

3 роки.

Не застосовувати після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

Термін придатності після першого відкриття туби – 3 місяці.

Умови зберігання

Зберігати при температурі не вище 25 °C у недоступному для дітей місці.

Упаковка

По 5 г або по 25 г гелю у тубі; по 1 тубі в картонній коробці.

Категорія відпуску з аптеки

Без рецепта.

Відгуки користувачів

5.0
13 відгуків
5 зірок
100% (13)
4 зірки
0% (0)
3 зірки
0% (0)
2 зірки
0% (0)
1 зірка
0% (0)
Сортувати за:
Найновіші
Найновіші
Найстаріші
Зниженню рейтингу
Зростанню рейтингу
 1. Наталія
  24.02.23
  Тирозур це супер помічник на різні види ран … Використовую навіть проти прищів. Для маленьких дітей теж підходить, що робить його взагалі незамінним для домашньої аптечки. 100 % працює і швидко, відколи дізналась про цей гель постійно користуюсь ним при потребі
 2. Лера
  27.05.21
  Я, при лечении мелких травм (ожоги, царапины), использую натуральное средство Тирозур. Как, попробовала его в деле, два года назад, так и не меняю. И, если, не принимать во внимание не большой срок годности, то препарат, просто идеальный.
 3. Лариса
  16.03.21
  Кровищи было, море. Вспомнила, что покупала Тирозур, а он, как раз для таких случаев. Промыли рану, положили гель, наложили бандаж. Я, очень переживала, чтобы не было заражения, все же, рыба. Но утром, стало понятно, что «продолжения», эта история, иметь не будет.
 4. Надежда
  16.03.21
  Сильно поранила руку, пришлось накладывать швы. Но на перевязку, с этими коронавирусами, ходить стремно, лишний раз в медучреждения не хочется посещать. Врач, предложил, делать перевязки дома, самой, только следить за состоянием раны. Вот, так и поступила. Как антибиотик и заживляющее, я, использовала препарат Тирозур. И, Вы, знаете, отлично, все, зажило.
 5. Татьяна Викторовна
  23.02.21
  Зная его «возможности», обязательно, пару-тройку раз, обо что-то оцарапается или свезет локти, или колени. Бабушка, подорожник, конечно приложит, но били случаи, когда этим делали только хуже. А как применять гель, мой ребенок и сам знает.
 6. Марина
  20.01.21
  Именно к таким, можно отнести препарат Тирозур. Очень надежный и эффективный препарат, способный сильно облегчить Ваши «раны», которые, вроде, как и не серьезные, но болезненные и могут принести массу серьезных проблем. Не бойтесь применять чуть больше геля, чем рекомендуют, «передоза», не бывает.
 7. Мария
  22.12.20
  Осень, дождь, листопад. Я, очень «удачно» упала, ссадила ладонь, а пока «доскакала» домой, пришлось чистить ранку при помощи Тирозура. Прекрасное средство, пара дней и только след остался.
 8. Лера
  13.11.20
  Всегда, при небольших проблемах, типа ссадин, царапин, порезов и других повреждениях кожи, пользуюсь препаратом Тирозур. Натуральный антибиотик тиротрицин, способен быстро заживлять, даже если есть выделения акссудата (жидкость при воспалении).
 9. Любовь
  13.11.20
  Не могу, даже, сосчитать, сколько раз, мне помогал заживляющий гель Тирозур. Отличное средство с быстрым заживляющим эффектом.
 10. Илона
  09.10.20
  Хорошо, что у моей подруги, всегда есть нужное средство. Обработала ранку, гелем Тирозур, а вечером, даже начало затягиваться. Прекрасное средство.
Залишити відгук
Моя оцінка
Зверніть увагу
Інформація / інструкція до препарату призначена тільки в інформаційних цілях і призначена виключно в інформаційних цілях.
Повідомлення
Зворотний дзвінок
Розшифрувати рецепт
Онлайн чат
Як вам зручніше з нами звʹязатися?
Скасувати
Кнопка зв'язку