Налаштування
Шрифт:
 • А
 • А
 • А
Колір:
 • Ц
 • Ц
 • Ц
 • Ц
 • Ц
Фото
 • ЧБ
 • Колір
 • Вимк.
Повна версія
Біоліт PRO саше №10
160,10 ₴
ЕмергоФарм, Польща
Код товару:
748103
У список

Біоліт PRO саше №10 - ціна та наявність в місті Брусилов

ЕмергоФарм, Польща
Немає в наявності
160,10 ₴
 • ДорослимДорослим можна можна ?
  Значення "Можна" вказує на те, що вибраний препарат має мінімальний ризик для здоров'я дорослого населення і результат, очікуваний від вживання лікарського засобу, переважає над можливими ризиками. Щоб уникнути негативних наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід застосовувати після консультації з лікарем.
 • ДітямДітям з 3-х роківз 3-х років
 • ВагітнимВагітним не можна не можна ?
  Значення "Не можна" вказує на те, що вибраний препарат має максимальний ризик для здоров'я вагітних жінок і, відповідно, ризики від вживання даного лікарського препарату переважають над очікуваним результатом. Щоб уникнути негативних наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід застосовувати після консультації з лікарем.
 • Під час лактаціїПід час лактації не можна не можна ?
  Значення "Не можна" вказує на те, що вибраний препарат має максимальний ризик для здоров'я годуючих жінок, і відповідно, ризики від вживання даного лікарського препарату переважають над очікуваним результатом. Щоб уникнути негативних наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід застосовувати після консультації з лікарем.
 • АлергікамАлергікам з обережністю з обережністю ?
  Значення "З обережністю" вказує на те, що вибраний препарат може чинити підвищений негативний вплив на здоров'я алергіків, такі лікарські засоби рекомендується вживати, якщо очікуваний результат від застосування цього лікарського препарату переважає над всілякими ризиками. Щоб уникнути несприятливих наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід вживати після консультації з провідним фахівцем.
 • ДіабетикамДіабетикам з обережністю з обережністю ?
  Значення "З обережністю" вказує на те, що вибраний препарат може мати підвищений негативний вплив на здоров'я діабетиків, такі лікарські засоби рекомендується вживати, якщо очікуваний результат від застосування цього лікарського препарату переважає всілякі ризики. Щоб уникнути несприятливих наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід вживати після консультації з провідним фахівцем.
Залишилися питання?
Ми раді допомогти
Ціни дійсні тільки при покупці онлайн, ціни в роздрібній мережі можуть відрізнятися від вказаних на сайті Задати питання фармацевту
Характеристики товара
Виробник ЕмергоФарм, Польща
Форма товару Саше
Штрих-код 4820022932327
Кількість в упаковці 10
Бренд Біоліт PRO
Температура зберiгання не вище +25°С
Інструкція

Біоліт PRO інструкція по застосуванню

Склад

>

Глюкоза, сахароза, сушена бананова м’якоть (містить 50% мальтодекстрину), натрію хлорид, калію хлорид, натрію цитрат, ліофілізат Saccharomyces boulardii.

Показання

>

Може бути рекомендована у якості джерела електролітів (калію, натрію, хлоридів) з метою підтримки та відновлення водно-електролітної рівноваги при станах організму, що супроводжуються зневодненням та підвищеним ризиком порушень балансу кишкової мікрофлори: теплові та фізичні навантаження, що призводять до інтенсивного потовиділення; недостатнє вживання води; під час подорожей, коли змінюється склад природньої мікрофлори шлунково-кишкового тракту.

У дієтичній добавці БіолітPRO електроліти поєднані із пробіотичними дріжджами, що сприяють здоровому балансу мікрофлори кишечнику для підтримки здорового травлення. Цей тип дріжджів стійкий до дії шлункового соку. Потрапивши у кишечник, він захищає корисну мікробіоту та підтримує імунну функцію.

Властивості

>

Науково доведені властивості складових дієтичної добавки*:

Saccharomyces boulardii здатні пригнічувати ріст патогенних й умовно-патогенних мікроорганізмів і грибів, що порушують біоценоз кишечнику.

Saccharomyces boulardii допомагають підтримувати здоров'я кишечнику, сприяють покращенню захисту від збудників хвороб шлунково-кишкового тракту, особливо в осіб з порушенням здоров’я кишечнику.

Генетично зумовлена стійкість Saccharomyces boulardii до антибіотиків обґрунтовує можливість їх одночасного застосування з антибіотиками для захисту нормального біоценозу травного тракту.

Рекомендована щоденна порція містить:

Інгредієнт

1 саше 5,5 г (g)

2 саше 11,0 г (g)

Хлориди

425,5 мг (mg)

851,0 мг (mg)

Натрій

275,9 мг (mg)

551,8 мг (mg)

Калій

160,0 мг (mg)

320,0 мг (mg)

Глюкоза

2 882,6 мг (mg)

5 765,1 мг (mg)

Цитрати

258,7 мг (mg)

517,4 мг (mg)

Saccharomyces boulardii
(ліофілізат)

200,0 мг (mg)

4х109 КУО (CFU)**

400,0 мг (mg)

8х109 КУО (CFU)**

 **КУО – колонієутворюючі одиниці

Спосіб застосування та дози Біоліт PRO

>

Дітям віком від 3 до 12 років: 1 саше на добу або за рекомендацією лікаря;

Дітям віком від 12 років та дорослим: по 1 саше 2 рази на добу або за рекомендацією лікаря.

Розчинити вміст саше в 200 мл (ml) кип’яченої, охолодженої води, ретельно перемішати. Вжити відразу після розчинення.

Після розчинення пакетика на дні напою може залишитися осад. Не слід хвилюватися, якщо не весь порошок розчиниться, це характерно для продукту і не є його недоліком.

Об’єм води повинен бути не менше 200 мл (ml).

БіолітPRO містить живу пробіотичну культуру, отже, не слід її змішувати з дуже гарячими (понад 50 °С) або холодними напоями, рідинами, що містять алкоголь, не слід вживати з дуже гарячою або холодною їжею.

Рекомендований термін споживання – 7 діб або за рекомендацією лікаря.

Застереження

>

Не слід вживати при підвищеній чутливості до складових, дітям віком до 3 років, при глюкозо-галактозній мальабсорбції та тяжких станах, що потребують парентерального введення. Ефективність і безпека споживання у періоди вагітності або грудного вигодовування не вивчалися, тому не рекомендується споживати дієтичну добавку у ці періоди без рекомендації лікаря. З огляду на склад продукту, слід дотримуватися обережності при вживанні особами з цукровим діабетом, порушенням функції печінки або нирок, а також особами, які дотримуються дієти з низьким вмістом солі (натрію та/або калію). Цей продукт не замінює різноманітне збалансоване харчування. Не перевищувати рекомендовану добову дозу. Не вживати після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

Перед споживанням обов’язкова консультація лікаря.

Термін придатності

>

24 місяці від дати виготовлення.

Умови зберігання

>

Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 °С у темному, сухому та недоступному для дітей місці.

Форма випуску

>

Саше 5,5 г (g) (± 5%), в упаковці 10 саше. Вага нетто однієї коробки 55 г (g) (± 5%).

Відгуки користувачів

Цей продукт ще не має відгуків.
Залишити відгук
Моя оцінка
Зверніть увагу
Інформація / інструкція до препарату призначена тільки в інформаційних цілях і призначена виключно в інформаційних цілях.
Повідомлення
Зворотний дзвінок
Онлайн чат
Як вам зручніше з нами звʹязатися?
Скасувати
Кнопка зв'язку