Налаштування
Шрифт:
 • А
 • А
 • А
Колір:
 • Ц
 • Ц
 • Ц
 • Ц
 • Ц
Фото
 • ЧБ
 • Колір
 • Вимк.
Повна версія
Гель для ніг Жабий камінь активуючий 30 г
25,70 ₴
РеалКапс, Росія
Код товару:
265808
У список

Гель для ніг Жабий камінь активуючий 30 г

РеалКапс, Росія
Немає в наявності
25,70 ₴
 • ДорослимДорослим можна можна ?
  Значення "Можна" вказує на те, що вибраний препарат має мінімальний ризик для здоров'я дорослого населення і результат, очікуваний від вживання лікарського засобу, переважає над можливими ризиками. Щоб уникнути негативних наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід застосовувати після консультації з лікарем.
 • ВагітнимВагітним не можна не можна ?
  Значення "Не можна" вказує на те, що вибраний препарат має максимальний ризик для здоров'я вагітних жінок і, відповідно, ризики від вживання даного лікарського препарату переважають над очікуваним результатом. Щоб уникнути негативних наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід застосовувати після консультації з лікарем.
 • Під час лактаціїПід час лактації не можна не можна ?
  Значення "Не можна" вказує на те, що вибраний препарат має максимальний ризик для здоров'я годуючих жінок, і відповідно, ризики від вживання даного лікарського препарату переважають над очікуваним результатом. Щоб уникнути негативних наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід застосовувати після консультації з лікарем.
 • АлергікамАлергікам з обережністю з обережністю ?
  Значення "З обережністю" вказує на те, що вибраний препарат може чинити підвищений негативний вплив на здоров'я алергіків, такі лікарські засоби рекомендується вживати, якщо очікуваний результат від застосування цього лікарського препарату переважає над всілякими ризиками. Щоб уникнути несприятливих наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід вживати після консультації з провідним фахівцем.
 • ДіабетикамДіабетикам можна можна ?
  Значення "Можна" вказує на те, що вибраний препарат має мінімальний ризик для здоров'я діабетиків і результат, очікуваний від вживання лікарського засобу, переважає над можливими ризиками. Щоб уникнути негативних наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід застосовувати після консультації з лікарем.
Залишилися питання?
Ми раді допомогти
Ціни дійсні тільки при покупці онлайн, ціни в роздрібній мережі можуть відрізнятися від вказаних на сайті Задати питання фармацевту
Характеристики товара
Виробник РеалКапс, Росія
Форма товару Гель
Штрих-код 4607069270779
Бренд Жабин камінь
Призначення Для судин
Температура зберiгання не вище +25°С
Інструкція надана держ. реєстром мед. препаратів України
Кортунова Юлія
Перевірено: Кортунова Юлія
Оновлено: 22.04.2023
Провірено
Інструкція

Гель для ніг Жабій камінь активуючий інструкція із застосування

Гель «Жабин камінь з глюкозаміном» призначений для корекції капілярної сітки на ногах, профілактики варикозу. Усуває ефект тяжкості в ногах, пом'якшує посттравматичні набряки та гематоми, знімає м'язову напругу та втому.

Особливості

Комплекс екстрактів лікарських рослин, ефірних олій, троксерутину та глюкозаміну забезпечує основний лікувальний ефект гелю.

Екстракти, що входять до складу гелю (чистяка (жаб'яний камінь), голки колючої, кінського каштану, листя винограду), насичені біофлавоноїдами, мають високу біологічну активність і позитивно впливають на стан вен, кровоносних судин і шкіри.

Троксерутин має венотонізуючий ефект, зміцнює судинну стінку, покращує крово- та лімфообіг, сприяє відновленню міцності та еластичності судин, підвищує тонус венозних стінок.

Склад

Екстракт чистяку (жаб'яний камінь), олія насіння рижика, троксерутин, екстракт фосфоліпідів сої, глюкозамін гідрохлорид, екстракт голки колючої, екстракт кінського каштану, екстракт листя винограду, олія лимона, олія м'яти.

Спосіб застосування

Наносити гель 2-4 десь у день проблемні ділянки.

Відгуки користувачів

Цей продукт ще не має відгуків.
Залишити відгук
Моя оцінка
Зверніть увагу
Інформація / інструкція до препарату призначена тільки в інформаційних цілях і призначена виключно в інформаційних цілях.
Повідомлення
Зворотний дзвінок
Онлайн чат
Як вам зручніше з нами звʹязатися?
Скасувати
Кнопка зв'язку