Налаштування
Шрифт:
 • А
 • А
 • А
Колір:
 • Ц
 • Ц
 • Ц
 • Ц
 • Ц
Фото
 • ЧБ
 • Колір
 • Вимк.
Повна версія
Артікон розчин 50 мл флакон №10
931,50 ₴
Ananta Medicare (Індія)
Код товару:
214178
У список

Артікон розчин 50 мл флакон №10 - ціна та наявність в місті Глобино

Ananta Medicare (Індія)
Упаковка В наявності
931,50 ₴
Увага! Ціни дійсні тільки при покупці онлайн
Кур'єром
Безкоштовно від 500 грн
до 48 годин
Самовивіз
Безкоштовно
за 15 хвилин
УкрПошта
від 45 грн
2-3 днi
Нова Пошта
від 70 грн
2-3 днi
Доставка
На сайті
При отриманні
Оплата
 • ДорослимДорослим можна можна ?
  Значення "Можна" вказує на те, що вибраний препарат має мінімальний ризик для здоров'я дорослого населення і результат, очікуваний від вживання лікарського засобу, переважає над можливими ризиками. Щоб уникнути негативних наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід застосовувати після консультації з лікарем.
 • ДітямДітям детям нельзядетям нельзя
 • ВагітнимВагітним не можна не можна ?
  Значення "Не можна" вказує на те, що вибраний препарат має максимальний ризик для здоров'я вагітних жінок і, відповідно, ризики від вживання даного лікарського препарату переважають над очікуваним результатом. Щоб уникнути негативних наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід застосовувати після консультації з лікарем.
 • Під час лактаціїПід час лактації не можна не можна ?
  Значення "Не можна" вказує на те, що вибраний препарат має максимальний ризик для здоров'я годуючих жінок, і відповідно, ризики від вживання даного лікарського препарату переважають над очікуваним результатом. Щоб уникнути негативних наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід застосовувати після консультації з лікарем.
 • АлергікамАлергікам з обережністю з обережністю ?
  Значення "З обережністю" вказує на те, що вибраний препарат може чинити підвищений негативний вплив на здоров'я алергіків, такі лікарські засоби рекомендується вживати, якщо очікуваний результат від застосування цього лікарського препарату переважає над всілякими ризиками. Щоб уникнути несприятливих наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід вживати після консультації з провідним фахівцем.
 • ДіабетикамДіабетикам можна можна ?
  Значення "Можна" вказує на те, що вибраний препарат має мінімальний ризик для здоров'я діабетиків і результат, очікуваний від вживання лікарського засобу, переважає над можливими ризиками. Щоб уникнути негативних наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід застосовувати після консультації з лікарем.
Залишилися питання?
Ми раді допомогти
Ціни дійсні тільки при покупці онлайн, ціни в роздрібній мережі можуть відрізнятися від вказаних на сайті Задати питання фармацевту
Характеристики товара
Виробник Ananta Medicare (Індія)
Форма товару Розчин
шт. 1
Штрих-код 5060252240765
Кількість в упаковці 10
код моріону 258556
Об'єм 50 мл
Умови відпуску без рецепта
Інструкція

Артікон інструкція по застосуванню

Склад

1 флакон містить:

 • риб’ячого колагену пептид (країна походження Японія) 5000 mg (мг)
 • глюкозаміну гідрохлорид 1500 mg (мг)
 • кальцію глюконат 120 mg (мг)
 • метилсульфонілметан 100 mg (мг)
 • кислота гіалуронова 60 mg (мг)
 • екстракт ункарії опушеної 60 mg (мг)
 • маточне молочко 20 mg (мг)

Допоміжні речовини: вода очищена, підсолоджувач ізомальтоолігосахарид, регулятор кислотності натрію цитрат,                                                  консервант натрію бензоат (Е211), загущувач ксантанова камідь, підсолоджувач аспартам (Е951),                                        ароматизатор персик.

Фармакологічні властивості

Риб’ячого колагену пептид. Колаген – позаклітинний білок, що є основним компонентом сполучної тканини і зумовлює її міцність та гнучкість. Він є фібрилярним білком глікопротеїдної природи, що складається із макромолекул, які мають унікальну триспіральну структуру; становить близько 1/3 усіх білків організму і 70 % маси білків шкіри. Входить до складу кісток, сухожилля, судин, хрящів. В організмі людини виконує важливу «регуляторну роль» функціонування сполучної тканини (якісний склад структури клітин, забезпечення пружності та еластичності тканини, запобігання її зневодненню, забезпечення зволоженню більш глибоких шарів шкіри та сповільнення її старіння, покращення стану волосся та нігтів). Риб’ячого колагену пептид є основним джерелом колагену в фармацевтичній промисловості. Колагенові пептиди представляють собою невеликі біоактивні пептиди, отримані ферментативним гідролізом риб’ячого колагену; мають високий рівень безпеки. Артікон містить якісний колагену пептид, що виготовлений в Японії.

Риб’ячого колагену пептид сприяє покращенню функцій суглобів, засвоєнню кальцію кістками та прискорює відновлення пошкоджень. У дослідженнях показано, що високомолекулярні фракції колагену пептиду забезпечують високий синтез мРНК колагену I типу за допомогою дермальних фібробластів. Синтез колагену I типу є важливим для оптимального стану хряща, сухожиль, кісткової тканини, шкіри та судин.

Встановлено антиоксидантну, протизапальну дію риб’ячого колагену пептиду за рахунок впливу на активність вільних радикалів оксиду азоту та ліпооксигеназу. Пероральне застосування колагену пептиду покращує зволоження шкіри та її еластичність, зменшує кількість зморшок.

Глюкозаміну гідрохлорид виробляється хрящовою тканиною суглобів, є компонентом хондроїтину і входить до складу синовіальної рідини, стимулює біосинтез глікозаміногліканів, сприяє відновленню хрящової тканини та зменшенню дегенеративних змін у суглобах. Нормалізує утворення внутрішньо-суглобної рідини, зменшує вираженість болю у суглобах, покращує їх рухливість.

Гіалуронова кислота – відіграє значну роль у регулюванні різних біологічних процесів і підтримці гомеостазу, підвищує пружність хрящів, забезпечує стійкість хрящів до компресії та пошкоджень. Ефективна для лікування різних типів захворювань суглобів, включаючи остеоартрит суглобів (у тому числі колінного суглобу), набряці меніску. Гіалуронова кислота викликає зменшення болю у суглобах, поліпшення щільності хондроцитів, відновлення поверхні аморфного шару хряща, ремоделювання колагену, підвищує рівень зволоженості шкіри.

Маточне молочко – покращує трофіку в тканинах, зменшує запалення, процеси вільнорадикального окиснення, збільшує кількість остеобластів та покращує формування кісткової тканини.

Кальцію глюконат – джерело кальцію, бере участь у передачі нервових імпульсів, скороченні м’язів.

Ункарія опушена (Uncaria tomentosa) – за рахунок поліфенольних сполук зменшує прогресування запального процесу, модулює експресію медіаторів запалення, стабілізує фосфоліпідні мембрани, чинить антиоксидантну дію.

Метилсульфонілметан (МСМ) – природне джерело харчової сірки, яка відіграє важливу роль у підтримці еластичності і гнучкості сполучної тканини суглобів. Метилсульфонілметан чинить протизапальну та антиоксидантну дії за рахунок інгібування експресії індуцибельної синтази оксиду азоту, простагландину Е2 та циклооксигенази-2, інтерлейкіну-6. Підсилює дію глюкозаміну.

Показання

Рекомендації щодо застосування

 • Може бути рекомендовано як джерело біологічно активних речовин, глюкозаміну, колагену, гіалуронової кислоти, кальцію.
 • Сприяє нормалізації функціонування опорно-рухового апарату при підвищених фізичних навантаженнях.

Перед споживанням рекомендована консультація лікаря.

Протипоказання Артікону

 • Індивідуальна чутливість до компонентів,
 • вагітність, період годування груддю.

Спосіб застосування та дози Артікон

Дорослим по 1 флакону (50 ml (мл)) на день за 20-30 хвилин до прийому їжі за один прийом, без додаткового розведення. Вміст флакону ретельно збовтати перед вживанням.

Термін вживання: 1,5 – 3 місяці, у подальшому термін вживання узгоджувати з лікарем. 

Поживна (харчова) і енергетична цінність (калорійність)

 

на 100 ml (мл)

на 50 ml (мл) (порцію)

Енергетична цінність (калорійність) продукту:

209,00 kJ (кДж)
50,00 kcal (ккал)

104,50 kJ (кДж)
25,00 kcal (ккал)

Поживна (харчова) цінність продукту:

 

 

білків

2,50 g (г)

1,25 g (г)

жирів

0 g (г)

0 g (г)

вуглеводів

10,00 g (г)

5,00 g (г)

Не є лікарським засобом. Без ГМО.

Країна походження риб’ячого колагену пептид – Японія.

Застереження

При будь-якому відчутті дискомфорту після вживання продукту слід негайно припинити його вживання та звернутися до лікаря.

Попередження: не перевищувати зазначену рекомендовану кількість (порцію) для щоденного споживання. Не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Умови зберігання

Зберігати у сухому прохолодному місці за температури не вище ніж 25 °С, уникаючи дії прямих сонячних променів. Не заморожувати!

Зберігати у недоступному для дітей місці.

Термін придатності

2 роки від дати виробництва.

Упаковка

Розчин по 50 ml (мл) у флаконах, по 10 флаконів у коробці.

Відгуки користувачів

4.0
3 відгуки
5 зірок
66% (2)
4 зірки
0% (0)
3 зірки
0% (0)
2 зірки
33% (1)
1 зірка
0% (0)
Сортувати за:
Найновіші
Найновіші
Найстаріші
Зниженню рейтингу
Зростанню рейтингу
 1. Люба Коваленко
  11.08.22
  Приймати артікон потрібно більше місяця, точніше на один курс лікування потрібно чотири упаковки,тільки тоді ви побачите результат.Для доброго ефекту-два рази на рік.Випробовування пройшла на своїх ногах,рекомендую.
 2. Луиза
  02.07.21
  Принимаю лекарство девятый день,пока положительных результатов не заметила...
 3. Светлана
  04.05.21
  Все, что указано в инструкции к применению, есть истинная правда. Довольна и рекомендую, качество жизни налаживается, ходить стала лучше. Состав Артикона замечательный, как альтернатива уколам. Только не понятно сколько курсов в год надо проходить?
Залишити відгук
Моя оцінка
Зверніть увагу
Інформація / інструкція до препарату призначена тільки в інформаційних цілях і призначена виключно в інформаційних цілях.
Повідомлення
Зворотний дзвінок
Розшифрувати рецепт
Онлайн чат
Як вам зручніше з нами звʹязатися?
Скасувати
Кнопка зв'язку