Налаштування
Шрифт:
 • А
 • А
 • А
Колір:
 • Ц
 • Ц
 • Ц
 • Ц
 • Ц
Фото
 • ЧБ
 • Колір
 • Вимк.
Повна версія
Према Kids краплі 10 мл
317,30 ₴
Према
Код товару:
202631
У список

Према Kids краплі 10 мл - ціна та наявність в місті Глобино

Према
Немає в наявності
317,30 ₴
Залишилися питання?
Ми раді допомогти
Ціни дійсні тільки при покупці онлайн, ціни в роздрібній мережі можуть відрізнятися від вказаних на сайті Задати питання фармацевту
Характеристики товара
Виробник Према
Форма товару Краплі
шт. 1
Штрих-код 7640158261071
Бренд Према
код моріону 187087
Об'єм 10 мл
Умови відпуску без рецепта
Температура зберiгання спеціальних умов зберігання немає
Інструкція

Премії Kids (Preema Kids) інструкція по застосуванню

Дієтичні добавки, що сприяють нормалізації і підтримці нормальної мікрофлори кишечника.

Склад

На 10 крапель: 1 млрд життєздатних бактерій Lactobacollus rhamnosus LGG (Мікроінкапсульовані).
допоміжні речовини: кукурудзяна олія, двоокис кремнію (Е551).

Lactobacollus rhamnosus LGG сприяють розщепленню вуглеводів з утворенням молочної кислоти. Створена ними кисле середовище позитивно впливає на розвиток біфідобактерій, складових 85-95% мікрофлори кишечника організму. Лакто-і біфідобактерії проявляють симбіоз, компенсуючи метаболізм один одного і сприяють взаємному зростанню; Lactobacollus rhamnosus LGG мають високу антагоністичну активність проти широкого спектра патогенних і умовно-патогенних мікроорганізмів, пригнічують життєдіяльність ентеротоксіческімі грамнегативних анаеробів і ентеропатогенних вірусів, перешкоджаючи їх адгезії до слизової кишечника, створюють сприятливі умови для розвитку корисної мікрофлори кишечника, підтримують і регулюють діяльність мікрофлори кишечника, сприяють нормалізації мікробіоценозу шлунково-кишкового тракту, проявляють імуномодулюючі властивості: посилюють специфічну lgA-відпові т і знижують вироблення цитокінів, пов'язаних з алергічним запаленням; синтезують амінокислоти, пантотенову кислоту, вітаміни К і групи В; сприяють всмоктуванню заліза, кальцію, вітаміну D. Не є лікарським засобом.

Рекомендації щодо вживання

Рекомендується в якості харчового продукту для спеціального дієтичного споживання в раціоні харчування дитини як додаткове джерело життєздатних молочнокислих бактерій Lactobacillus rhamnosus LGG, які сприяють нормалізації мікрофлори кишечника і покращують його функціональний стан. Пробіотик.

Перед використанням добре збовтати! Вживати у дітей першого місяця життя і старше по 10 крапель на добу, розчиняючи в теплій воді або теплою їжі. Не додавати в гаряче! Не змінює смак напоїв та їжі. Неприпустимо використання води з колодязів і каптажних джерел. Термін вживання - 1 міс.

Протипоказання

Підвищена чутливість до компонентів продукту.

Умови зберігання

При температурі не вище 25°C.

Відгуки користувачів

Цей продукт ще не має відгуків.
Залишити відгук
Моя оцінка
Зверніть увагу
Інформація / інструкція до препарату призначена тільки в інформаційних цілях і призначена виключно в інформаційних цілях.
Повідомлення
Зворотний дзвінок
Розшифрувати рецепт
Онлайн чат
Як вам зручніше з нами звʹязатися?
Скасувати
Кнопка зв'язку