Налаштування
Шрифт:
 • А
 • А
 • А
Колір:
 • Ц
 • Ц
 • Ц
 • Ц
 • Ц
Фото
 • ЧБ
 • Колір
 • Вимк.
Повна версія
Пантенол спрей 150 г
212,60 ₴
Aflofarm Farmacja Polska (Польща)
Код товару:
253138
У список

Пантенол спрей 150 г - ціна та наявність в місті Градизк

Aflofarm Farmacja Polska (Польща)
Немає в наявності
212,60 ₴
 • ДорослимДорослим можна можна ?
  Значення "Можна" вказує на те, що вибраний препарат має мінімальний ризик для здоров'я дорослого населення і результат, очікуваний від вживання лікарського засобу, переважає над можливими ризиками. Щоб уникнути негативних наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід застосовувати після консультації з лікарем.
 • ДітямДітям з обережністюз обережністю
 • ВагітнимВагітним з обережністю з обережністю ?
  Значення "З обережністю" вказує на те, що вибраний препарат може надавати підвищений негативний вплив на здоров'я вагітних жінок, такі лікарські засоби рекомендується вживати, якщо очікуваний результат від застосування цього лікарського препарату переважає над всілякіими ризиками. Щоб уникнути несприятливих наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід вживати після консультації з провідним фахівцем.
 • Під час лактаціїПід час лактації з обережністю з обережністю ?
  Значення "З обережністю" вказує на те, що вибраний препарат може чинити підвищений негативний вплив на здоров'я годуючих жінок, такі лікарські засоби рекомендується вживати, якщо очікуваний результат від застосування даного лікарського препарату переважає над всілякими ризиками. Щоб уникнути несприятливих наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід вживати після консультації з провідним фахівцем.
 • АлергікамАлергікам з обережністю з обережністю ?
  Значення "З обережністю" вказує на те, що вибраний препарат може чинити підвищений негативний вплив на здоров'я алергіків, такі лікарські засоби рекомендується вживати, якщо очікуваний результат від застосування цього лікарського препарату переважає над всілякими ризиками. Щоб уникнути несприятливих наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід вживати після консультації з провідним фахівцем.
 • ДіабетикамДіабетикам можна можна ?
  Значення "Можна" вказує на те, що вибраний препарат має мінімальний ризик для здоров'я діабетиків і результат, очікуваний від вживання лікарського засобу, переважає над можливими ризиками. Щоб уникнути негативних наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід застосовувати після консультації з лікарем.
Залишилися питання?
Ми раді допомогти
Ціни дійсні тільки при покупці онлайн, ціни в роздрібній мережі можуть відрізнятися від вказаних на сайті Задати питання фармацевту
Характеристики товара
Виробник Aflofarm Farmacja Polska (Польща)
Форма товару Спрей
шт. 1
Штрих-код 5904356980977
Бренд Пантенол
код моріону 404593
Умови відпуску без рецепта
Температура зберiгання спеціальних умов зберігання немає
Інструкція надана держ. реєстром мед. препаратів України
Кортунова Юлія
Перевірено: Кортунова Юлія
Оновлено: 21.09.2022
Провірено
Інструкція

Пантенол (panthenol) інструкція по застосуванню

Склад

150 мл піни містять:

діюча речовина: 8,00 г декспантенола.

допоміжні речовини г/150 мл: вода 94,67, пропеленту (пропан-бутан 16,00), октілстеарат 4,31, вазелін 4,14, цетеариловий спирт 3,27, гліцерин 1,72, гліцерилстеарат 1,38, цетеарет- 20 1,29, ПЕГ-40 гідрогенізована касторова олія 0,86, токоферолу ацетат 0,17, ДМДМ-гідантоїн 0,19.

Показання

Рекомендації щодо застосування

Застосовується при різних ушкодженнях шкіри, в тому числі при саднах, опіках, засмагах.

Пантенол (провітамін В5) в шкірі переходить в пантотенову кислоту, яка належить до групи вітамінів групи В, забезпечує правильний хід обміну речовин в клітинах епідермісу. Він захищає і дбає про суху, подразнену і пошкоджену шкіру, особливо після опіків. Заспокоює, охолоджує, підвищує еластичність і зволожує шкіру і прискорює регенерацію.

Спосіб застосування та дози Пантенол

Перед використанням струсити флакон. Рівномірно розпилювати декілька разів на добу на відстані 10-20 см від поверхні тіла. Не є лікарським засобом.

Застереження

Дуже легко займистий аерозоль.

Контейнер: при нагріванні може вибухнути. Тримати подалі від тепла/іскор/відкритого вогню/гарячих поверхонь. Не палити, не розпорошувати на відкрите полум'я або іншого джерела загоряння.

Контейнер. Не протикати та не спалювати після використання.

Не застосовувати після дати закінчення терміну придатності. Запобігати нагріванню вище 50оС / 122оF.

Умови зберігання

Зберігати при температурі не вище 25 ° С в місці, недоступному для дітей.

Відгуки користувачів

Цей продукт ще не має відгуків.
Залишити відгук
Моя оцінка
Зверніть увагу
Інформація / інструкція до препарату призначена тільки в інформаційних цілях і призначена виключно в інформаційних цілях.
Повідомлення
Зворотний дзвінок
Розшифрувати рецепт
Онлайн чат
Як вам зручніше з нами звʹязатися?
Скасувати
Кнопка зв'язку