Налаштування
Шрифт:
 • А
 • А
 • А
Колір:
 • Ц
 • Ц
 • Ц
 • Ц
 • Ц
Фото
 • ЧБ
 • Колір
 • Вимк.
Повна версія
Йогурт капсули №30
138,10 ₴
Pharmascience (Канада)
Код товару:
3407
У список

Йогурт капсули №30 - ціна та наявність в місті Градизк

Pharmascience (Канада)
Упаковка В наявності
138,10 ₴
Увага! Ціни дійсні тільки при покупці онлайн
Кур'єром
Безкоштовно від 500 грн
до 48 годин
Самовивіз
Безкоштовно
за 15 хвилин
УкрПошта
від 45 грн
2-3 днi
Нова Пошта
від 70 грн
2-3 днi
Доставка
На сайті
При отриманні
Оплата
 • ДорослимДорослим можна можна ?
  Значення "Можна" вказує на те, що вибраний препарат має мінімальний ризик для здоров'я дорослого населення і результат, очікуваний від вживання лікарського засобу, переважає над можливими ризиками. Щоб уникнути негативних наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід застосовувати після консультації з лікарем.
 • ДітямДітям від 3-х місяціввід 3-х місяців
 • ВагітнимВагітним можна можна ?
  Значення "Можна" вказує на те, що вибраний препарат має мінімальний ризик для здоров'я вагітних жінок і результат, очікуваний від вживання лікарського засобу, переважає над можливими ризиками. Щоб уникнути негативних наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід застосовувати після консультації з лікарем.
 • Під час лактаціїПід час лактації можна можна ?
  Значення "Можна" вказує на те, що вибраний препарат має мінімальний ризик для здоров'я годуючих жінок і результат, очікуваний від вживання лікарського засобу, переважає над можливими ризиками. Щоб уникнути негативних наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід застосовувати після консультації з лікарем.
 • АлергікамАлергікам з обережністю з обережністю ?
  Значення "З обережністю" вказує на те, що вибраний препарат може чинити підвищений негативний вплив на здоров'я алергіків, такі лікарські засоби рекомендується вживати, якщо очікуваний результат від застосування цього лікарського препарату переважає над всілякими ризиками. Щоб уникнути несприятливих наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід вживати після консультації з провідним фахівцем.
 • ДіабетикамДіабетикам можна можна ?
  Значення "Можна" вказує на те, що вибраний препарат має мінімальний ризик для здоров'я діабетиків і результат, очікуваний від вживання лікарського засобу, переважає над можливими ризиками. Щоб уникнути негативних наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід застосовувати після консультації з лікарем.
Залишилися питання?
Ми раді допомогти
Ціни дійсні тільки при покупці онлайн, ціни в роздрібній мережі можуть відрізнятися від вказаних на сайті Задати питання фармацевту
Характеристики товара
Виробник Pharmascience (Канада)
Форма товару Капсули
шт. 1
Штрих-код 677683000285
Головний медикамент Йогурт
Кількість в упаковці 30
Бренд Йогурт
код моріону 22623
Умови відпуску без рецепта
Реєстраційне посвідчення UA/17496/01/01
Температура зберiгання від +2°С до +8°С
Інструкція

Йогурт (Yogurt) інструкція по застосуванню

Склад

діюча речовина: Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus rhamnosus, Streptococcus salivarius subsp. thermophilus, Lactobacillus delbrueckii subsp. bulgaricus;

1 капсула містить:

 • 2 млрд або 4 млрд активних клітин (колонієутворюючих одиниць (КУО)) Lactobacillus acidophilus,
 • Lactobacillus rhamnosus,
 • Streptococcus salivarius subsp. thermophilus,
 • Lactobacillus delbrueckii subsp. bulgaricus;

допоміжні речовини: лактоза, магнію стеарат, кислота аскорбінова;

оболонка капсули: желатин.

Лікарська форма

Капсули.

Основні фізико-хімічні властивості:

желатинові капсули кремового кольору; вміст капсули являє собою дрібний порошок білого кольору з жовтуватим відтінком (можливі варіації до кольору слонової кістки та наявність окремих більш темних гранул).

Фармакотерапевтична група

Антидіарейні мікроорганізми. Комбінація лактобактерій.

Код АТХ A07F A51.

Фармакологічні властивості

Фармакодинаміка.

Молочнокислі бактерії препарату Йогурт входять до складу нормальної кишкової флори людини і відіграють важливу роль у забезпеченні колонізаційної резистентності, імуностимулюючої, вітаміноутворюючої, детоксикаційної та травної функцій організму. Антимікробна активність молочнокислих бактерій проявляється щодо стафілококів, протею, ентеропатогенної кишкової палички та грибів роду Candida і пов’язана з їхньою здатністю продукувати молочну кислоту, лактоцини, а також їхніми імуномоделюючими властивостями, такими як здатність підвищувати цитокінову активність та стимулювати фагоцитоз лімфоцитів та макрофагів в кишечнику.

Лактобактерії препарату Йогурт впливають на перистальтику кишечника, приймають участь в перетравлюванні білків, розщепленні лактози на глюкозу і галактозу, сприяють продукуванню молочної кислоти.

Молочнокислі бактерії знижують рН вмісту кишечнику, запобігають росту та розмноженню патогенної та умовно патогенної мікрофлори. Лактобактерії є бар’єром для проникнення з кишечнику у кров сенсибілізуючих речовин (ендотоксинів, бактеріальних і харчових алергенів). Життєздатність бактерій, які входять до складу препарату Йогурт, не порушується при проходженні через стравохід, шлунок і дванадцятипалу кишку. При інкубуванні у розчині шлункового соку при 37 °C і рН 3 протягом трьох годин вони залишалися повністю життєздатними. Крім того, вони продовжували рости у поживному середовищі, що містить 1 % жовчі. Усе це забезпечує стабільне проходження бактерій, які входять до складу препарату Йогурт, до місця їхньої дії – тонкого і товстого кишечнику.

Колонізаційна здатність культури препарату Йогурт посилюється за рахунок комбінації з Streptococcus thermophilus.

Lactobacillus delbrueckii subsp. bulgaricus та Streptococcus thermophilus містять високий рівень β-галактозидази. Пацієнти з дефіцитом β-галактозидази в клітинах епітелію кишечнику здатні адсорбувати лактозу в присутності Lactobacillus delbrueckii subsp. bulgaricus та Streptococcus thermophilus.

Фармакокінетика.

Діючі речовини препарату Йогурт не абсорбуються із травного тракту, отже, немає даних досліджень з фармакокінетики.

Показання

 • Профілактика та лікування гострих гастроентеритів у дітей та дорослих.
 • Профілактика та лікування антибіотикоасоційованої діареї у дорослих та дітей.
 • У комплексній терапії алергічних захворювань (атопічних дерматитів, харчової алергії).

Протипоказання Йогурту

Йогурт протипоказаний при підвищеній чутливості до активних та допоміжних інгредієнтів препарату або до желатину, молока чи сої.

Не слід застосовувати Йогурт пацієнтам з імунодефіцитними станами, такими як СНІД, лімфома, а також пацієнтам з аутоімунними захворюваннями, які отримують ін’єкційні імуносупресивні препарати або кортикостероїди (в дозі понад 0,5 мг/кг маси тіла на добу в перерахунку на преднізолон).

Не слід застосовувати Йогурт пацієнтам із синдромом короткого кишечнику у зв’язку із ризиком розвитку D-лактатного ацидозу.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

Не досліджувалась.

Особливості застосування препарату

Слід припинити застосування Йогурту та звернутися до лікаря, якщо симптоми розладів травлення (наприклад діарея) виникають, погіршуються або зберігаються протягом 3 днів.

Не слід застосовувати Йогурт без рекомендації лікаря, якщо спостерігаються такі симптоми, як підвищена температура, блювання, кров’яна діарея або сильний біль у животі.

У окремих груп пацієнтів мікробні препарати, включаючи пробіотики, можуть у рідких випадках спричинити розвиток системних інфекцій. Хоча такі випадки не спостерігались при застосуванні Йогурту, таким категоріям пацієнтів слід застосовувати препарат тільки за рекомендацією лікаря, який повинен зважити ризик та користь такого застосування. До таких груп належать:

 • Дуже ослаблені пацієнти у стані загрози для життя, які зазвичай знаходяться у відділеннях інтенсивної терапії.
 • Пацієнти з наявними катетерами в центральній вені, пацієнти із міокардитом або ендокардитом або після операцій на серці, пацієнти після операцій на шлунково-кишковому тракті або операцій у порожнині рота (включаючи видалення зубів), оскільки відкриті рани можуть бути вхідними воротами інфекції.
 • Пацієнти з наявністю крові в калі, особливо діти та хворі літнього віку, оскільки проникні кишкові бар’єри є потенційними місцями, через які мікроби можуть потрапити у кров.
 • Пацієнти зі значно ослабленим та пригніченим імунітетом, включаючи пацієнтів після трансплантації стовбурових клітин або солідних органів, пацієнтів, які отримують ін’єкційні імуносупресивні препарати або кортикостероїди з приводу аутоімунних захворювань (в дозі понад 0,5 мг/кг маси тіла на добу в перерахунку на преднізолон), пацієнтів після радіо- або хіміотерапії та пацієнтів з недорозвиненою імунною системою, як, наприклад, недоношені новонароджені.

Оскільки Йогурт містить штами бактерій, які продукують D-лактат (D-молочну кислоту), пацієнтам із синдромом короткого кишечнику, у яких можливий розвиток D-лактатного ацидозу, необхідно уникати прийому цього препарату.

Допоміжні речовини. Оскільки молочнокислі бактерії Lactobacillus delbrueckii subsp. bulgaricus та Streptococcus thermophilus мають високий рівень β-галактозидази, пацієнти з дефіцитом β-галактозидази в клітинах епітелію кишечнику здатні адсорбувати лактозу в присутності цих бактерій. Тому пацієнти, у яких є непереносимість деяких цукрів, можуть застосовувати Йогурт з урахуванням властивостей цих молочнокислих бактерій, що входять до складу препарату.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Лактобактерії природньо присутні у кишечнику. Йогурт можна застосовувати при вагітності та годуванні груддю.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

Йогурт не впливає на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

Спосіб застосування та дози Йогурт

Препарат приймають перорально, під час їди, бажано одночасно з їжею.

Дітям або дорослим, які не можуть проковтнути капсулу, рекомендується відкрити капсулу і змішати її вміст із невеликою кількістю їжі або рідини.

Для дитини вміст капсули або у разі необхідності приблизно половину вмісту висипати та змішати з їжею або напоєм, призначеними для дитини.

Дози для дітей:

 • віком від 3 місяців до 1 року: 1–2 × 109 КУО на день;
 • віком від 1 року до 3 років: 2–4 × 109 КУО на день;
 • віком від 3 років до 12 років: 4–8 × 109 КУО на день;

Для дорослих і дітей віком від 12 років: 6–12 × 109 КУО на день.

Тривалість курсу застосування становить 25–30 діб. У разі необхідності курс можна повторити.

Діти.

Йогурт застосовують дітям віком від 3 місяців.

Передозування

Повідомлень про випадки передозування немає.

Побічні реакції Йогурту

Побічні реакції спостерігаються дуже рідко.

Можливі реакції підвищеної чутливості, висипання, свербіж.

Термін придатності

3 роки.

Умови зберігання

Зберігати при температурі від 2 до 8 ºC у недоступному для дітей місці.

Дозволено транспортування, а також тимчасове зберігання препарату при температурі не вище 30 °С протягом не більше 30 діб.

Упаковка

2 млрд КУО: по 30 або по 75 капсул у флаконах; по 15 капсул у блістерах, по 1 блістеру в картонній коробці.

4 млрд КУО: по 30 капсул у флаконах.

Категорія відпуску з аптеки

Без рецепта.

Завантажити повну інструкцію

Відгуки користувачів

5.0
7 відгуків
5 зірок
100% (7)
4 зірки
0% (0)
3 зірки
0% (0)
2 зірки
0% (0)
1 зірка
0% (0)
Сортувати за:
Найновіші
Найновіші
Найстаріші
Зниженню рейтингу
Зростанню рейтингу
 1. Мілана
  10.10.22
  Надзвичайно задоволена препаратом. Дія 100%! Із усіх препаратів які я приймала - це найкращий. Рекомендую до застосування.
 2. Влад
  21.04.21
  В аптеках много всяких йогуртов и пробиотиков, но этот производства Канада в рекламе не нуждается, адекватная цена и самое главное-помогает наладить работу кишечника. Покупаю только его или же Ротабиотик который в два раза дороже, но тоже гуд.
  Остальные - отечественного производства фуфломицины в красивых коробках по бешеным ценам.
 3. Екатерина
  20.01.21
  Прекрасный препарат,доступный и действенный! Дочка пьёт всю зиму для профилактики,т.к. кисломолочную не употребляет,кишечник работает отлично! Сама принимала после антибиотиков и для профилактики.Решил мои проблемы с кишечником! Огромное спасибо за этот препарат!Рекомендую всем знакомым!
 4. Виталий
  11.11.20
  Очень хороший препарат! Пил всего по одной капсуле в сутки, а антибиотик, Цефтриаксон, кололи два раза в сутки, в течении десяти дней.
  Спасибо изобретателям, учёным!
 5. Анна Одесса
  01.05.20
  Это качественный пробиотик со 100% эффективностью. Я принимала по назначению гастроэнтеролога двумя курсами. Быстро помог восстановить микрофлору и улучшить работу кишечника, а именно избавиться от вздутия и нормализовать стул. Препарат абсолютно безопасен, так как назначается и самым маленьким деткам. Рекомендую!
 6. Анна
  29.04.20
  Дискомфорт в работе ЖКТ начала ощущать вскоре после удаления желчного пузыря. Канадский йогурт Pharmasclence приобрела по рекомендации лечащего врача. На сегодняшний день все наладилось, микрофлора кишечника восстановлена. Пробиотик Фармасайнс пропила курсом, в моем случае мне хватило двух флаконов с дозировкой 2 млрд.
 7. Ульяна
  14.07.19
  Йогурт капсулы я использую всей семье для улучшения микрофлоры кишечника, особенно в период после отравления очень хорошо помогают наладить ЖКТ, как ребенку, так и взрослому, причем ребенку можно применять с рождения, рекомендую, покупала на этом сайте сразу две баночки, спасибо отзывчивому персоналу.
Залишити відгук
Моя оцінка
Зверніть увагу
Інформація / інструкція до препарату призначена тільки в інформаційних цілях і призначена виключно в інформаційних цілях.
Повідомлення
Зворотний дзвінок
Розшифрувати рецепт
Онлайн чат
Як вам зручніше з нами звʹязатися?
Скасувати
Кнопка зв'язку