Налаштування
Шрифт:
 • А
 • А
 • А
Колір:
 • Ц
 • Ц
 • Ц
 • Ц
 • Ц
Фото
 • ЧБ
 • Колір
 • Вимк.
Повна версія
Аква Маріс Бебі Інтенсив спрей назальний 50 мл
Спеціальна ціна 168,00 ₴ Звичайна ціна 210,00 ₴
Jadran (Хорватія)
Код товару:
268816
У список

Аква Маріс Бебі Інтенсив спрей назальний 50 мл - ціна та наявність в місті Эмельченое

Jadran (Хорватія)
Упаковка В наявності
Спеціальна ціна 168,00 ₴ Звичайна ціна 210,00 ₴
Увага! Ціни дійсні тільки при покупці онлайн
Кур'єром
Безкоштовно від 500 грн
до 48 годин
Самовивіз
Безкоштовно
за 15 хвилин
УкрПошта
від 45 грн
2-3 днi
Нова Пошта
від 70 грн
2-3 днi
Доставка
На сайті
При отриманні
Оплата
 • ДорослимДорослим можна можна ?
  Значення "Можна" вказує на те, що вибраний препарат має мінімальний ризик для здоров'я дорослого населення і результат, очікуваний від вживання лікарського засобу, переважає над можливими ризиками. Щоб уникнути негативних наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід застосовувати після консультації з лікарем.
 • ДітямДітям з 3 місяцівз 3 місяців
 • ВагітнимВагітним можна можна ?
  Значення "Можна" вказує на те, що вибраний препарат має мінімальний ризик для здоров'я вагітних жінок і результат, очікуваний від вживання лікарського засобу, переважає над можливими ризиками. Щоб уникнути негативних наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід застосовувати після консультації з лікарем.
 • Під час лактаціїПід час лактації можна можна ?
  Значення "Можна" вказує на те, що вибраний препарат має мінімальний ризик для здоров'я годуючих жінок і результат, очікуваний від вживання лікарського засобу, переважає над можливими ризиками. Щоб уникнути негативних наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід застосовувати після консультації з лікарем.
 • АлергікамАлергікам можна можна ?
  Значення "Можна" вказує на те, що вибраний препарат має мінімальний ризик для здоров'я алергіків і результат, очікуваний від вживання лікарського засобу, переважає над можливими ризиками. Щоб уникнути негативних наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід застосовувати після консультації з лікарем.
 • ДіабетикамДіабетикам можна можна ?
  Значення "Можна" вказує на те, що вибраний препарат має мінімальний ризик для здоров'я діабетиків і результат, очікуваний від вживання лікарського засобу, переважає над можливими ризиками. Щоб уникнути негативних наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід застосовувати після консультації з лікарем.
Залишилися питання?
Ми раді допомогти
Ціни дійсні тільки при покупці онлайн, ціни в роздрібній мережі можуть відрізнятися від вказаних на сайті Задати питання фармацевту
Характеристики товара
Виробник Jadran (Хорватія)
Форма товару Спрей
шт. 1
Штрих-код 3856013224974
Головний медикамент Аква Марис
Кількість в упаковці 1
Бренд Аква Маріс
код моріону 617397
Об'єм 50 мл
Умови відпуску без рецепта
Промо Акції
Призначення Для органів дихання
Реєстраційне посвідчення №РЗН 2018/7525
Температура зберiгання не вище +25°С
Інструкція надана держ. реєстром мед. препаратів України
Кортунова Юлія
Перевірено: Кортунова Юлія
Оновлено: 10.12.2022
Провірено
Інструкція

Аква Маріс Бебі Інтенсив інструкція по застосуванню

Склад

100 мл розчину містить:

 • Морська вода - 27,1 ± 3,0 мл;
 • Вода очищена - до 100 мл.

Натуральна вода Адріатичного моря, що входить до складу розчину, містить іони Cl-, Na +, SO42-, Mg2 +, Ca2 +, K +, HCO3-, Br-, а також мікроелементи, такі як: цинк, селен, йод, залізо, марганець і ін .

Не містить хімічних добавок і консервантів.

Лікарська форма

Прозора безбарвна рідина зі слабосоленим смаком.

призначення

Засіб призначений для нанесення на слизову оболонку носа для ефективного промивання і видалення виділень.

Фармакологічні властивості

Ізотонічний розчин морської води при нанесенні на слизову оболонку забезпечує її нормальний фізіологічний стан, сприяє розрідженню слизу і нормалізації її вироблення в келихоподібних клітинах слизової оболонки.

Струмінь розчину під тиском ретельно промиває всі відділи порожнини носа і носоглотки, активно очищаючи їх від надлишку слизу, вірусів, бактерій, сторонніх часток, в тому числі алергенів, щільного ексудату (корок).

Мікроелементи, що входять до складу розчину, покращують функцію миготливого епітелію, мають протизапальну, очищаючу, стимулюючу, відновлюючу дію на слизову оболонку порожнини носа. Спільна дія корисних мікроелементів морської води обумовлює терапевтичний ефект:

 • Зменшує набряк слизової оболонки носа і носоглотки;
 • Зменшує ризик локальних ускладнень та прискорює процеси загоєння після операцій в порожнині носа і навколоносових пазухах (видалення аденоїдів, поліпів, септопластика і ін.);
 • Підвищує терапевтичну ефективність лікарських препаратів, що наносяться на слизову оболонку носа (судинозвужувальні засоби, гормони, інгаляційні кортикостероїди, протиалергічні препарати та ін.);
 • Зменшує потребу у використанні місцевих назальних препаратів.

При натисканні на насадку розподіл розчину здійснюється в формі аерозолю.

Особлива «анатомічна» насадка з заокругленим аплікатором сприяє зручному застосуванню у немовлят, маленьких дітей і дорослих. Спеціальна рифлена поверхня з обмежувачем дає можливість здійснювати рівномірне інтенсивне розпилення типу «душ», а герметичне з'єднання з насадкою попереджає витікання розчину. Система розпилення спеціально сконструйована таким чином, щоб забезпечувати максимально ефективне промивання, при цьому сама процедура є комфортною для
пацієнта.

Сучасна технологія упаковки дозволяє уникнути контакту палива і розчину морської води. Крім цього, пристрій балона забезпечує надійний захист продукту з мікробіологічної точки зору; дає можливість витратити все наявне у флаконі кількість розчину; забезпечує зручне застосування, так як засіб можна використовувати в усіх положеннях.
Тиск в балоні кошти «Аква Маріс Норм. Інтенсивне промивання »досягає значення 8,0 ∙ 105 Па, що сприяє ефективному промиванню носових ходів по всій довжині. Тиск в балоні «Аква Маріс Бебі. Інтенсивне промивання »не перевищує 7,2 · 105 Па, забезпечуючи делікатне промивання носика малюка за допомогою« м'якого душа ».

Показання

Комплексне лікування гострих і хронічних запальних захворювань порожнини носа, навколоносових пазух і носоглотки:

 • гострі і хронічні риніти
 • гострі та хронічні синусити
 • гострі і хронічні аденоідіти
 • алергічні та вазомоторні риніти

Комплексне лікування ГРВІ.

Щоденне застосування в період епідемії ГРВІ та грипу.

Догляд за порожниною носа:

 • після хірургічних втручань в порожнині носа;
 • видалення мікроорганізмів, сторонніх часток, алергенів, пилу, пилку;
 • підготовка слизової оболонки носа до застосування лікарських засобів;
 • тривала терапія топічними кортикостероїдами. 

Протипоказання Аква Марісу 

Протипоказання не виявлені. 

Спосіб застосування та дози Аква Маріс

Інтраназально. За 1-2 впорскуванню в кожну ніздрю кілька разів на день (2-6 разів на день) і більше в разі потреби. Термін застосування не обмежений. 

Промивання носа у дітей раннього віку проводиться в положенні «лежачи». Необхідно повернути голову дитини набік. Вставити наконечник балону в ніздрю, що знаходиться зверху. Після цього потрібно натиснути на насадку і утримувати її протягом декількох секунд. Потім потрібно допомогти дитині висякатися або видалити надлишки води за допомогою дитячого аспіратора. Повторити процедуру з іншим носовим ходом.  

Особливості застосування препарату

Засіб для промивання та зрошення порожнини носа «Аква Маріс Бебі. Інтенсивне промивання »застосовується у немовлят з 3-х місяців.

Засіб для промивання та зрошення порожнини носа «Аква Маріс Норм. Інтенсивне промивання »застосовується у дітей з 6-ти місяців і дорослих.

Засіб сумісний з усіма засобами, використовуваними для лікування нежиті.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами

Не впливає на швидкість реакції при керуванні автотранспортом і роботі з іншими механізмами.

Застосування при вагітності та в період лактації

Може застосовуватися при вагітності та лактації.

Побічні реакції Аква Марісу

При застосуванні відповідно до інструкції побічні дії не виявлено.

Термін придатності

3 роки. Не застосовувати препарат після закінчення терміну придатності.

Упаковка

За 50 мл, 125 мл або 150 мл розчину в металевому балоні під тиском. По одному балону з насадкою і пластиковою кришкою поміщають в картонну пачку разом з інструкцією із застосування.

Умови зберігання

Зберігати в сухому, недоступному для дітей місці при температурі + 25 ± 10 ° С, вологості 45-80%, тиску 84-106.7 кПа. 

Запобіжні заходи 

Флакон під тиском: може вибухнути під впливом тепла. Чи не протикати та не спалювати навіть після використання. Тримати подалі від тепла, гарячих поверхонь, іскор, відкритого полум'я або будь-якого іншого джерела займання. Не курити. Захистити від сонячного світла. Зберігати при температурі не вище 50 ° C. 

Утилізація

Засіб для промивання та зрошення порожнини носа «Аква Маріс Бебі. Інтенсивне промивання »не робить негативного впливу на навколишнє середовище, тому спеціальні заходи для утилізації розчину не потрібні.

Відгуки користувачів

Цей продукт ще не має відгуків.
Залишити відгук
Моя оцінка
Зверніть увагу
Інформація / інструкція до препарату призначена тільки в інформаційних цілях і призначена виключно в інформаційних цілях.
Повідомлення
Зворотний дзвінок
Розшифрувати рецепт
Онлайн чат
Як вам зручніше з нами звʹязатися?
Скасувати
Кнопка зв'язку