Налаштування
Шрифт:
 • А
 • А
 • А
Колір:
 • Ц
 • Ц
 • Ц
 • Ц
 • Ц
Фото
 • ЧБ
 • Колір
 • Вимк.
Повна версія
ДермаПро капсули №30
443,80 ₴
Probiotical S.p.A, Італія
Код товару:
205272
У список

ДермаПро капсули №30 - ціна та наявність в місті Эмельченое

Probiotical S.p.A, Італія
Упаковка В наявності
443,80 ₴
Увага! Ціни дійсні тільки при покупці онлайн
Кур'єром
Безкоштовно від 500 грн
до 48 годин
Самовивіз
Безкоштовно
за 15 хвилин
УкрПошта
від 45 грн
2-3 днi
Нова Пошта
від 70 грн
2-3 днi
Доставка
На сайті
При отриманні
Оплата
 • ДорослимДорослим можна можна ?
  Значення "Можна" вказує на те, що вибраний препарат має мінімальний ризик для здоров'я дорослого населення і результат, очікуваний від вживання лікарського засобу, переважає над можливими ризиками. Щоб уникнути негативних наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід застосовувати після консультації з лікарем.
 • ДітямДітям з 2-х місяцівз 2-х місяців
 • ВагітнимВагітним можна можна ?
  Значення "Можна" вказує на те, що вибраний препарат має мінімальний ризик для здоров'я вагітних жінок і результат, очікуваний від вживання лікарського засобу, переважає над можливими ризиками. Щоб уникнути негативних наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід застосовувати після консультації з лікарем.
 • Під час лактаціїПід час лактації можна можна ?
  Значення "Можна" вказує на те, що вибраний препарат має мінімальний ризик для здоров'я годуючих жінок і результат, очікуваний від вживання лікарського засобу, переважає над можливими ризиками. Щоб уникнути негативних наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід застосовувати після консультації з лікарем.
 • АлергікамАлергікам можна можна ?
  Значення "Можна" вказує на те, що вибраний препарат має мінімальний ризик для здоров'я алергіків і результат, очікуваний від вживання лікарського засобу, переважає над можливими ризиками. Щоб уникнути негативних наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід застосовувати після консультації з лікарем.
 • ДіабетикамДіабетикам можна можна ?
  Значення "Можна" вказує на те, що вибраний препарат має мінімальний ризик для здоров'я діабетиків і результат, очікуваний від вживання лікарського засобу, переважає над можливими ризиками. Щоб уникнути негативних наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід застосовувати після консультації з лікарем.
Залишилися питання?
Ми раді допомогти
Ціни дійсні тільки при покупці онлайн, ціни в роздрібній мережі можуть відрізнятися від вказаних на сайті Задати питання фармацевту
Характеристики товара
Виробник Probiotical S.p.A, Італія
Форма товару Капсули
шт. 1
Штрих-код 7640158262832
Бренд ДермаПро
код моріону 525865
Умови відпуску без рецепта
Температура зберiгання спеціальних умов зберігання немає
Інструкція

ДермаПро (DermaPro) інструкція по застосуванню

Склад

1 капсула містить: 

активні інгредієнти: Lactobacillusrhamnosus GG AF ATCC 53103 – 1,5 х 109 КУО, фруктоолігосахариди – 190 мг; 

допоміжні речовини: мальтодекстрин.

Без ГМО.

Харчова (поживна) та енергетична цінність (калорійність) продукту:

Показники на 100 г на 1 капсулу
Білки < 0,5 г 0,0 г
Жири < 0,5 г 0,0 г
Вуглеводи 26 г 0,1 г
Мальтодекстрин 21,79 г 87,17 мг
Енергетична цінність (калорійність) 1155 кДж/276 ккал 5 кДж/1 ккал

 

Властивості

Дисбактеріоз кишечника – фактор ризику розвитку тяжких захворювань шкіри. Загальновідомо, що більше 80% імунних клітин організму людини зосереджено в кишечнику. Саме тут синтезується імуноглобулін А (IgA), який, потрапляючи в шкіру лімфатичними каналами, забезпечує необхідне для підтримання здоров'я напруження місцевого імунітету. Патофізіологічні процеси у травній системі призводять до утворення антигенних комплексів і аномальних продуктів розщеплення їжі, що містять мікробні компоненти. Проникаючи через змінену та/або пошкоджену слизову оболонку кишечника у кров, ці сполуки взаємодіють із імунокомпетентними клітинами. Захворювання шкірних покривів проявляються найчастіше в тому випадку, якщо на тлі падіння загального імунітету організму і місцевого імунітету шкіри зростає кількість токсинів, алергенів та інших шкідливих речовин, які циркулюють у крові.

Більшою мірою саме станом місцевого імунітету шкіри, який нероздільно пов'язаний із загальним імунітетом організму, пояснюється той факт, що при однакових зовнішніх обставинах у одних людей виникає запальний процес шкірних покривів, а в інших – ні.

Про важливий вплив кишечника на стан шкіри говорить той факт, що, наприклад, у всіх пацієнтів з вугровою хворобою (акне) спостерігається єдина картина порушення в індивідуальному мікробному пейзажі кишечника, а саме:

 • збільшується кількість E. сolі;
 • підвищується активність Staphilococcus aureus;
 • різко зменшується кількість корисних молочнокислих, або лактобактерій.

Формування такого умовно хронічного мікробного запалення в кишечнику призводить до того, що імунна відповідь у вигляді імуноглобулінів (IgA), які синтезуються в пеєрових бляшках кишечника (в нормі звідти вони розносяться з плином лімфи в шкіру і слизові для реалізації функції місцевого імунного захисту), перенаправляється на боротьбу з цим осередком інфекції та на його локалізацію. В результаті порушується загальний і особливо місцевий імунітет шкіри і слизових, пов'язаний з секреторним IgA. В той самий час переважання «шкідливих» мікроорганізмів над «корисними» в просвіті кишечника призводить до порушення кишкового бар'єру, через який у кров починають потрапляти алергени і токсини.

Ці два фактори призводять до одночасного підвищення концентрації токсинів, алергенів і інших патогенів у крові при різкому зниженні місцевого імунітету шкіри, що спричиняє загострення хронічних дерматитів і дерматозів (екземи, псоріазу, вугрової хвороби, атопічного дерматиту, алергічного контактного дерматиту тощо), їх затяжний перебіг, появу ускладнень, а також скорочення термінів ремісії і збільшення частоти загострень та рецидивів.

Симбіотик (пробіотик + пребіотик)

•          усуває дисбактеріоз та запобігає виникненню та/або загостренню захворювань шкіри

•          Lactobacillus rhamnosus GG 1,5 млрд

Lactobacillus rhamnosus GG, що входять до складу DermaPRO 30/ ДермаПРО 30, запобігають розмноженню патогенних мікроорганізмів у кишечнику та сприяють відновленню балансу корисної мікрофлори, усуненню дисбактеріозу та нормалізації травлення. Вони позитивно впливають не тільки на кишечник, а й на організм у цілому, підвищуючи імунітет. Lactobacillus rhamnosus GG мають найбільшу кількість характеристик і властивостей, рекомендованих для оптимального імунобіотика, включаючи прекрасну здатність до виживання і транзиторну колонізацію в шлунково-кишковому тракті, що зумовлені здатністю Lactobacillus rhamnosus GG прикріплюватися до слизової оболонки та епітеліальних клітин кишечника.

В результаті DermaPRO 30/ ДермаПРО 30 сприяє блокуванню потрапляння токсинів у кров, проліферації плазмоцитів у пеєрових бляшках, тим самим підвищуючи синтез захисного IgА, що сприяє нормалізації місцевого імунітету шкіри.

За результатами наукових досліджень бактерії Lactobacillus rhamnosus GG були віднесені до ефективних щодо дисбактеріозу і абсолютно безпечних для людини мікроорганізмів. Бактерії Lactobacillus rhamnosus GG гальмують адгезивні властивості E. сoli, пригнічують розвиток у кишечнику багатьох патогенних мікроорганізмів, зокрема Clostridium, Enterobacteriaceae, Pseudomonas, Staphilococcus, посилюють імунітет щодо ротавірусів; сприяють запобіганню виникнення або загострення алергічних захворювань шкіри та слизових оболонок. Це, своєю чергою, сприяє зниженню ризику виникнення на алергічному тлі бактеріальних та грибкових уражень зазначених вище органів. Бактерії Lactobacillus rhamnosus GGвиживають у кислому середовищі шлунка і досягають кишечника у необхідній кількості.

Фруктоолігосахаріди є ідеальним живильним субстратом для корисної мікрофлори і сприяють її активному розмноженню в травному тракті.

Якщо лікар не призначив інакше, дотримуйтеся наступних рекомендацій.

Показання

Рекомендації щодо застосування: застосовувати як дієтичну добавку для дітей віком від двох місяців і старше та дорослих як додаткове джерело життєздатних молочнокислих бактерій Lactobacillus rhamnosus GG та фруктоолігосахаридів для відновлення та нормалізації мікрофлори кишечника, поліпшення його функціонального стану, усунення дисбактеріозу та нормалізації травлення, запобігання розвитку антибіотикасоційованої діареї під час та/або після прийому антибіотиків та сприяння підвищенню імунітету. Запобігає виникненню та загостренню захворювань шкіри та слизових оболонок, зокрема алергічних. 

Протипоказання ДермаПро 

 • індивідуальна підвищена чутливість до окремих компонентів. 

Перед початком застосування дієтичної добавки та при одночасному застосуванні з будь-якими лікарськими засобами рекомендована консультація лікаря. 

Неприпустиме використання води з колодязів і каптажних джерел. 

Не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування. Не запивати гарячими або алкогольвмісними напоями! 

Не є лікарським засобом. 

Спосіб застосування та дози ДермаПро

 • Вживати дітям віком від двох місяців до 3-х років по 1 капсулі 1 раз на добу незалежно від прийому їжі, розчинивши вміст капсули в 50–100 мл грудного молока або молочної суміші, або охолодженої кип'яченої питної води;
 • дорослим і дітям у віці від 3 років – по 1–2 капсули на добу незалежно від прийому їжі вранці та/або ввечері.

Не додавати до гарячого! Не слід перевищувати рекомендовану добову дозу.

Термін споживання становить 30 днів, якщо лікар не призначив інакше. Подальші курси та періодичність повторних курсів визначає лікар індивідуально.

Застосування у період вагітності або годування груддю

DermaPro 30/ДермаПро 30 можна застосовувати під час вагітності та в період годування груддю.

Упаковка

Капсули № 30, упаковані в картонну коробку.

Маса нетто: вага 1 капсули: 0,4 г ± 7,5%.

Термін придатності

Вказано на упаковці.

Умови зберігання

Зберігати в оригінальній упаковці виробника при температурі не вище 25 ºС у сухому, захищеному від прямих сонячних променів і недоступному для дітей місці.

Відгуки користувачів

5.0
2 відгуки
5 зірок
100% (2)
4 зірки
0% (0)
3 зірки
0% (0)
2 зірки
0% (0)
1 зірка
0% (0)
Сортувати за:
Найновіші
Найновіші
Найстаріші
Зниженню рейтингу
Зростанню рейтингу
 1. Татьяна
  06.04.20
  Дерма про пропила одну упаковку, увидела явный результат.До этого лечилась наружно только.Сейчас пью вторую упаковку, рекомендую, кто с такой же проблемой. очень жаль, что я раньше не узнала.
 2. Любитель)
  06.04.20
  Назначила доктор при угрях лечебную косметику и дермапро на месяц. С первой недели применения сыпать стало меньше и даже (извините за подробности) убралось вздутие и колики , которые меня постоянно преследовали. Закончила упаковку и спросила доктора можно ли еще мне принимать, уж очень понравилось мое лицо при приеме дермапро))
Залишити відгук
Моя оцінка
Зверніть увагу
Інформація / інструкція до препарату призначена тільки в інформаційних цілях і призначена виключно в інформаційних цілях.
Повідомлення
Зворотний дзвінок
Розшифрувати рецепт
Онлайн чат
Як вам зручніше з нами звʹязатися?
Скасувати
Кнопка зв'язку