Налаштування
Шрифт:
 • А
 • А
 • А
Колір:
 • Ц
 • Ц
 • Ц
 • Ц
 • Ц
Фото
 • ЧБ
 • Колір
 • Вимк.
Повна версія
Трібекс 750 мг таблетки №60
607,20 ₴
Технолог ЗАТ (Україна, Умань)
Код товару:
233743
У список

Трібекс 750 мг таблетки №60 - ціна та наявність в місті Эмельченое

Технолог ЗАТ (Україна, Умань)
Немає в наявності
607,20 ₴
 • ДорослимДорослим можна можна ?
  Значення "Можна" вказує на те, що вибраний препарат має мінімальний ризик для здоров'я дорослого населення і результат, очікуваний від вживання лікарського засобу, переважає над можливими ризиками. Щоб уникнути негативних наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід застосовувати після консультації з лікарем.
 • ДітямДітям не можнане можна
 • ВагітнимВагітним не можна не можна ?
  Значення "Не можна" вказує на те, що вибраний препарат має максимальний ризик для здоров'я вагітних жінок і, відповідно, ризики від вживання даного лікарського препарату переважають над очікуваним результатом. Щоб уникнути негативних наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід застосовувати після консультації з лікарем.
 • Під час лактаціїПід час лактації не можна не можна ?
  Значення "Не можна" вказує на те, що вибраний препарат має максимальний ризик для здоров'я годуючих жінок, і відповідно, ризики від вживання даного лікарського препарату переважають над очікуваним результатом. Щоб уникнути негативних наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід застосовувати після консультації з лікарем.
 • АлергікамАлергікам з обережністю з обережністю ?
  Значення "З обережністю" вказує на те, що вибраний препарат може чинити підвищений негативний вплив на здоров'я алергіків, такі лікарські засоби рекомендується вживати, якщо очікуваний результат від застосування цього лікарського препарату переважає над всілякими ризиками. Щоб уникнути несприятливих наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід вживати після консультації з провідним фахівцем.
 • ДіабетикамДіабетикам з обережністю з обережністю ?
  Значення "З обережністю" вказує на те, що вибраний препарат може мати підвищений негативний вплив на здоров'я діабетиків, такі лікарські засоби рекомендується вживати, якщо очікуваний результат від застосування цього лікарського препарату переважає всілякі ризики. Щоб уникнути несприятливих наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід вживати після консультації з провідним фахівцем.
Залишилися питання?
Ми раді допомогти
Ціни дійсні тільки при покупці онлайн, ціни в роздрібній мережі можуть відрізнятися від вказаних на сайті Задати питання фармацевту
Характеристики товара
Виробник Технолог ЗАТ (Україна, Умань)
Форма товару Таблетки
шт. 6
Штрих-код 4820022241856
Кількість в упаковці 60
Бренд Трибекс
Кратність 6
Умови відпуску без рецепта
Температура зберiгання спеціальних умов зберігання немає
Інструкція

Трібекс (Tribex) інструкція по застосуванню

Препарат рослинного походження, отриманий з наземної частини рослини Tribulus Terresteris. Трібекс містить переважно стероїдні сапоніни фуростанолового типу, серед яких переважає протодіосцин. Протодіосцин метаболизирует в організмі до дегідроепіандростерона (ДГЕА), який позитивно впливає на проникність клітинної мембрани, еректильну функцію, метаболізм холестерину і імунітет.

Трібекс надає тонізуючу дію і стимулює деякі функції статевої системи. У чоловіків - відновлює і покращує лібідо і ерекцію. Виявляє стимулюючий вплив на сперматогенез, збільшуючи кількість сперматозоїдів і їх рухливість, підвищує рівень тестостерону. У жінок Трібекс також покращує лібідо, стимулює овуляцію. Сприятливо впливає на вазомоторні прояви при природному та посткастраційному клімактеричному синдромі.

Трібекс має гіполіпідемічну дію, у пацієнтів при дислипопротеинемии знижує холестерин (ХС) і рівень ліпопротеїдів низької щільності (ЛПНЩ), без впливу на рівні тригліцеридів (ТГ) і ліпопротеїдів високої щільності (ЛПВЩ) у плазмі крові.

Трібекс має гіпотензивну і діуретичну дію.

Склад

В 1 таблетці міститься:

 • 750 мг стандартизованого екстракту якорцов Сланко Tribulus Terresteris (35-45: 1) - не менше 337,5 мг фуростанолового сапонінів.

допоміжні речовини: целюлоза мікрокристалічна, орісіл, поливинилполипирролидона, магнію стеарат, кроскармелоза натрію.

Форма випуску

Трібекс таблетки вкриті оболонкою - 60 шт. 

Показання

Трібекс призначають для профілактики і лікування (самостійного або комплексного) розладів статевої системи у чоловіків і жінок. Чоловікам - при еректильної дисфункції для посилення лібідо, сили і тривалості ерекції. Самостійно або у комплексній терапії певних форм безпліддя у чоловіків: безпліддя на базі ідіопатичної олігоастенотератосперміі (зменшення кількості і якості сперматозоїдів у виділеній спермі).

Жінкам - при ендокринній яєчниковому безплідді; при клімактеричному і посткастраційному синдромі з вираженим нейровегетативних і нейропсихічні симптомами; при порушенні жирового обміну (дислипопротеинемии) для зниження загального холестерину і ліпопротеїдів низької щільності (ЛПНЩ).

Спосіб застосування та дози Трібекс

Вживати по 1 таблетці 2 рази на добу, після їди.

При зниженні лібідо, імпотенції та безплідді у чоловіків - тривалість застосування - не менше 90 днів. При ендокринній безплідності у жінок - по 1 таблетці 2 рази на добу з 1-го по 12-й день менструального циклу. Курс лікування можна повторювати до отримання позитивного терапевтичного ефекту (до настання вагітності).

При дислипопротеинемии - рекомендоване дозування по 1 таблетці 2 рази на добу. Тривалість лікування - не менше 90 днів.

Клімактеричний і посткастраційний синдром у жінок. По 1 таблетці 3 рази на добу протягом 60-90 днів. Після поліпшення стану поступово переходять на підтримуючу дозу - по 1 таблетці на добу протягом 1-2 років.

Протипоказання Трібексу

Підвищена чутливість до компонентів препарату; при тяжких серцево-судинних та ниркових захворюваннях; період вагітності та годування груддю. Не рекомендується призначати пацієнтам до 18 років.

Побічні реакції Трібексу

Можливі реакції підвищеної чутливості. При прийомі натщесерце препарат може подразнювати слизову оболонку шлунка.

Особливості застосування препарату

На швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами препарат не впливає.

Взаємодія з іншими лікарськими препаратами

Одночасне застосування Трібекса з лікарськими препаратами, які стимулюють овуляцію у жінок, веде до взаємного посилення ефектів.

Одночасне застосування з діуретиками може посилити ефект останніх і потенціювати гіпотензивну дію гіпотензивних препаратів.

Умови зберігання

Зберігати в оригінальній упаковці, в сухому, захищеному від світла місці, при температурі не вище 25 ° С.

Термін придатності

2 роки.

Відгуки користувачів

4.4
6 відгуків
5 зірок
83% (5)
4 зірки
0% (0)
3 зірки
0% (0)
2 зірки
0% (0)
1 зірка
16% (1)
Сортувати за:
Найновіші
Найновіші
Найстаріші
Зниженню рейтингу
Зростанню рейтингу
 1. Богдан
  13.02.23
  всем советую Трибекс. У меня были проблемы с эрекцией, помогала только виагра. Сходил к врачу. Пропил Трибекс + Карлив + Витамин Е. Первые недели не видел результата, но продолжал пропивать курс.Через пару недель начала появляться эрекция. Через 2 месяца, уже не было вообще никаких проблем и я перестал пропивать курс. Кстати, доктор мне вначале еще советовал пропить Damiana 350 после Трибекса, но так как у меня уже не было никаких проблем, я не стал начинать пить Damiana. Сейчас уже прошел год с того момента когда я перестал пропивать курс Трибекс + Карлив +Витамин Е. За этот год ниразу не принимал виагру или что-то другое. Даже не возвращался к Трибексу, или карливу, или витамину Е потому что проблем никаких нету. Вот решил поделиться, так как когда-то сам очень сильно переживал по этому поводу.
 2. Богдан
  13.02.23
  всем советую Трибекс. У меня были проблемы с эрекцией, помогала только виагра. Сходил к врачу. Пропил Трибекс + Карлив + Витамин Е. Первые недели не видел результата, но продолжал пропивать курс.Через пару недель начала появляться эрекция. Через 2 месяца, уже не было вообще никаких проблем и я перестал пропивать курс. Кстати, доктор мне вначале еще советовал пропить Damiana 350 после Трибекса, но так как у меня уже не было никаких проблем, я не стал начинать пить Damiana. Сейчас уже прошел год с того момента когда я перестал пропивать курс Трибекс + Карлив +Витамин Е. За этот год ниразу не принимал виагру или что-то другое. Даже не возвращался к Трибексу, или карливу, или витамину Е потому что проблем никаких нету. Вот решил поделиться, так как когда-то сам очень сильно переживал по этому поводу.
 3. Володимир
  26.08.20
  Супер
 4. Елена Владимирова
  26.03.20
  Начались проблемы в половой жизни, искал самостоятельно препарат, на свой страх и риск, и не прогадал. Трибекс буквально за месяц помог справиться с моей проблемой, побочных эффектов не замечено
 5. Екатерина Губко
  05.12.19
  Муж работает по очень тяжелому графику - дежурит сутки через сутки. Очень устает, из-за этого начались проблемы в постели. У него абсолютно пропало желание! Решили попробовать Трибекс. Через некоторое время все нормализовалось и стало как раньше. Муж говорит, что стал чувствовать себя лучше и теперь даже на работе меньше устает!
 6. Наталья
  28.10.19
  Какой то непонятный стимулятор, который вызывает жуткую тяжесть во всем теле. Будте осторожны с этими препаратом!!
Залишити відгук
Моя оцінка
Зверніть увагу
Інформація / інструкція до препарату призначена тільки в інформаційних цілях і призначена виключно в інформаційних цілях.
Повідомлення
Зворотний дзвінок
Розшифрувати рецепт
Онлайн чат
Як вам зручніше з нами звʹязатися?
Скасувати
Кнопка зв'язку