Карсіфарм 0,4 г капсули №30
0,00 ₴
При замовленні від 600 грн. - Персен Форте у ПОДАРУНОК (діє тільки для Нової пошти та Укрпошти)
Фармаком ВТФ ТОВ (Україна, Харків)
Код товару:
21348
У список

Карсіфарм 0,4 г капсули №30

Фармаком ВТФ ТОВ (Україна, Харків)
Немає в наявності
0,00 ₴
Залишилися питання?
Ми раді допомогти
Ціни дійсні тільки при покупці онлайн, ціни в роздрібній мережі можуть відрізнятися від вказаних на сайті Задати питання фармацевту
Характеристики товара
Виробник Фармаком ВТФ ТОВ (Україна, Харків)
Форма товару Капсули
шт. 1
Кількість в упаковці 30
Бренд Карсіфарм
Умови відпуску без рецепта
Температура зберiгання спеціальних умов зберігання немає
Інструкція

Карсіфарм інструкція по застосуванню

«Карсіфарм» - високоефективний продукт на основі лікарської рослини розторопші плямистої, який надає сприятливий вплив на один з найважливіших органів людського організму - печінку, значення якої важко переоцінити. Може бути використана в раціонах дієтичного харчування, рекомендованих лікарем при порушеннях функції печінки, як додаткове джерело біологічно-активних речовин рослинного походження.

Цікаво, що її назва походить від слова «піч». Печінка зігріває організм, забезпечує життєвою енергією, очищає. Це найбільша заліза організму, яка виконує різні функції, одночасно будучи органом травлення, кровообігу і обміну речовин. Вуглеводний, жировий, білковий, водний, мінеральний, пігментний, вітамінний, гормональний обміни в організмі тісно пов'язані з правильною роботою печінки. Вона відповідає за специфічні, захисні і знешкоджуючі ферментативні і видільні функції організму, спрямовані на підтримання сталості внутрішнього середовища організму.

В останні десятиліття фахівцями всього світу ведеться активний пошук засобів, що підвищують стійкість печінки до патологічних впливів, що підсилює її знешкоджуючу функцію, а також сприяють відновленню її функцій при різних захворюваннях.

Головна складова дієтичної добавки «Карсіфарм» - лікарська рослина розторопша плямиста, вже багато років використовується для лікування захворювань печінки. Початком розторопші є рідкісне біологічно активна речовина - силімарин, крім того, в ній присутні такі мікроелементи як цинк, мідь, селен, вся група жиророзчинних вітамінів, квертецін, поліненасичені жирні кислоти, деякі амінокислоти, флаволігнани - всього близько 200 біохімічних компонентів, ніж обумовлено багатобічне вживання розторопші. Силімарин (комплекс флавонолігнанов - силибинин і ін.) Має виражену гепатопротекторну (захищаючу) і відновлючу клітини печінки дію, надає антиоксидантний, детоксикуючий (знешкоджує токсини і отрути) ефект. Силімарин перешкоджає проникненню отруйних речовин в клітини печінки і розкладає інші отрути перш, ніж вони почнуть робити свій згубний вплив. Це єдине відоме на сьогоднішній день природне з'єднання, захищає клітини печінки і відновлює її функції.

Склад:

розторопша плямиста-200 мг.

Карсіфарм застосовують при:

  • токсичних ураженнях печінки, викликаних цукровим діабетом, алкоголізмом, наркоманією, токсикоманією, хіміотерапією, професійними інтоксикаціями у осіб, зайнятих на хімічному виробництві, в гальванічних цехах, у працівників АЕС;
  • гострому та хронічному гепатиті, дистрофії і цирозі печінки, хронічному холециститі, дискінезії жовчовивідних шляхів, панкреатитах;
  • порушеннях ліпідного обміну.

Протипоказання:

індивідуальна чутливість до окремих компонентів, вагітність, лактація

Спосіб застосування:

застосовувати по 1 капсулі 3 рази на день під час прийому їжі протягом одного місяця, в подальшому термін застосування і можливість повторного курсу узгоджувати з лікарем.

Форма випуску:

капсули по 0,4 г №30.

Не є лікарським засобом.

Відгуки користувачів

Цей продукт ще не має відгуків.
Залишити відгук
Моя оцінка
Зверніть увагу
Інформація / інструкція до препарату призначена тільки в інформаційних цілях і призначена виключно в інформаційних цілях.