Засоби для очищення, вмивання

Вид
Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. ...
Вид
Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. ...

Засоби для очищення і вмивання

 Для того, щоб забезпечити коректний догляд за шкірою обличчя, необхідно правильно підібрати засоби для вмивання. Очищення - це обов'язкова складова, яка є першим і найважливішим етапом догляду. Всього він включає 5 стадій - очищення, зволоження, вітамінізування, захист від зовнішніх впливів і особливий догляд. Зберегти привабливість і молодість можна виключно в тих випадках, якщо слідувати всім правилам в зазначеній послідовності.

 Для повноцінної очищення брудних пір звичайне мило використовувати не можна. Воно сушить шкіру, що викликає процес лущення і знижує захист від зовнішніх несприятливих чинників, тому потрібні спеціальні засоби для вмивання особи. Без них неможливо забезпечити повноцінну очистку шкірних покривів від макіяжу, щоденних забруднень і токсинів.

Основні функції такої косметики:

 • відновлення захисних функцій шкіри шляхом створення своєрідної плівки-бар'єру;
 • підтримка тонусу шкіри;
 • освіження і харчування.

 Однак підбір засобу для вмивання повинен здійснюватися не на підставі реклами, а тільки, виходячи з індивідуальних особливостей. Дуже важливо ретельно вивчати склад і окремі компоненти. Рекомендується купувати косметику з однієї серії, при цьому враховуючи і вікові особливості.

Порядок застосування засобів для очищення і вмивання

Послідовність використання - фактор не менш важливий, ніж вибір самих засобів. Починати процедури рекомендується з гелю або пінки для вмивання, після цього потрібно зволожити обличчя молочком, а потім нанести тонік для очищення. Порушення даного алгоритму призведе до того, що догляд буде неповноцінним.

При нанесенні косметичних засобів, не потрібно поспішати їх змивати. Щоб шкірні покриви ретельно очистилися, необхідно потримати речовина на обличчі хоча б хвилину. При цьому процедури з очищення рекомендується виконувати як днем, так вранці і ввечері. Ранкове умивання пропускати не можна ні в якому разі, оскільки клітини протягом всієї ночі вивільняють токсичні компоненти, нерозчинні у звичайній воді. По завершенню очищення, потрібно нанести спеціальний тонік, підібраний за типом шкіри. Він дозволить ефективно усунути залишки інших хімічних сполук і відновити оптимальний кислотно-лужний баланс.

Купувати косметику найкраще в аптеках - в такому випадку можна розраховувати на якісний продукт і кваліфіковану консультацію. І пам'ятайте: кращий засіб для вмивання той, який підібраний індивідуально для Вас!

Продукт {{var product.name}} был удален из Вашей корзины

Продовжити покупки
Оформити замовлення