Засоби для антивікового догляду

Вид
Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. ...
Вид
Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. ...

Засоби для антивікового догляду

Постійні недосипання, втома, незбалансоване харчування, шкідливі звички і величезна кількість інших негативних факторів несприятливо впливають на весь організм, але зовні це виражається, як правило, в старінні шкіри. При цьому вік тільки прискорює зміни. Покрови втрачають еластичність і пружність, стають сухими і тонкими, з'являються зморшкуваті освіти. Саме для вирішення цих проблем і необхідні спеціальні антивікові засоби.

Використовувати їх потрібно не при досягненні певного порогу (наприклад, 25 або 40 років, як робить більшість), а коли шкіра цього вимагає. У кого-то така необхідність виникає вже в 25 років, а комусь вони не потрібні і після 30.

Особливості застосування засобів для антивікового догляду

Гамма антивікових засобів для обличчя розроблена для ефективного усунення ознак старіння шкіри і адаптована до способу життя людини, його віку і типу шкіри.

Дія такої косметики направлено, в першу чергу, на:

 • зниження ефекту провисання шкіри;
 • усунення зморшок;
 • відновлення пружності та еластичності;
 • видалення пігментних плям.

Однак написи Anti-age на упаковці ще недостатньо для досягнення потрібного ефекту - дуже важливо правильно використовувати засоби для антивікового догляду

Основні принципи використання косметики

Антивіковий догляд вимагає величезної відповідальності та дисципліни. Його базові етапи дуже прості:

Очищення. Добре підготовлена ​​шкіра відмінно вбере корисні речовини, що містяться в косметиці. Спеціальні пінки і гелі рекомендується змивати великою кількістю води.
Зволоження та харчування. З віком шкіра втрачає вологу і здатність вироблення колагену, тому недолік даних функцій компенсується спеціальними засобами. Зволожувати потрібно кремами (денним і нічним), вбиваючи рухами. Як правило, до складу таких кремів входять вітаміни, ензими, гілауроновая кислота, гліцерин, олії та безліч інших компонентів.
З огляду на специфіку і особливості складу засобів для антивікового догляду, купувати їх необхідно виключно в аптеках.

 • Ще 20 товарів
 • Продукт {{var product.name}} был удален из Вашей корзины

  Продовжити покупки
  Оформити замовлення