Засоби для зволоження

Вид
Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. ...
Вид
Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. ...

Засоби для зволоження

В організмі людини міститься не менше 8 літрів води, 25-30% з яких знаходиться в шкірних покривах. Найбільша кількість зосереджена на рівні дерми, трохи менше - в гиподерме. При цьому епідерміс найменше забезпечений живлющою вологою. Для того, щоб мати здоровий і сяючий вигляд, шкірі необхідна вода. Якщо людина часто перебуває на сонці, під кондиціонерами, приймає медикаменти або просто мало п'є, порушується водний баланс і покриви стають беззахисними перед негативними факторами навколишнього середовища. Тому більшості людей потрібно застосування спеціальних косметичних засобів для зволоження шкіри.

Зневоднення може по-різному проявлятися. Змішаний, сухий або чутливий тип шкіри тьмяніє і дратується від будь-яких факторів, лущиться. Жирна шкіра набуває сіруватого відтінку і починає виділяти ще більше сала. Тому підбір засобу для зволоження повинен здійснюватися виключно, виходячи з індивідуальних особливостей.

Як правильно вибрати засіб для зволоження шкіри?

Незважаючи на величезний вибір косметичних засобів, представлених на сучасному ринку, купувати їх необхідно виключно в спеціалізованих магазинах або аптеках. При цьому потрібно обов'язково звертати увагу і на склад.

Незважаючи на заяви виробників про зволожуючий ефект реалізованих ними коштів, до складу такої косметики повинні обов'язково входити:

 • вітамін Е, який захищає шкірні покриви від вільних радикалів;
 • провітамін В5 - зволожує шкіру і забезпечує належне харчування;
 • гіалуронова кислота - жирний полісахарид, який вважається кращим зволожувачем;
 • гліцерин - спирт, що всмоктує вологу прямо з повітря;
 • масла, що пом'якшують шкіру (сандалове, чайне, мигдальне та інші);
 • алантоїн - зволожувач, звужує пори і лікує проблемну шкіру;
 • диметилкетон - речовина на основі силікону, що входить до складу багатьох кремів для жирної шкіри;

Також склад містить таласфери, ліпосоми і безліч інших компонентів.

Особливості нанесення засобів для зволоження шкіри?

Для забезпечення максимально позитивного впливу косметичних засобів, дуже важливо правильно їх наносити. Перед використанням зволожуючих кремів потрібно обов'язково вмитися теплою водою і ретельно очистити шкіру. Саме засіб наноситься акуратними точковими рухами і втирання вглиб шкіри. Для жирних типів ця процедура повинна повторюватися не частіше 1 рази в день.

Зону навколо очей потрібно обробляти тільки спеціальним кремом.

Продукт {{var product.name}} был удален из Вашей корзины

Продовжити покупки
Оформити замовлення