Фарба для волосся

Вид
Вид

Фарба для волосся є спеціальним косметичним продуктом, який надає локонам колір. Фарбування відбувається за допомогою покриття або просочення. Під час процедури фарбувальний склад хімічно взаємодіє з кератином волосся, в результаті чого вони змінюють свій колір. Фарба, яка пропонується в сучасних аптеках, є безпечною і стійкою. При грамотному застосуванні він дозволить досягти бажаних результатів без ризиків для здоров'я. Більш того, деякі складові забезпечують захист волосся від зовнішніх негативних факторів.

Особливості фарб для волосся

Сучасні засоби для фарбування волосся абсолютно безпечні - вони проходять широкий перелік випробувань до того, як потрапити на прилавок. З кожним роком фарби роблять більш дбайливими, м'якими до волосся. І, якщо раніше з їх допомогою можна було тільки заховати сивину, то сьогодні вони дозволяють добитися максимально природного відтінку.

Класифікація фарб для волосся

Сучасна косметика для волосся представлена в широкому різноманітті відтінків і компонентних складів. Залежно від основної діючої речовини, фарби для волосся можуть бути:

  • перманентними і деміперманентними;
  • фізичними (покривають волосся) або хімічними (просочують його по всій довжині);
  • аміачними і безаміачними;
  • металовмісними.

Щоб волосся виглядали красивими і здоровими, радували своїм неповторним блиском, найчастіше застосовують перманентні варіанти фарбувальних засобів. Вони зафарбовують сиві пасма і освітлюють натуральний колір. Такі засоби користуються найбільшим попитом. Деміперманентні фарби використовують для тонування, зміни відтінку і затемнення локонів. Семіперманентні - більш м'які, змінюють тон без застосування перекису. Але мають малий термін дії.

Найменш стійкими фарбами вважаються фізичні. Вони сприяють зміні відтінку волосся всього на кілька днів. Зміна кольору теж незначна. Безаміачні засоби відносять до окремої групи. Це обумовлено специфікою компонентів, що в них містяться. Хоч в цілому такі фарби бувають деміперманентними і перманентними. Натуральні склади містять відвари квітів, а також екстракти плодів і рослин в якості базових фарбувальних пігментів. Металовмісні засоби зараз не так затребувані через негативний вплив на структуру клітин внутрішніх органів і систем людини.

Замовлення косметичної продукції онлайн

Щоб купити якісну фарбу для волосся, доцільно відвідати «Аптеку Доброго Дня». У широкому асортименті косметичної продукції кожен може вибрати оптимальний варіант для свого волосся. Прийнятні ціни приємно порадують замовника. На сайті доступні знижки і акційні пропозиції. Здійснити вигідну покупку недорого можна прямо зараз у режимі онлайн. Ми відправляємо онлайн-замовлення в будь-яке місто України - Суми, Чернівці, Київ, Одесу. Здійснюється оперативна доставка по Києву та іншим містам України.