Олівець для брів

Вид
Вид

Скуйовджені або слухняні, густі або з порожнечою, широкі або тонкі - брови бувають різними. Але, незважаючи на особливості, вони потребують якісного догляду. Для цього застосовуються спеціальні олівці для брів. Сьогодні вони визнані незамінним атрибутом сучасного макіяжу. При грамотному застосуванні олівець для брів зможе зробити будь-який візаж гармонійним і привабливим.

Особливості олівців для брів

Щоб виконати якісний макіяж для брів і очей використовується всіляка декоративна косметика. Для ідеальних брів це тіні і олівці, маркери і гелі. У кожного з косметичних засобів - свої особливості. Олівці відомі давно: вони дозволяють малювати здивовано підняті, тонкі брови.

В даний час олівці для брів представлені в двох структурах:

  • тверді (з пудри);
  • м'які (на восковій основі).

Сучасна косметична індустрія випускає механічні та дерев'яні олівці. Передбачаються і варіанти зі скошеним грифелем і водостійкі олівці. Тому слід випробувати різні засоби, щоб визначитися, який варіант найбільш зручний.

Аптечна декоративна косметика у вигляді олівців є ідеальним засобом, щоб промальовувати максимально чіткі за формою брови. Професійні візажисти рекомендують вибирати вироби з круглою щіткою, яка чудово розтушовує границі.

Олівці по праву вважаються одним з найбільш багатофункціональних і універсальних косметичних продуктів. Тільки цей засіб дозволить виконати неймовірну кількість технік макіяжу. Хоч понад усе, зрозуміло, дотримання декількох базових правил в застосуванні. Вони дозволять зробити макіяж максимально акуратним.

Рекомендації щодо застосування

Використовувати олівець для брів можна тільки після попередньої підготовки. Потрібно повністю видалити небажане волосся під бровами і над ними. Також дуже важливо спочатку правильно підібрати потрібний відтінок.

Олівець повинен бути правильно заточений, для цього використовують спеціальне точило. Воно повинно бути гострим, але не настільки, щоб травмувати шкіру або ламатися. Брови фарбуються обережно, важливо заповнити весь простір. Краще використовувати легкі короткі руху. Після нанесення переконайтеся, що не залишилося похибок, а на обличчі немає плям.

Замовлення косметичної продукції онлайн

Недорого купити олівець для брів можна онлайн на сайті «Аптеки Доброго Дня». Широкий асортимент сертифікованої продукції дозволить кожному замовити якісну аптечну косметику за прийнятною ціною. На сайті регулярно діють знижки та акційні пропозиції. Професійне обслуговування та оперативна доставка по Києву, Одесі, Львову та іншим містам України приємно вас порадують.