Тональний крем

Вид
Вид

Тональний крем - затребуваний косметичний засіб для візажу. Він є основою для макіяжу, сприяє поліпшенню кольору шкіри і приховує незначні дефекти (нерівності, пігментні плями, веснянки). Крім того, якісна аптечна косметика також захищає дерму від негативних зовнішніх впливів, в тому числі від дощу і снігу, обвітрювання, перепадів температури і вологості.

Призначення тонального крему

У більшості випадків шкіра обличчя не відрізняється рівним кольором. Десь видно веснянки, виступаючі прожилки, помітні прищики або пігментні плями. Щоб зробити відтінок шкіри однорідним, використовується спеціальна декоративна косметика. Йдеться про тональні креми. Він не створений для систематичного, щоденного застосування. Якщо колір шкіри хороший, або представниця прекрасної статі віддає перевагу більш природному макіяжу, підійде і пудра для обличчя.

Різновиди тональних кремів

Зволожуючі і сонцезахисні - косметичні продукти бувають різного призначення, існують відмінності і в складі. Основними компонентами розглянутих засобів є:

  • кольорова паста (пігменти і пудра);
  • емульсії (зволожуючі і жирові добавки).

До складу також входять захищаючі і зволожуючі речовини. У більшості випадків присутні і добавки, що запобігають негативному впливу ультрафіолету:

  1. Рідкий тональний крем (прозорий) поставляється в тюбиках. Він містить мінімум пудри і жиру. Такий косметичний засіб злегка вирівнює шкіру, однак заховати нерівності і почервоніння не може. Цей варіант обирають люди зі здоровою шкірою. Такий тональний крем створений для «природного макіяжу».
  2. Густі тональні засоби відрізняє висока покриваюча здатність. У них більше пудри, вони густіші по консистенції. Такі засоби застосовують для проблемної шкіри і при наявності куперозу.
  3. Компактна крем-пудра поєднує в собі відразу два засоби - пудру і тональний крем. Її покриваюча здатність максимальна. Засіб наносять спеціальною губкою. Обличчя стає матовим і рівним.
  4. Олівці для макіяжу - подібні компактній крем-пудрі, але представлені в іншій формі. У них м'якше консистенція, але покриває ефект приблизно такий же.
  5. Денний тонуючий крем створений для захисту шкіри. Він не приховує нерівностей шкірного покриву, лише злегка тонує. Вибирати засіб потрібно під тон шкіри: тоді не буде контрасту з шиєю. Грамотний вибір дозволить отримати бажаний ефект.

Особливості замовлення тонального крему онлайн

Щоб купити якісний тональний крем, зверніть увагу на вигідну пропозицію «Аптеки Доброго Дня». Широкий асортимент сертифікованої продукції дозволяє вибрати і недорого замовити надійний товар за прийнятною ціною. Купівля здійснюється в режимі онлайн. Завжди діють знижки та акційні пропозиції. Ми відправляємо онлайн-замовлення в будь-яке місто України - Вінницю, Чернівці, Київ, Харків.