Акція «Добра нагода». Рушай до Карпат на оздоровлення!

dobra_nagodaПриймайте участь у акції «Добра нагода» від мережі «Аптека Доброго Дня» і Закарпатського Оздоровчого комплексу «Сонячний» та відправляйтесь на оздоровлення до мальовничих Карпат або гарантовано отримуйте знижки ДО 25%!

Для участі в акції:

  1. Купуйте в мережі «Аптека Доброго Дня» товари на суму від 199 грн з урахуванням ПДВ одним чеком.
  2. Отримайте акційну скретч-картку (одна покупка – одна акційна скретч-картка).
  3. Зітріть захисне поле, біля напису «Стерти тут!», на зворотній стороні скретч-картки, та моментально дізнайтеся, яке із заохочень ви отримуєте, знижку на наступну покупку або знаходьте напис «путівка» і отримайте путівку до Закарпатського Оздоровчого комплексу «Сонячний».
  4. Надайте акційну скретч-карту фармацевту при наступній покупці для отримання знижки в аптеці та/або підтвердження можливості придбання путівки за 1 грн. у Партнера акції.

Період дії акції:

16.09.19 - 07.11.19 – отримання акційної скретч-картки;

16.09.19 - 17.11.19 – отримання знижки в мережі «Аптека Доброго Дня»; реєстрація виграшних скретч-карток та підтвердження можливості придбання путівки за 1 грн. у Партнера акції;

Акція діє  в усіх аптеках мережі, що здійснюють свою діяльність під знаком для товарів та послуг «Аптека Доброго Дня» окрім аптек за адресами: м. Запоріжжя, Орехівське шосе, 10 та 10 В; м. Київ, Комарова, 3; м. Київ, Підвисоцького, 4-А; м. Одеса, вул. Пастера, 9 (відділення гінекології та хірургії); м. Київ, вул. Винниченка, 9; м. Київ, вул. Бульварно-Кудрявська, 27; м. Київ, вул. Народного ополчення, 5; м. Бориспіль (аеропорт); м. Дніпро, вул. Кн. Ольги, 16; м. Київ, вул. Б. Хмельницького, 37, м. Київ, вул. Ломоносова, 33/43(2 аптечних пункти); м. Київ, вул. Луначарського, 5, м. Київ, вул. Матеюка, 3, м. Київ, вул. Чорновола, 28/1, м. Київ, вул. Шовковична, 39/1; м. Київ, вул. Пушкінська, 22-А; м. Київ, пр-т Свободи, 22; м. Київ, вул. Тичини, 22; м. Київ, вул. Щербакова, 70; м. Київ, вул. Червоноармійська, 104; м. Київ, вул. Кондратюка, 6; м. Київ, вул. Саксаганського, 100; м. Київ, вул. Якубовського, 6; м. Київ, вул. Солом’янська, 17; м. Київ, вул. Пимоненко, 10; м. Київ, вул. Драйзера, 19; м. Київ, вул. Закревського, 81/1 (2 аптечних пункти); м. Київ, вул. М. Коцюбинського, 8-А; м. Харків, вул. Пушкінська, 82, м. Київ, вул. Медова, 2 (аеропорт), м. Київ, Підвисоцького, 13.

УВАГА!

Для отримання знижки або путівки необхідно зберегти та надати оригінал акційної скретч-карти. Картка вважається недійсною, якщо пошкоджено або стерте повністю захисне поле з позначкою «Не стирати!».При отриманні знижки по скретч-карті, нова скретч-карта не видається! Знижку можна отримати одноразово на наступну покупку в мережі «Аптека Доброго Дня» з сумою чека до 2000 грн. з ПДВ одним чеком. Знижка розповсюджується на весь асортимент, окрім акційного товару. Знижка розраховується від фіксованої ціни реалізації препаратів та не сумується з іншими знижками, акціями та умовами бонусних програм. Покупець отримує знижку в момент оплати товару. Видача грошової компенсації замість надання знижки чи подорожі не допускається;Участь у акції є безкоштовною. Організатори та Партнер акції не отримують винагороду від учасників за їхню участь. Акція проводиться відповідно до вимог чинного законодавства України, не є лотереєю або азартною грою.

 

За детальною інформацією звертайтесь до співробітників аптек. Мережа аптек, що здійснює свою діяльність під знаком для товарів та послуг «Аптека Доброго Дня»,  має право змінювати умови Акції або достроково її припинити. Інформація про Акцію, внесені зміни або припинення акції публікується в Місцях проведення акції та на офіційному сайті www.add.ua

Офіційні правила акції

Продукт {{var product.name}} был удален из Вашей корзины

Продовжити покупки
Оформити замовлення