Дапоксетин

Оновлено: 29.11.2021
Провірено
Ми не можемо знайти товари, які відповідають вибраному.

Передчасна еякуляція - інтимна неприємність, не з чуток знайома багатьом чоловікам. Вона тягне за собою проблеми у відносинах і незадоволеність собою, адже навіть коли з потенцією все в порядку, швидке закінчення статевого акту не викликає захоплених відгуків у жінок. У таких випадках може допомогти медикамент дапоксетин, завдання якого - продовжити статевий акт. Спочатку препарат тестувався як антидепресант, тому він ще й допомагає позбутися негативних думок, але відомим він став саме завдяки своєму позитивному побічному ефекту.

Коли потрібно приймати дапоксетин

Якщо вас турбує ця інтимна проблема, варто звернутися до уролога, щоб з'ясувати причину й усунути її. Дапоксетин допоможе справлятися з передчасною еякуляцією, викликаної такими причинами:

 • хронічні хвороби різної етіології; 
 • підвищена чутливість головки статевого члена;
 • гормональний збій;
 • психологічний дискомфорт;
 • побічні ефекти медикаментів.

Механізм дії 

Цей засіб комплексно діє на організм, надаючи такі дії:

 1. Пригнічення негативних думок, легку заспокійливу дію.
 2. Підвищення викиду тестостерону, що викликає прилив упевненості.
 3. Зняття нервової напруги, нормалізація роботи нервової системи.
 4. Стимуляція вироблення ендорфіну, поліпшення настрою.
 5. Тимчасове блокування зон головного мозку, що стимулюють сім'явиверження. Серотонін повертається в кровоносні судини замість того, щоб діяти на нервові волокна, викликаючи еякуляцію.

Спосіб застосування 

Одну таблетку потрібно випивати за годину до передбачуваного статевого акту. Не можна приймати більше однієї дози на добу. Також може бути призначений повноцінний курс лікування цим препаратом. Щоб отримати максимум задоволення від статевого акту, дапоксетин варто поєднувати із засобами, що викликають стійку ерекцію - віагрою або сіалісом. Ці препарати потрібно приймати одночасно.

Дозування:

 • 30 мг. Це мінімальна доза, яку призначають при відсутності серйозних порушень. Найчастіше її використовують молоді люди, які тільки починають статеве життя;
 • 60 мг. Стандартне дозування, підходить для чоловіків вагою до 100 кг;
 • 90 мг. Підвищена доза, яку призначають чоловікам з вагою понад 100 кг.

Переваги:

 1. Пролонгований статевий акт без передчасного сім'явиверження (до 6 годин)
 2. Рідкісне виникнення побічних ефектів у здорових чоловіків.
 3. Можна комбінувати з препаратами, стимулюючими тривалу ерекцію.
 4. Відсутність звикання.

Протипоказання для прийому 

Існують стану і хвороби при яких прийом цього препарату заборонено або потребує консультації лікаря. До них відносяться:

 • індивідуальна непереносимість;
 • порушена згортання крові;
 • захворювання серцево-судинної системи;
 • хвороби травної системи;
 • дисфункція печінки або нирок;
 • психічні розлади.

Як придбати дапоксетин в Аптеці Доброго Дня

Щоб замовити цей засіб, потрібно набрати його назву в пошуковому рядку або вибрати в розділі з подібними ліками, потім уточнити дозування, кількість упаковок і інші параметри. Після оформлення замовлення з вами зв'яжеться співробітник нашої аптеки, щоб обговорити всі нюанси покупки. Ви можете зробити це з будь-якого населеного пункту України - Кропивницького, Івано-Франківська, Києва. Наші ціни завжди максимально вигідні, так як ми співпрацюємо тільки з постійними перевіреними постачальниками, а якщо ви будете відслідковувати акції і знижки, то зможете купити потрібний засіб максимально недорого.

Зверніть увагу
Сайт add.ua не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що виникають в результаті використання користувачами інформації, розміщеної на сайті.