Ліки від болю в горлі

Вид
Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. ...
Вид
Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. ...

Які ефективні ліки від горла допоможуть позбутися від болю?

Біль у горлі може свідчити про серйозні захворювання верхніх дихальних шляхів. Виникають неприємні відчуття, першіння, захриплість, аж до зникнення голосу. Якщо ви маєте, хоч один з перерахованих вище симптомів, потрібно обов'язково відвідати лікаря. Можна підібрати недорогі ліки від болю в горлі. Перш ніж лікувати симптом, потрібно знати причину його виникнення.

 Ось кілька найпоширеніших причин, чому болить горло:

- недостатня вологість в приміщенні

- куріння

- переохолодження

- біль може свідчити про інші захворювання (фарингіт, тонзиліт)

- алергія на пил, дим, запах.

Якщо ж не звертати уваги на дані симптоми, то процес одужання може затягнутися на довгий час.

Як правильно підібрати засіб від болю в горлі?

З появою болю не всі поспішають до лікаря і хочуть самі вилікується в домашніх умовах. Самолікуванням займатися не можна - скаже вам будь-який досвідчений фахівець медицини. Лікар з'ясує причину болю і припише спеціальні ліки від горла. Це можуть бути спреї, таблетки, уколи, аерозолі, капсули та інші препарати. Курс лікування залежить від ступеня тяжкості. Великою популярністю користуються стрепсилс, септолете нео, фарингосепт. Тільки після відвідин лікаря можна займатися лікуванням.

Препарати для лікування горла - які краще.

Для ефективного і легкого виділення мокротиння використовують муколітичні препарати. Можна полоскати горло морською сіллю з йодом і содою, цей спосіб відомий вже давно і швидко полегшує симптоми. Хорошим засобом від болю в горлі є кодеїн, димедрол, діазолін. При болю в горлі потрібно дотримуватися дієти. Потрібно виключити з раціону тверду, гостру, занадто гарячу і холодну їжу. Продукти з вітамінами С, А, Е підвищують імунітет.

Біль в горлі і препарати для її усунення

 Одним з неприємних симптомів застуди є біль і неприємні відчуття в горлі. На даній сторінці, з широкого спектра, Ви можете підібрати оптимальний засіб від болю в горлі. Тут можна знайти ліки на основі синтетичних і природних компонентів. Форму випуску можна вибрати виходячи з найбільш зручного для Вас методу використання препаратів.

Як діє ліки від горла?

Препарати від горла можуть діяти, пригнічуючи неприємні відчуття і впливаючи на причину їх виникнення. Більшість препаратів для лікування горла спрямовані на причини захворювання або мають комбіновану дію. Що входять до складу речовини надають дезінфікуючий дію, пригнічуючи розмноження інфекційний агентів. Таким чином, якщо ліки від болю в горлі містять дезінфікуючу речовину, його можна використовувати як місцевий лікувальний засіб. Біль, першіння і сухий кашель, які придушуються використанням речовин мають протизапальну і анестезуючу дію. Медикаменти, що містять тільки зазначені речовини, повинні застосовуватися як допоміжні засоби, до основного лікування.

 Як вибрати зручну форму препарату від горла?

 Від обраної форми препарату залежить спосіб введення діючих речовин. Існують лікарські форми для зрошення порожнини рота. Аерозолі та спреї швидко і рівномірно розподіляють ліки по слизової рота. Розчини використовують для нанесення на слизові або полоскання ротової порожнини. Розчини для полоскання відрізняє також здатність надавати механічну очистку слизових оболонок. Другою групою є препарати для лікування горла, які розсмоктують в порожнині рота. До таких засобів відносять льодяники, таблетки і пастилки. Їх застосування можливе навіть в дорозі. Ці препарати дозволяють тривалий час розподіляти діючі речовини в порожнині рота, а додавання спеціальних смакових добавок дозволить легко використовувати такі засоби для дітей.

Читати далі... Назад...
Продукт {{var product.name}} был удален из Вашей корзины

Продовжити покупки
Оформити замовлення