Препарати для зміцнення судин

Вид
Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
Вид
Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3

Препарати для зміцнення судин

 Здорові судини - здоровий організм. Адже нормальне його функціонування безпосередньо залежить від повноцінного постачання органів киснем і живильними речовинами. Тому збереження судин здоровими практично рівнозначно збереженню здоров'я всього організму. Лікування ж судин - це в першу чергу зміцнення їх стінок, збереження їх еластичності і якості проникності. Для цього застосовується цілий комплекс препаратів. Які препарати зміцнюють судини?

 Вітамінні ліки, які зміцнюють судини

 Це, в першу чергу вітаміни Р і С, які зміцнюють судини. Взагалі вітамін P - це цілий комплекс біологічно активних речовин (рутин, кверцитин, катехіни та інші флавоноїди), що бере участь у формуванні стінок судин, нормалізує їх проникність і навіть володіє судинорозширювальними, протизапальними і антиоксидантними властивостями. Найбільш ефективний він обов'язково разом з вітаміном С.

Найпростіші, найбільш часто прописують препарати для зміцнення стінок судин - це рутин і аскорутин. Але ефективними виявляються і рослинні препарати, виготовлені з цілісних темних ягід - наприклад, чорниці, чорноплідної горобини або смородини (це можуть бути лікувальні чаї або інші БАДи на основі цих ягід). Ці препарати можуть застосовуватися не тільки для лікування, але і для профілактики судинних захворювань.

Венотоникі - комплексні препарати для зміцнення судин на основі флавоноїдів, сапонінів, рутозидів, натуральні і синтетичні - застосовують для лікування, а також профілактики венозної недостатності. З них можна назвати ангіонорм, детралекс, доппельхерц і багато інших.

 Статини - препарати, які зміцнюють судини і захищають від атеросклерозу.

 У більш складних випадках, при підвищеному вмісті «поганого» холестерину в крові і розвитку атеросклерозу стає необхідним застосування особливих ліків для зміцнення стінок судин - статинів, речовин, що пригнічують утворення ферменту, відповідального за утворення холестерину. Статини забезпечують відновлення внутрішньої стінки судин, зменшують в'язкість крові, знижують ймовірність утворення тромбів. Найбільш сучасні з них - це статини III і IV поколінь: аторвастатин, пітавастатін, розувастатин.

 • Ще 20 товарів
 • Продукт {{var product.name}} был удален из Вашей корзины

  Продовжити покупки
  Оформити замовлення