Тест на гепатит С

1 елемент

Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За відгуками
Рейтинг
Акційні
За відгуками
Фільтр
12 24 30
на сторінці
  Тест CITO TEST HCV для визначення вірусу гепатиту C
  Тест CITO TEST HCV для визначення вірусу гепатиту C
  ...
  Детальніше
 1. Тест CITO TEST HCV для визначення вірусу гепатиту C
  Тест CITO TEST HCV для визначення вірусу гепатиту C
  Фармаско, Киiв (Україна)
  Код товару: 208365
  Упаковка В наявності
  166,00 ₴

1 елемент

Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За відгуками
Рейтинг
Акційні
За відгуками
Фільтр
12 24 30
на сторінці
Кортунова Юлія
Перевірено: Кортунова Юлія
Оновлено: 02.01.2022
Провірено

Гепатит С - це вірусне захворювання, що вражає печінку. Його ускладнює діагностику особливістю є повна відсутність симптомів на початковій та середній стадії. Виявити захворювання можна лише провівши лабораторний аналіз крові чи експрес-тест на гепатит С.

Як працює тест на гепатит?

Швидкий тест на гепатит працює наступним чином: біологічна рідина (це може бути кров, виділення слизових, слина, сперма) поміщається в буферний розчин, змішується з ним. Потім отриманий розчин наноситься на смужку-індикатор і після зазначеного часу оцінюється отриманий результат.

Також у комплекті часто йде стерильний ланцет для забору капілярної крові з пальця. При взятті зразка зі слизових рота необхідно за півгодини до цього ретельно прополоскати рот водою та не приймати їжу та питво до тестування.

Важливо використовувати лише сертифікований продукт без видимих ​​пошкоджень та з невичерпаним терміном придатності. Інакше результати можуть бути спотворені.

Скільки коштує тест на гепатит С та де його купити?

Найшвидший і найнадійніший спосіб протестуватися - купити тест на гепатит С в аптеці. Можна зробити це або у найближчому відділенні Аптеки Доброго Дня, або на сайті add.ua, де також можна знайти тести на гепатит B та тести на ВІЛ . Купуючи онлайн, можна замовити доставку кур'єром в Києві або в інші міста транспортними службами. 

Наскільки таке тестування?

Ті, хто має намір купити тест на гепатит С, часто цікавляться, наскільки можна довіряти таким результатам. Їхня точність в силу специфікації становить понад 99%. Проте за позитивного результату завжди рекомендується повторити дослідження. Це може бути експрес-варіант, або лабораторний тест на гепатит С. Ціна на них варіюється в залежності від лабораторії, державної або приватної. 

Що робити, якщо результат позитивний?

Не варто впадати в паніку, якщо ви отримали позитивний результат, після того як вирішили купити експрес-тест на гепатит С. Україна має в своєму розпорядженні багато досвідчених фахівців у галузі гепатології та вірусології.

Сучасні протоколи лікування ефективні та доступні, а тому можна досягти повного одужання в досить швидкі терміни. Важливо лише вчасно діагностувати хворобу та звернутися до фахівця. Тому навіть якщо будь-яких скарг немає, необхідно періодично тестувати себе на дане захворювання. Тим більше що на add.ua можна швидко та зручно купити експрес-тест на гепатит С у Києві чи будь-якому іншому місті України.

Зверніть увагу
Сайт add.ua не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що виникають в результаті використання користувачами інформації, розміщеної на сайті.