Комплектуючі для інгаляторів

Товари, що відповідають вибору відсутні.

Навіщо потрібні комплектуючі для інгаляторів?

Під час експлуатації приладів можуть виникати поломки, пов'язані з порушенням правил використання і зносом матеріалів. Якщо мова йде про небулайзера, ціна яких відносно висока, доцільним є ремонт або заміна зламаних запчастин. Також набуваючи небулайзер деякі комплектуючі можна купити додатково. Це підвищить функціональні можливості пристрою і комфорт під час проведення процедури. Крім зламаних аксесуарів заміні підлягають витратні матеріали. Дізнатися, як часто міняти фільтри в небулайзере і чи є подібні компоненти в вашому пристрої можна з інструкції по експлуатації.
Слід пам'ятати, що своєчасна заміна зношених деталей допоможе попередити вихід з ладу приладу в цілому.

В інтернеті можна купити такі комплектуючі для інгаляторів:

  • Маски для дітей і дорослих.
  • Мундштуки, що відрізняються розміром і конфігурацією.
  • Назальні насадки, що дозволяють проводити інгаляцію через ніс.
  • Фільтри, що підлягають заміні в середньому один раз на рік.
  • Камери для розпилювання, призначені для компресорних інгаляторів.
  • Шлангивідрізняються довгжиною і розмірами сполучних елементів.
  • Адаптери живлення, що дозволяють підключити пристрій до стаціонарної мережі або прикурювача автомобіля.

Крім перерахованих елементів в Україні можна придбати і інші деталі до інгаляційних приладів. Кожен змінний елемент має свої технічні особливості, що слід враховувати при виборі.

Як вибрати аксесуари до небулайзера?

Великі виробники інгаляторів такі як Gamma, Microlife, Little Doctor, Omron, B. Wellвипускають змінні частини під певні лінійки своєї продукції. Щоб купити комплектуючі для інгаляторів які підходять під вашу модель, слід звертати увагу на фірму виробника і список приладів, яким вони відповідають.

Проблеми з підбором деталей або виявленням несправностей також можна вирішити, звернувшись до консультанта магазину, або в сервісний центр. Вони існують в Києві, Харкові, Одесі, Львові, Дніпрі та інших великих містах України.