Автоматичні тонометри

Вид
Сторінка:
  1. 1
  2. 2
Вид
Сторінка:
  1. 1
  2. 2

Купити автоматичний тонометр - різновиди, особливості, ціна

Стан артеріального тиску (АТ) і зміна його показників є дуже важливим для оцінки здоров'я людини. Сьогодні для вимірювання артеріального тиску у нас є спеціальний медичний прилад, який називається тонометр. Всім, хто піклуватися про своє здоров'я, він просто необхідний і в домашніх умовах.

Вибираючи домашній тонометр, порадьтеся з вашим лікарем, тому що він знає особливості вашого захворювання, ваш вік. Поцікавтеся відгуками про той чи інший вид тонометра. Уточніть скільки разів на добу вам необхідно проводити вимірювання, чи потрібно для цього носити прилад з собою, наявність додаткових функцій. Тонометри бувають різного виду: тонометри механічні, напівавтомат, автоматичні.

Для домашнього використання краще всього купити тонометр автоматичний. Автоматичні тонометри розроблені із застосуванням сучасних технологій. При цьому вони нескладні в обігу, і мають повністю автоматизований принцип роботи. Такі прилади практично все зроблять самостійно, з високою точністю, без участі пацієнта.

Можливості автоматичного тонометра 

Основні: вимірювання артеріального тиску і пульсу.

додаткові:

- подача звукового сигналу на початку і кінці вимірювання або при відхиленні показники можуть відрізнятися від норми;

- зберігання результатів попередніх замірів (90 і більше) на вбудованій карті пам'яті.

Деякі моделі, як і більшість цифрових приладів, мають календар, годинник, підсвічування кнопок, а також їх можна підключити до комп'ютера і принтера. Існують тонометри, у яких пам'ять розділена на 2-3 окремі осередки. Це дає можливість користуватися автономно тонометром декільком члена сім'ї.

Різновиди автоматичних тонометрів

1. Тонометри автоматичні на плече (плечові). Їх манжетка кріпиться на плече руки і підходить пацієнтам будь-якого віку і комплекції. При такому положенні манжетки великі судини в області ліктьової ямки перетискаються найбільш повно. Результати такого тонометра будуть точними навіть у літніх пацієнтів, судини, яких втратили еластичність. Тому плечові автоматичні тонометри вважаються найбільш універсальними і точними. Уточнюйте діаметр і спосіб кріплення манжети. Для цього вам сантиметровою стрічкою необхідно виміряти діаметр свого плеча. Краще вибирати універсальні моделі манжети з фіксацією липучками.

2. Тонометр автоматичний на зап'ястя (зап'ястні). Це найкомпактніший з усіх пристроїв для вимірювання артеріального тиску. Манжета кріпиться на зап'ясті. Розробляли цю модель спеціально для спортсменів і людей до 35 років. Переваг апарату в компактності. Він зручний для використання поза домом (в поїздках, при заняттях спортом). Купувати такий тонометр людям за 50 років не рекомендується, тому що з віком змінюється еластичність судин, що збільшує помилку вимірювань.

Як користуватися автоматичним тонометром

Автоматичний тонометр це сучасний електронний (цифровий) прилад. Але він нескладний у використанні. Спочатку слід закріпити манжетку на руці. Натиснути на кнопку і почнеться автоматичне вимірювання артеріального тиску і пульсу. На цифровому табло висвітяться показники вимірювань. Дослідження може супроводжуватися звуковими сигналами. Рекомендується проводити не менше 3-х досліджень, середнє значення яких, дозволить отримати найбільш точний рівень артеріального тиску.

Слід пам'ятати, що для роботи автоматичного тонометра буде потрібно кілька батарейок (2-4 штук), також він може використовувати живлення від мережі через спеціальний адаптер.

Використання складних сучасних технологій, одночасно з простотою управління, компактністю і діюча на тонометри автоматичні ціна роблять їх незамінним помічником в домашніх умовах. Простота і комфорт, які дозволять вам стежити за своїм здоров'ям при використанні цих приладів - головні причини купити тонометри автоматичні.

Купити тонометри автоматичні за доступною ціною Ви можете в аптеках в Харкові і ін. містах України, спеціалізованих інтернет-магазинах.

Читати далі... Назад...
Продукт {{var product.name}} был удален из Вашей корзины

Продовжити покупки
Оформити замовлення