Шовк хірургічний

1 елемент

Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За відгуками
Рейтинг
Акційні
За відгуками
Фільтр
12 24 30
на сторінці
 1. Шовк №4
  Шовк №4
  Ігар, Україна
  Код товару: 138669
  Упаковка В наявності
  11,63 ₴

1 елемент

Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За відгуками
Рейтинг
Акційні
За відгуками
Фільтр
12 24 30
на сторінці
Кортунова Юлія
Перевірено: Кортунова Юлія
Оновлено: 18.05.2022
Провірено

Хірургічний шовк - цє стерильний шовний матеріал, що не розсмоктується, в основі якого органічний білок - фіброїн. Цей тип виготовляється  одомашненим тутовим шовкопрядом Bombyx mori (B. mori) із сімейства Bombycidae. Матеріал, який застосовується, використовується для виробництва плетеного шовного приладдя, очищається від природного воску та смоли. Він покривається воском і поставляється незабарвленими або забарвленими в темний колір за допомогою гематину НСК. Під час обробки натурального шовку серицитову смолу не видаляють, а використовують для утримання перекручених волокон. Також натуральний хірургічний шовк постачають пофарбованим у синій колір метиленовим синім. Нитка надзвичайно м'яка, податлива, добре тримає хірургічний вузол.

Шовний матеріал на основі шовку може мати різну довжину і товщину нитки, що поставляється без голок (лігатури) або з прикріпленими атравматичними голками з нержавіючої сталі різних розмірів і типів.

Показання та протипоказання до застосування хірургічного шовку

Шовковий шовний матеріал застосовується для апроксимації м`яких тканин в наступних галузях медицини:

 • серцево-судинна хірургія;
 • офтальмологія;
 • стоматологія;
 • нейрохірургія.

 Натуральний шовк викликає мінімальні запальні реакції тканини, а потім інкапсулюється сполучною тканиною. Незважаючи на те, що він є шовним матеріалом, що не розсмоктується, через поступову деградацію in vivo волокон, що містять білок, наростає втрата міцності протягом часу і повна втрата міцності через 3-6 місяців.

Застосування натурального хірургічного шовку має свої протипоказання. Так, матеріал не можна використовувати пацієнтам із підвищеною чутливістю чи алергією на шовк. Оскільки шовк поступово втрачає міцність на розтяг при знаходженні в організмі (від 3 місяців до півроку), його не слід застосовувати там, де потрібна постійна міцність на розтяг. Також слід враховувати високу реактогенність натурального шовного матеріалу. Через цю властивість він не використовується для проведення операцій на жовчо- та сечовивідних шляхах через високі ризики утворення каменів. Натуральний шовк схильний до дії гідролізу.

Де купити хірургічний шовк?

Ефективний шовний матеріал можна купити в найближчій «Аптеці Доброго Дня» або зробити замовлення онлайн в інтернет-магазині. У каталозі представлена ​​якісна продукція найкращих зарубіжних та українських брендів. Всі засоби сертифіковані та безпечні у застосуванні.  

Допомогу у виборі відповідного шовного матеріалу нададуть онлайн-консультанти. Ми пропонуємо продукцію за оптимальними цінами – в «Аптеці Доброго Дня» вони дешевші, ніж у роздрібному продажу. Замовити можна в один клік. Ми здійснюємо оперативну доставку по всій Україні, також можна забрати у відділенні.

Зверніть увагу
Сайт add.ua не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що виникають в результаті використання користувачами інформації, розміщеної на сайті.