Катетер для харчування

Вид
Вид

Що таке катетер для годування?

Прийом їжі є природним процесом, що передається на генетичному рівні у вигляді вроджених рефлексів (пошуковий, хоботковий, смоктальний і ковтальний). Він вимагає від організму витрат енергії і м'язової координації. У разі недоношеності, важкої хвороби або пошкоджень, що супроводжуються порушенням ковтання, самостійний прийом їжі порушується. У подібних ситуаціях необхідно штучне введення поживних речовин в травну систему. В даний час для цих цілей використовують стерильний провідник, одноразового застосування.
У медицині подібний пристрій у вигляді трубки з коннектором називається зонд для ентерального харчування. З його допомогою пацієнт отримує необхідні для відновлення речовини та лікарські засоби. В аптеках можна зустріти різновиди катетерів для немовлят і дорослих. Їх установка може проводитись через ротову або носову порожнину. У кожному конкретному випадку розмір трубки і шлях введення визначає лікар, враховуючи свідчення і анатомічні особливості пацієнта.

Який катетер для годування новонароджених купити?

Слизову новонароджених особливо в разі недоношеності легко травмувати. Саме тому до виробництва подібних виробів пред'являються особливі вимоги. Серед них можна виділити обов'язкові і додаткові, які визначають експлуатаційні особливості вироби.

Катетер для годування новонароджених має наступні характеристики:

• Розмір, який частіше відповідає Європейській шкалі Шаррьер з одиницями вимірювання Френч (Fr). Зовнішній діаметр трубки збільшується в міру збільшення номера і може кілька варіювати у різних виробників.

• Тип коннектора. З'єднувальні елементи дозволяють приєднувати шприци або систему дозованого введення суміші або ліків.

• Матеріал виготовлення. Більшість продукції випускається з підготовленого для медичного використання полівінілхлориду. Це доступний матеріал, що дозволяє виробникам досягти оптимальної твердості, що забезпечує його безпечне використання.

• Наявність рентген контрастною смуги. Дозволяє проконтролювати установку вироби.

Також на катетері для годування немовлят повинні бути відсутніми гострі поверхні і бути нанесені орієнтири, що вказують глибину проникнення. Дотримання зазначених характеристик гарантується, при придбанні сертифікованої продукції надійних фірм, яка реалізується в нашому магазині.

Читати далі... Назад...
Продукт {{var product.name}} был удален из Вашей корзины

Продовжити покупки
Оформити замовлення