Трубка ендотрахіальна

Вид
Вид

Що таке ендотрахеальна трубка?

Це виріб являє собою провідник для повітря, який використовують під час проведення інгаляційного наркозу і допоміжної вентиляції легень. Він встановлюється через рот або ніс, проникаючи в просвіт трахеї або бронхів. Така процедура називається інтубацією. Тому подібний пристрій також можна купити під назвою інтубаційна трубка. Їх розміри і види залежать від анатомічних особливостей і нюансів маніпуляції, обраної лікарем. Наприклад, роздільна інтубація легенів або введення через отвір трахеостоми.

Ендотрахеальні трубки ціна і різновиди

На вартість може впливати матеріал виготовлення, конструкція і марка виробника. Як і прототипи, сучасні вироби виробляють з полімерних речовин, серед яких найбільш популярним є полівінілхлорид. На сучасному етапі розвитку медицини вони частіше зустрічаються у вигляді стерильних, одноразових пристосувань для короткочасної або тривалої вентиляції легенів.

Ендотрахеальні трубки можна купити з наступними особливостями:

• Обмежувачі, присутні у виробах для дітей, запобігаючи занадто глибоке введення.

• Наявність манжети, яка представляє собою ємність біля внутрішнього кінця, яку заповнюють повітрям. Трубка ендотнахеальна з манжетою Мерфі забезпечує додаткову фіксацію і попереджає попадання слизу і інших мас у вентильовану зону.

• Металеве армування попереджає деформацію повітряного каналу.

• Наявністю двох повітряних каналів. Роздвоєна ендотрахеальна трубка з манжетою використовується для проведення роздільної інтубації.

• Присутність бронхоблокатора, дозволяє заблокувати вентиляцію однієї з легенів. Також слід враховувати необхідність індивідуального підбору розміру, який характеризується довгою і діаметром вироби. Таким чином перед тим як купити ендотрахеальні трубки з манжетою або іншими особливостями слід уточнити у лікаря необхідні нюанси.

Читати далі... Назад...
Продукт {{var product.name}} был удален из Вашей корзины

Продовжити покупки
Оформити замовлення