Засоби реабілітації

Вид
Сторінка:
  1. 1
  2. 2
Вид
Сторінка:
  1. 1
  2. 2

Засоби реабілітації - перелік, функціональні особливості

Засоби реабілітації широко представлені на ринку України.

Бандаж являє собою пояс або пов'язку, яка допомагає закривати дефекти черевної порожнини. Також бандаж служить опорою для внутрішніх органів, підтримуючи їх фізіологічне положення. Бандажі бувають грижові, в тому числі пахові і пупкові. Випускаються спеціальні бандажі для вагітних і післяпологові.

Щоб підтримувати або поліпшити функціональну, тобто рухову активність людей похилого віку та інвалідів, сьогодні інженерами, спільно з лікарями, розроблено велику кількість технічних засобів реабілітації. Велике розмаїття яких представлено в спеціалізованих аптеках і медичних реабілітаційних центрах. Їх застосування спрямоване, насамперед, на збільшення рухливості і самостійного пересування, а значить і самообслуговування пацієнтів в післяопераційний період, а також інвалідів.

Для пацієнтів з серйозними порушеннями, які знаходяться в ліжку, комфортні умови можна створити при використанні багатофункціональних ліжок. Вони зручні і полегшують догляд за пацієнтом, дозволяють використовувати її в елементарних методиках профілактики ускладнень і реабілітації. Для цього ліжка мають міцну основу, рухливі блоки, різні штативи, пристрої для підйому, що значно збільшує рухливість хворого, а значить і ефективність терапії. Протипролежневі подушки і матраци також сприяють поліпшенню якості життя пацієнтів.

Крісла-каталки і крісла-коляски дозволяють людині з обмеженою руховою активністю переміщатися самостійно. Сучасні моделі міцні, зручні в експлуатації, мають цілий комплекс додаткових функцій.

Для реабілітаційного періоду існує цілий ряд спеціалізованих сидінь, вертикалізаторів, ходунків і їх модифікації по функціональному навантаженні, віку, ваги пацієнта. Серед основних пропонованих до них вимог - це міцність, але водночас і легкість конструкції, вони повинні легко складатися і регулюватися по висоті. Найбільш популярні ходунки і каталки, які виготовляються зі сплавів на основі алюмінію.

Засоби реабілітації, допомагають працювати опорно-руховому апарату людини, особливо в плані збереження рівноваги при слабкості ніг.

Так, милиці (пахвові) служать одночасно і для опори, і для пересування. Пропоновані сьогодні моделі регулюються по висоті, практичні і стійкі.

Тростини служать додатковою опорою при активному русі. Виготовляють тростини з дерева або алюмінію. Має значення вибір довжини тростини. Сьогодні популярні тростини, які можна самостійно регулювати по висоті. Залежно від моделі тростину має один або кілька змінних гумових наконечників (накостильнікі, насадки).

Полегшують догляд за тяжкохворим різні пристосування, які використовують для посадки на стільчик або в ванну і подальшого виконання гігієнічних процедур.

Крім перерахованого вище до медичних засобів реабілітації та фізіотерапії відносять також спеціальне тренажерне і спортивне обладнання, спортивний інвентар. Розроблено і є у продажу багатофункціональні механізми і тренажери для поступового відновлення сили м'язів рук і ніг, для нормалізації периферичного кровообігу, поліпшення координації та ін. Сучасні методики реабілітації та медтехніка дозволяють добитися відмінних результатів навіть при вкрай низькій активності м'язів.

Купити товари для реабілітації в тому числі і технічні засоби для реабілітації інвалідів вам завжди допоможуть консультанти спеціалізованих магазинів медичної техніки.

  • Ще 20 товарів
  • Продукт {{var product.name}} был удален из Вашей корзины

    Продовжити покупки
    Оформити замовлення