Зубні пасти та ополіскувачі дитячі

Вид
Вид

Деякі люди вважають, що дитячі зубні пасти в яскравих тюбиках і приємним смаком - не більше, ніж маркетинговий прийом, тому можна привчати дітей користуватися сімейної зубною пастою. На ділі ж це може навіть нашкодити, адже дитячий організм сильно відрізняється від дорослого. Спеціальні зубні пасти, виготовлені з урахуванням вікових особливостей дитини, дозволяють легко привчити малюка до гігієнічних процедур, що дозволить в подальшому набагато рідше відвідувати стоматолога.

Чим відрізняються дитячі та дорослі засоби для догляду за зубами

Хоча вони призначені для підтримки гігієни ротової порожнини, пасти і ополіскувачі відрізняються по різних факторів. Найважливіші з них такі:

  1. Смак. Дорослі зубні пасти і ополіскувачі зазвичай виготовляють з вираженим ментоловим смаком, який дозволяє диханню довго залишається свіжим. Однак для малюків він занадто різкий, вони можуть скаржитися на те, що паста щипає ротик, і відмовлятися від чищення зубів. Тому для дитячих паст вибирають добавки зі смаком фруктів, ягід і улюблених ласощів - наприклад, морозива, шоколаду, жуйки або коли.
  2. Склад. Речовини, з яких складаються засоби для догляду за зубами, розрізняються. Так, для дитячих паст і ополіскувачів характерні такі особливості:
  • легкі абразивні компоненти. Агресивні речовини можуть пошкодити емаль, що формується;
  • мінімум піноутворювача. Він може викликати алергію і сухість ротової порожнини;
  • відсутність сильних антисептиків. У ротовій порожнині повинна утворитися стабільна корисна мікрофлора;
  • певний рівень фторидів. Він залежить від віку дитини і відрізняється від того, який необхідний дорослим.

Якими бувають дитячі зубні пасти

Вони розрізняються за складом і завданням в залежності від віку дитини. Зазвичай на упаковці є маркування, по якій можна визначити, чи підійде цей продукт вашому малюкові. Можна виділити кілька етапів зміни засобів для догляду:

  1. 0-3 роки. Головне завдання пасти в цьому віці - не тільки дбайливе очищення зубів, але і догляд за яснами, заспокоєння болю і свербіння від прорізування молочних зубів у немовляти, тому до складу часто входять різні натуральні компоненти, які зменшують запалення. Вона не повинна містити фтору, так як діти нерідко проковтують пінку, що утворилася.
  2. 3-6 років. Найважливіше завдання паст в цей період - боротьба з карієсом молочних зубів. Крім того, що псується сам зуб, можуть пошкоджуватися ясна і зачатки корінних зубів, що створює проблеми на все життя.
  3. 6-8 років. У цей час у дітей відбувається зміна зубів, тому паста повинна забезпечувати догляд як за молочними, так і за корінними.
  4. 8-14 років. Корінним зубам, які тільки сформувалися, необхідний особливий догляд. Крім видалення нальоту необхідно максимальне зміцнення емалі, тому такі пасти насичені фтором і кальцієм. У цьому віці вже можна використовувати ополіскувачі - дитина розуміє, для чого вони призначені, і не буде їх ковтати.

Як придбати ці засоби в Аптеці Доброго Дня

Щоб замовити онлайн підходящу вам пасту або ополіскувач, потрібно ввести назву товару в пошуковий рядок або вибрати у відповідному розділі. Ми зібрали продукцію кращих виробників, таких як Colgate, Lacalut, ROCS, Splat, щоб ви могли купити її за доступними цінами. Щоб отримати потрібний засіб максимально недорого, не забувайте стежити за нашими акціями - часто бувають дуже вигідні пропозиції. Наша аптека здійснює доставку по всіх містах України - до Львова, Маріуполь, Житомир, Київ.