Налаштування
Шрифт:
 • А
 • А
 • А
Колір:
 • Ц
 • Ц
 • Ц
 • Ц
 • Ц
Фото
 • ЧБ
 • Колір
 • Вимк.
Повна версія
Холівер таблетки №100
137,70 ₴
Hau Giang Ph. JSC-HG Pharm (В'єтнам)
Код товару:
13641
У список

Холівер таблетки №100 - ціна та наявність в місті Носовка

Hau Giang Ph. JSC-HG Pharm (В'єтнам)
Немає в наявності
137,70 ₴
 • ДорослимДорослим можна можна ?
  Значення "Можна" вказує на те, що вибраний препарат має мінімальний ризик для здоров'я дорослого населення і результат, очікуваний від вживання лікарського засобу, переважає над можливими ризиками. Щоб уникнути негативних наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід застосовувати після консультації з лікарем.
 • ДітямДітям старше 4-х роківстарше 4-х років
 • ВагітнимВагітним з обережністю з обережністю ?
  Значення "З обережністю" вказує на те, що вибраний препарат може надавати підвищений негативний вплив на здоров'я вагітних жінок, такі лікарські засоби рекомендується вживати, якщо очікуваний результат від застосування цього лікарського препарату переважає над всілякіими ризиками. Щоб уникнути несприятливих наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід вживати після консультації з провідним фахівцем.
 • Під час лактаціїПід час лактації з обережністю з обережністю ?
  Значення "З обережністю" вказує на те, що вибраний препарат може чинити підвищений негативний вплив на здоров'я годуючих жінок, такі лікарські засоби рекомендується вживати, якщо очікуваний результат від застосування даного лікарського препарату переважає над всілякими ризиками. Щоб уникнути несприятливих наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід вживати після консультації з провідним фахівцем.
 • АлергікамАлергікам з обережністю з обережністю ?
  Значення "З обережністю" вказує на те, що вибраний препарат може чинити підвищений негативний вплив на здоров'я алергіків, такі лікарські засоби рекомендується вживати, якщо очікуваний результат від застосування цього лікарського препарату переважає над всілякими ризиками. Щоб уникнути несприятливих наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід вживати після консультації з провідним фахівцем.
 • ДіабетикамДіабетикам можна можна ?
  Значення "Можна" вказує на те, що вибраний препарат має мінімальний ризик для здоров'я діабетиків і результат, очікуваний від вживання лікарського засобу, переважає над можливими ризиками. Щоб уникнути негативних наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід застосовувати після консультації з лікарем.
Залишилися питання?
Ми раді допомогти
Ціни дійсні тільки при покупці онлайн, ціни в роздрібній мережі можуть відрізнятися від вказаних на сайті Задати питання фармацевту
Характеристики товара
Виробник Hau Giang Ph. JSC-HG Pharm (В'єтнам)
Форма товару Таблетки
шт. 1
Штрих-код 8935206007480
Головний медикамент Холівер
Кількість в упаковці 100
Умови відпуску без рецепта
Інструкція

інструкція Холівер таблетки

«Холівер» сприяє підвищенню секреторної функції гепатоцитів, яке проявляється посиленням виділення жовчі (помірний холери етичний ефект) і стимуляцією синтезу жовчних кислот.

Склад

Жовчні кислоти підвищують секрецію жовчі, сприяє збільшенню абсорбції жирів, холестерину і жиророзчинних вітамінів. Жовч стимулює перистальтику кишечника і проявляє антисептичні властивості.
Артишок посівний має жовчогінну та сечогінну дію, знижує вміст сечовини в крові, нормалізує обмін речовин, збільшує синтез коферментів в гепатоцитах, нормалізує обмін ліпідів і холестерину. Артишок також проявляє гепатопротекторні властивості і захисну дію по паренхіми печінки і нирок при антибіотикотерапії, сприяє виведенню токсинів.
Куркума висока має противиразкову дію, стимулює утворення жовчі в печінці і її відтік, усуває відчуття тяжкості і здуття кишечника (метеоризм) після їжі і регулює процес травлення. Куркума сприяє виведенню холестерину з крові, а також проявляє властивості протигрибкового антисептичний засіб при дисбактеріозі кишечника.

Показання

«Холівер» призначають всередину при порушеннях функції травної системи (цироз печінки, хронічний гепатит, жовтяниця, холецистит, холангіт, дискінезія жовчовивідних шляхів гіпокінетичного типу), а також при олігурії внаслідок серцевої недостатності і цирозу печінки, при виразковій хворобі шлунка і дванадцятипалої кишки, при звичних запорах внаслідок атонії кишечника.

Склад

1 таблетка Холівер містить:

Порошку кореневища куркуми високої - 50 мг.
Листя артишоку посівного екстракту водного (1: 2) - 25 мг.
Жовчі екстракту водного (1: 1) - 25 мг.
Допоміжні речовини: сахароза, карбонат магнію (Е504), крохмаль пшеничний, тальк (Е553Ь), оболонка: сахароза, тальк (Е553Ь), гуміарабік (Е414), заліза оксид червоний і чорний (Е172), шелак (Е904), діоксид титану ( Е171), віск карнаубський (Е903), парафін (Е905).

Спосіб застосування та дози

Рекомендоване дозування Холівер:

дорослим і дітям старше 4-х років - по 2-4 таблетки Холівер 3 рази на день до або під час прийому їжі.
дітям до 4-х років - по 1-2 таблетки Холівер 3 рази на день.
Тривалість курсу лікування Холівер становить 10-20 днів.

Запобіжні заходи

Побічна дія - препарат Холівер, як правило, переноситься добре, проте у деяких хворих при індивідуальній підвищеній чутливості можливий розвиток алергічних реакцій (почервоніння, висипання на шкірі, свербіж) або діарея.

При передозуванні Холівер можливий розвиток алергічних реакцій і діареї. Негайне припинення вживання препарату і симптоматична терапія призводять до швидкої редукції клінічних симптомів передозування.

Протипоказання

Препарат протипоказаний при обструктивних захворюваннях з непрохідністю жовчовивідних шляхів (обтураційна жовтяниця), при гострому гепатиті, дистрофії печінки і гострій печінковій недостатності, а також при індивідуальній непереносимості компонентів препарату.

Умови зберігання

Зберігати Холівер в сухому, недоступному для дітей місці, при кімнатній температурі.

Термін придатності

24 місяці.

Відгуки користувачів

Цей продукт ще не має відгуків.
Залишити відгук
Моя оцінка
Зверніть увагу
Інформація / інструкція до препарату призначена тільки в інформаційних цілях і призначена виключно в інформаційних цілях.
Повідомлення
Зворотний дзвінок
Розшифрувати рецепт
Онлайн чат
Як вам зручніше з нами звʹязатися?
Скасувати
Кнопка зв'язку