Знижки для власників карт «Піклування» в МЛ «ДІЛА»

Dila_logoВласники карт «Піклування» мають змогу отримати знижку 10% на послуги медичних лабораторій «ДІЛА»* на території України.

*Компанія ДІЛА - перша незалежна медична лабораторія на ринку України, яка надає якісні лабораторні послуги для населення з 1998 року.
За десятиліття успішної роботи стала однією з провідних лабораторій країни, завдяки постійному впровадженню в медичне середовище кращих світових досягнень в області лабораторної діагностики. Основа довіри численних медичних фахівців і пацієнтів до ДІЛА - висока точність і достовірність результатів досліджень, які є невід'ємною складовою правильного діагнозу.
Лабораторія виконує дослідження за такими ключовими напрямами: загальноклінічні, гормональні, бактеріологічні, діагностика інфекцій, аутоімунних, онкологічних, алергічних захворювань, оцінка генетичної схильності і ризиків, ін.
Лабораторії повністю автоматизовані та оснащені найсучаснішим обладнанням.
Мережа відділень представлена в Києві та інших містах України.
ДIЛА надає зручний і комфортний сервіс для пацієнтів:
• отримання результату дослідження у будь-якій зручній формі, в тому числі в Особистому кабінеті на інтернет-порталі;
• дозамовлення необхідних досліджень без повторного взяття біоматеріалу;
• обслуговування найменших пацієнтів в умовах максимального психологічного комфорту;
• безпека при проведенні процедури і конфіденційність інформації.
Компанія ДІЛА, експерт у сфері лабораторної діагностики та впровадженні інновацій, першою серед лабораторій України запровадила систему менеджменту якістю, що відповідає міжнародним стандартам ISO 9001 та ISO 15189 та першою успішно пройшла акредитацію за національним стандартом ДСТУ EN ISO 15189 :2015 (EN ISO 15189 :2012, IDТ) «Медичні лабораторії - вимоги до якості та компетентності». Регулярно бере участь у міжнародних системах оцінки якості EQAS і RIQAS (Великобританія і США) і щодня здійснює внутрішньолабораторний моніторинг виробничих процесів.

Телефони єдиної інформаційної служба МЛ ДІЛА: 0 800 217 887, 0 800 752 180. www.dila.ua

Продукт {{var product.name}} был удален из Вашей корзины

Продовжити покупки
Оформити замовлення