Налаштування
Шрифт:
 • А
 • А
 • А
Колір:
 • Ц
 • Ц
 • Ц
 • Ц
 • Ц
Фото
 • ЧБ
 • Колір
 • Вимк.
Повна версія
Колломак розчин для зовнішнього застосування 10 мл
403,20 ₴
Heinrich Mack (Німеччина)
Код товару:
9870
У список

Колломак розчин для зовнішнього застосування 10 мл - ціна та наявність в місті Рогатин

Heinrich Mack (Німеччина)
Немає в наявності
403,20 ₴
 • ДорослимДорослим можна можна ?
  Значення "Можна" вказує на те, що вибраний препарат має мінімальний ризик для здоров'я дорослого населення і результат, очікуваний від вживання лікарського засобу, переважає над можливими ризиками. Щоб уникнути негативних наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід застосовувати після консультації з лікарем.
 • ДітямДітям з 2-х роківз 2-х років
 • ВагітнимВагітним з обережністю з обережністю ?
  Значення "З обережністю" вказує на те, що вибраний препарат може надавати підвищений негативний вплив на здоров'я вагітних жінок, такі лікарські засоби рекомендується вживати, якщо очікуваний результат від застосування цього лікарського препарату переважає над всілякіими ризиками. Щоб уникнути несприятливих наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід вживати після консультації з провідним фахівцем.
 • Під час лактаціїПід час лактації з обережністю з обережністю ?
  Значення "З обережністю" вказує на те, що вибраний препарат може чинити підвищений негативний вплив на здоров'я годуючих жінок, такі лікарські засоби рекомендується вживати, якщо очікуваний результат від застосування даного лікарського препарату переважає над всілякими ризиками. Щоб уникнути несприятливих наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід вживати після консультації з провідним фахівцем.
 • АлергікамАлергікам з обережністю з обережністю ?
  Значення "З обережністю" вказує на те, що вибраний препарат може чинити підвищений негативний вплив на здоров'я алергіків, такі лікарські засоби рекомендується вживати, якщо очікуваний результат від застосування цього лікарського препарату переважає над всілякими ризиками. Щоб уникнути несприятливих наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід вживати після консультації з провідним фахівцем.
 • ДіабетикамДіабетикам з обережністю з обережністю ?
  Значення "З обережністю" вказує на те, що вибраний препарат може мати підвищений негативний вплив на здоров'я діабетиків, такі лікарські засоби рекомендується вживати, якщо очікуваний результат від застосування цього лікарського препарату переважає всілякі ризики. Щоб уникнути несприятливих наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід вживати після консультації з провідним фахівцем.
Залишилися питання?
Ми раді допомогти
Ціни дійсні тільки при покупці онлайн, ціни в роздрібній мережі можуть відрізнятися від вказаних на сайті Задати питання фармацевту
Характеристики товара
Виробник Heinrich Mack (Німеччина)
Форма товару Розчин
шт. 1
Кількість в упаковці 1
Бренд Колломак
код моріону 77281
Об'єм 10 мл
Умови відпуску без рецепта
Температура зберiгання не вище +25°С
Інструкція

Колломак (Collomak) інструкція по застосуванню

Склад

діючі речовини: 10 г розчину містять:

 • кислоти саліцилової 2 г,
 • кислоти молочної 0,5 г,
 • полідоканол у 0,2 г;

допоміжні речовини: дибутилфталат, етилцелюлоза, ацетон.

Лікарська форма

Розчин для зовнішнього застосування.

Основні фізико-хімічні властивості: жовтий прозорий розчин.

Фармакотерапевтична група

Дерматологічні засоби. Препарати, які мають пом’якшувальну і захисну дії. Код АТС D02 A F.

Фармакологічні властивості

Колломак – кератолітичний препарат. Саліцилова кислота виявляє кератолітичну дію, має слабку протимікробну активність. Молочна кислота спричиняє хімічну деструкцію бородавок. Полідоканол має місцевоанестезуючу дію, місцевий склерозуючий ефект, що запобігає рецидиву захворювання.

Показання

Мозолі, мозолистість, ороговіння шкіри, папіломи шкіри (бородавки, гострокінцеві кондиломи), гіперкератоз, у тому числі долоне-підошовний, гіперкератоз при псоріазі.

Протипоказання Колломаку

Підвищена чутливість до саліцилової кислоти, саліцилатів або до інших компонентів препарату. Родимки, бородавки на волосистій частині голови, бородавки на слизових оболонках та на обличчі. Порушення функції нирок (ниркова недостатність).

Дитячий вік до 2 років.

Належні заходи безпеки при застосуванні.

Не допускати потрапляння Колломаку на слизові оболонки, особливо в очі. Якщо це трапилось, то слід промити відповідну ділянку великою кількістю води.
Всмоктування саліцилової кислоти через шкіру може посилюватися при шкірних захворюваннях, що супроводжуються почервонінням шкіри (еритема, еритродермія) або ерозіями на шкірі.

Особливості застосування препарату

Особливі застереження.

Застосування у період вагітності або годування груддю

Під час вагітності Колломак допускається наносити лише на невеликі ділянки шкіри (не більше 5 см 2) для видалення бородавок і ороговілостей.
При застосуванні Колломаку за призначенням лікаря можливе продовження годування груддю під час лікування препаратом. Не допускати випадкового потрапляння препарату в організм немовляти при контакті з обробленими поверхнями тіла матері.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами

Не впливає.

Діти

Препарат не слід застосовувати дітям віком до 2 років.

Спосіб застосування та дози Колломак

На уражені ділянки шкіри наносити 1 краплю Колломаку 1 - 2 рази на добу. При підошовних бородавках, гіперкератозах стоп тепла ножна ванна посилює терапевтичний ефект. Тривалість лікування встановлюється індивідуально залежно від ефективності препарату.
Для дорослих максимальна доза Колломаку становить 10 мл на добу, що відповідає 2 г саліцилової кислоти на добу. Як правило, через 3 - 4 дні можливо видалити мозолі і мозолистість після прийняття теплої ножної ванни.
Для дітей старше 2 років максимальна доза Колломаку становить 1 мл, що відповідає 200 мг саліцилової кислоти. Не допускати перевищення цієї дози. Не слід обробляти декілька ділянок шкіри одночасно.
При застосуванні препарату у максимальній добовій дозі у дорослих і дітей тривалість лікування не повинна перевищувати 1 тиждень. При лікуванні мозолистості курс становить 3 - 4 дні. Після застосування препарату флакон щільно закрити.

Передозування

При зовнішньому застосуванні препаратів саліцилової кислоти можливе місцеве подразнення шкіри та розвиток інтоксикації.
Лікування: при місцевому подразненні шкіри досить видалити препарат, при інтоксикації – лікування симптоматичне.
У разі непередбаченого проковтування препарату необхідно промити рот великою кількістю води і негайно звернутися до лікаря.

Побічні ефекти Колломаку

При застосуванні полідоканолу були поодинокі повідомлення про легкі системні алергічні реакції. Іноді - реакції гіперчутливості, місцеве подразнення шкіри, в окремих випадках – локальні шкірні прояви при контакті з препаратом (печіння, почервоніння).

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

Саліцилова кислота може підвищити проникність шкіри для інших лікарських засобів для місцевого застосування і тим самим збільшити їх потрапляння в організм. Крім того, саліцилова кислота може посилити небажану дію метотрексату і гіпоглікемічну дію пероральних протидіабетичних препаратів похідних сульфонілсечовини.

Термін придатності

4 роки.
Не застосовувати препарат після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

Умови зберігання

Зберігати в недоступному для дітей місці при температурі не вище 25 С.

Упаковка

По 10 мл у флаконі, в картонній упаковці.

Категорія відпуску з аптеки

Без рецепта.

Завантажити повну інструкцію

Відгуки користувачів

Цей продукт ще не має відгуків.
Залишити відгук
Моя оцінка
Зверніть увагу
Інформація / інструкція до препарату призначена тільки в інформаційних цілях і призначена виключно в інформаційних цілях.
Повідомлення
Зворотний дзвінок
Розшифрувати рецепт
Онлайн чат
Як вам зручніше з нами звʹязатися?
Скасувати
Кнопка зв'язку