Налаштування
Шрифт:
 • А
 • А
 • А
Колір:
 • Ц
 • Ц
 • Ц
 • Ц
 • Ц
Фото
 • ЧБ
 • Колір
 • Вимк.
Повна версія
Натрію хлорид 0,9% розчин для інфузій 100 мл
17,10 ₴
Новофарм-Біосинтез ТОВ (Україна, Новоград-Волинський)
Детальніше про препарат:
Реєстраційне посвідчення
UA/8438/01/01
Код товару:
240172
У список

Натрію хлорид 0,9% розчин для інфузій 100 мл - ціна та наявність в місті Рогатин

Новофарм-Біосинтез ТОВ (Україна, Новоград-Волинський)
Упаковка В наявності
17,10 ₴
Увага! Ціни дійсні тільки при покупці онлайн
Купити в 1 клік
Кур'єром
Безкоштовно від 500 грн
до 48 годин
Самовивіз
Безкоштовно
за 15 хвилин
УкрПошта
Безкоштовно
2-3 днi
Нова Пошта
від 70 грн
2-3 днi
Доставка
На сайті
При отриманні
Оплата
 • ДорослимДорослим можна можна ?
  Значення "Можна" вказує на те, що вибраний препарат має мінімальний ризик для здоров'я дорослого населення і результат, очікуваний від вживання лікарського засобу, переважає над можливими ризиками. Щоб уникнути негативних наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід застосовувати після консультації з лікарем.
 • ДітямДітям можнаможна
 • ВагітнимВагітним з обережністю з обережністю ?
  Значення "З обережністю" вказує на те, що вибраний препарат може надавати підвищений негативний вплив на здоров'я вагітних жінок, такі лікарські засоби рекомендується вживати, якщо очікуваний результат від застосування цього лікарського препарату переважає над всілякіими ризиками. Щоб уникнути несприятливих наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід вживати після консультації з провідним фахівцем.
 • Під час лактаціїПід час лактації з обережністю з обережністю ?
  Значення "З обережністю" вказує на те, що вибраний препарат може чинити підвищений негативний вплив на здоров'я годуючих жінок, такі лікарські засоби рекомендується вживати, якщо очікуваний результат від застосування даного лікарського препарату переважає над всілякими ризиками. Щоб уникнути несприятливих наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід вживати після консультації з провідним фахівцем.
 • АлергікамАлергікам можна можна ?
  Значення "Можна" вказує на те, що вибраний препарат має мінімальний ризик для здоров'я алергіків і результат, очікуваний від вживання лікарського засобу, переважає над можливими ризиками. Щоб уникнути негативних наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід застосовувати після консультації з лікарем.
 • ДіабетикамДіабетикам з обережністю з обережністю ?
  Значення "З обережністю" вказує на те, що вибраний препарат може мати підвищений негативний вплив на здоров'я діабетиків, такі лікарські засоби рекомендується вживати, якщо очікуваний результат від застосування цього лікарського препарату переважає всілякі ризики. Щоб уникнути несприятливих наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід вживати після консультації з провідним фахівцем.
Залишилися питання?
Ми раді допомогти
Ціни дійсні тільки при покупці онлайн, ціни в роздрібній мережі можуть відрізнятися від вказаних на сайті Задати питання фармацевту
Характеристики товара
Виробник Новофарм-Біосинтез ТОВ (Україна, Новоград-Волинський)
Дозування 9 мг/мл
Головний медикамент Натрію хлорид
Форма товару Розчин
Реєстраційне посвідчення UA/8438/01/01
Спосіб застосування Інфузійний
Признак Вітчизняний
Штрих-код 4820026340555
Кількість в упаковці 1
Бренд Натрію хлорид
Об'єм 100 мл
Умови відпуску без рецепта
Температура зберiгання не вище +25°С
Інструкція надана держ. реєстром мед. препаратів України
Кортунова Юлія
Перевірено: Кортунова Юлія
Оновлено: 18.09.2023
Провірено
Інструкція

Натрію Хлорид (Sodium Chloride) інструкція по застосуванню

Склад

Дыюча речовина: натрію хлорид;

 • 1 мл розчину містить хлориду натрію 9 мг;

Допоміжне речовина: вода для ін'єкцій.

Лікарська форма

Розчин для інфузій.

Основні фізико-хімічні властивості

Прозора безбарвна рідина.

Фармакотерапевтична група

Кровезамінники та перфузійні розчини. Розчин електролітів. Код АТХ В05Х А03.

Фармакологічні властивості

Фармакодинаміка

Розчин хлориду натрію 9 мг/мл нормалізує водно-сольовий баланс та ліквідує дефіцит рідини в організмі людини, яка розвивається при дегідратації або через акумуляцію позаклітинний рідини в осередках великих опіків та травм, при операціях на органах черевної порожнини, перитоніті.

Розчин натрію хлориду 9 мг/мл покращує перфузію тканин, підвищує ефективність гемотрансфузійних заходів при масивних крововтратах та важких формах шоку.

Виявляє також дезінтоксикаційний ефект внаслідок короткочасного підвищення обсягу рідини, зниження концентрації токсичних продуктів у крові, активації діурезу.

Фармакокінетика

Швидко виводиться з судинної системи. Лікарське засіб міститься в судинному руслі короткий час, після чого переходить в інтерстиціальний та внутрішньоклітинний сектор. Через 1 годину в судинах залишається тільки приблизно половина введеного розчину. Дуже швидко солі та рідина починають виводитися нирками, підвищуючи діурез.

Клінічні властивості

Показання

Для поповнення нестачі рідини в організмі та в комплексі заходів інтенсивної терапії; як розчинник інших сумісних лікарських коштів Можна, можливо застосовувати місцево для промивання ран, слизової носа, а також катетерів та систем для трансфузії.

Протипоказання Натрію хлориду

Гіпергідратація, гіперхлоремія, гіпернатріємія, хлоридний ацидоз, стани, пов'язані з небезпекою розвитку набряку легень.

Лікарське засіб не використовувати для промивання очей при офтальмологічних операціях.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами засобами та іншими видами взаємодій.

Лікарське засіб сумісно з більшістю лікарських коштів, тому його можна застосовувати для розчинення різних лікарських коштів – за винятком тих, які не сумісні з хлоридом натрію як розчинником.

Особливості застосування препарату

При тривалому введення, особливо у великих обсягах, слід контролювати рівень електролітів у плазмі та сечі, а також діурез.

Обережно вводити хворим із порушенням видільної функції нирок, з некомпенсованими пороками серця, при набряково-аситичному синдромі у хворих цирозом печінки.

Одночасне призначення з кортикостероїдами або кортикотропіном вимагає постійного контролю рівня електролітів крові.

При шокових станах та втратах крові одночасно із застосуванням 9 мг/мл розчину хлориду натрію можна, можливо здійснювати гемотрансфузію, переливання плазми та плазмозамінників.

Застосування у період вагітності або годування грудьми

Лікарське засіб можна, можливо застосовувати за показаннями.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом чи іншими механізмами

Не впливає.

Спосіб застосування та дози Натрію хлорид

Призначати внутрішньовенно, ректально та зовнішньо.
Вводити внутрішньовенно крапельно до 3 л і більше розчину на добу зі швидкістю 4-10 мл/кг/год залежно від клінічної ситуації та рівня втрати рідини; застосовувати перорально; призначати у клізмах по 75-100 мл; застосовувати для промивання ран, слизових.

Діти

Дітям при шоковій дегідратації (без визначення лабораторних характеристик) вводити 20-30 мл/кг. Надалі режим дозування коригується залежно від лабораторних показників. Загальна добове дозування залежить від водно- електролітного балансу.

Передозування

Може призвести до хлоридного ацидозу, збільшення виведення калію з організму , гіпергідратації та гіперволемії , внаслідок чого може розвинутись серцева недостатність . З появою симптомів зазначених станів препарат слід припинити , оцінити стан хворого та надати адекватну допомога .

Побічні реакції Натрію хлориду

Не спостерігаються при правильному застосуванні лікарського кошти. Під час проведення масивних інфузій можливо розвиток хлоридного ацидозу.

Термін придатності

3 роки.

Умови зберігання

Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 С. Зберігати у недоступному для дітей місці. При зберіганні допускається заморожування препарату при збереженні цілісності пляшки або пакет.

Несумісність

Не встановлено.

Упаковка

По 100 мл або 200 мл, або 250 мл, або 400 мл, або 500 мл у пляшках; по 250 мл або 500 мл або 1000 мл у пакетах.

Категорія відпуску з аптеки

За рецептом.

 

Завантажити повну інструкцію

Відгуки користувачів

Цей продукт ще не має відгуків.
Залишити відгук
Моя оцінка
Зверніть увагу
Інформація / інструкція до препарату призначена тільки в інформаційних цілях і призначена виключно в інформаційних цілях.
Повідомлення
Зворотний дзвінок
Онлайн чат
Як вам зручніше з нами звʹязатися?
Скасувати
Кнопка зв'язку