Налаштування
Шрифт:
 • А
 • А
 • А
Колір:
 • Ц
 • Ц
 • Ц
 • Ц
 • Ц
Фото
 • ЧБ
 • Колір
 • Вимк.
Повна версія
Тест Actim Prom для виявлення навколоплідних вод №1
505,00 ₴
Oy Medix Biochemica (Фінляндія)
Код товару:
210986
У список

Тест Actim Prom для виявлення навколоплідних вод №1 - ціна та наявність в місті Рогатин

Oy Medix Biochemica (Фінляндія)
Немає в наявності
505,00 ₴
Залишилися питання?
Ми раді допомогти
Ціни дійсні тільки при покупці онлайн, ціни в роздрібній мережі можуть відрізнятися від вказаних на сайті Задати питання фармацевту
Характеристики товара
Виробник Oy Medix Biochemica (Фінляндія)
Форма товару Тест
шт. 1
Штрих-код 4820058670262
Кількість в упаковці 1
Бренд Фармаско
код моріону 130725
Умови відпуску без рецепта
Температура зберiгання спеціальних умов зберігання немає
Інструкція

Тест Actim Prom на підтікання навколоплідних вод №1

Експрес-тест Actim PROM дозволяє визначити підтікання навколоплідних вод (тест на наявність навколоплідних вод у вагінальних виділеннях, тест на амніотичну рідину).

Передчасне* вилиття навколоплідних вод відбувається, найчастіше, при вагітності, що протікає з запальними процесами піхви і шийки матки. Під впливом мікроорганізмів плодові оболонки стоншуються, втрачають свою еластичність і не можуть в повній мірі виконувати свої функції. Внаслідок цього відбувається підтікання навколоплідних вод. Підтікання навколоплідних вод визначити самостійно досить складно. Симптоми часто досить слабкі, оскільки підтікання вод може відбуватися таким чином: амніотична рідина виділяється краплями протягом досить тривалого проміжку часу і не викликає у вагітної ніяких підозр. Передчасне вилиття навколоплідних вод - дуже небезпечне для здоров'я матері і дитини стан, і може обернутися септическими ускладненнями і загибеллю.

Навіть при гінекологічному огляді не завжди можна визначити підтікання навколоплідних вод: симптоми дуже мізерні. Для отримання достовірної відповіді проводиться ряд лабораторних досліджень. Найпростішим і швидким є використання експрес-тесту Actim PROM.

При підозрі на передчасний розрив навколоплідних оболонок (рясні вагінальні виділення, біль внизу живота, підтікання вод) потрібно обов'язково звернутися до лікаря акушера-гінеколога, не забувши прихопити з собою набір для гінекологічного огляду і тест для визначення загрози передчасного розриву навколоплідних оболонок Actim PROM.

Особливо важливо провести перевірку Actim PROM, коли існують мікророзриви плодових оболонок і мікропідтикання навколоплідних вод. У таких випадках рутинні методи діагностики є низькочутливими і це небезпечний стан може залишитися без уваги і привести до плачевних наслідків.

Визначити підтікання навколоплідних вод важливо і для вибору тактики ведення пологів. Якщо проведений тест на амніотичну рідину позитивний, а родова діяльність не починається, то в разі доношеної вагітності лікар повинен вирішити питання про стимуляцію пологів, а при недоношеній - вжити заходів по збереженню вагітності і профілактики інфікування плода.

*У нормі, розрив плодових оболонок і вилиття навколоплідних вод повинні відбуватися в перший період пологів, при терміні вагітності не менше 38 тижнів. У цьому випадку відразу виливається досить велика кількість навколоплідних вод, близько 0,5 літра - тобто визначити подібне "підтікання" вод не складає труднощів. Води мають легкий специфічний запах і їх відходження супроводжується наростаючими переймами.

Відгуки користувачів

Цей продукт ще не має відгуків.
Залишити відгук
Моя оцінка
Зверніть увагу
Інформація / інструкція до препарату призначена тільки в інформаційних цілях і призначена виключно в інформаційних цілях.
Повідомлення
Зворотний дзвінок
Розшифрувати рецепт
Онлайн чат
Як вам зручніше з нами звʹязатися?
Скасувати
Кнопка зв'язку