Налаштування
Шрифт:
 • А
 • А
 • А
Колір:
 • Ц
 • Ц
 • Ц
 • Ц
 • Ц
Фото
 • ЧБ
 • Колір
 • Вимк.
Повна версія
Глібофіт капсули №60
287,60 ₴
Ананта медікеар лімітед
Код товару:
248588
У список

Глібофіт капсули №60 - ціна та наявність в місті Сквира

Ананта медікеар лімітед
Упаковка В наявності
287,60 ₴
Увага! Ціни дійсні тільки при покупці онлайн
Купити в 1 клік
Кур'єром
Безкоштовно від 500 грн
до 48 годин
Самовивіз
Безкоштовно
за 15 хвилин
УкрПошта
від 55 грн
2-3 днi
Нова Пошта
від 70 грн
2-3 днi
Доставка
На сайті
При отриманні
Оплата
 • ДорослимДорослим можна можна ?
  Значення "Можна" вказує на те, що вибраний препарат має мінімальний ризик для здоров'я дорослого населення і результат, очікуваний від вживання лікарського засобу, переважає над можливими ризиками. Щоб уникнути негативних наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід застосовувати після консультації з лікарем.
 • ДітямДітям не можнане можна
 • ВагітнимВагітним не можна не можна ?
  Значення "Не можна" вказує на те, що вибраний препарат має максимальний ризик для здоров'я вагітних жінок і, відповідно, ризики від вживання даного лікарського препарату переважають над очікуваним результатом. Щоб уникнути негативних наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід застосовувати після консультації з лікарем.
 • Під час лактаціїПід час лактації не можна не можна ?
  Значення "Не можна" вказує на те, що вибраний препарат має максимальний ризик для здоров'я годуючих жінок, і відповідно, ризики від вживання даного лікарського препарату переважають над очікуваним результатом. Щоб уникнути негативних наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід застосовувати після консультації з лікарем.
 • АлергікамАлергікам з обережністю з обережністю ?
  Значення "З обережністю" вказує на те, що вибраний препарат може чинити підвищений негативний вплив на здоров'я алергіків, такі лікарські засоби рекомендується вживати, якщо очікуваний результат від застосування цього лікарського препарату переважає над всілякими ризиками. Щоб уникнути несприятливих наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід вживати після консультації з провідним фахівцем.
 • ДіабетикамДіабетикам можна можна ?
  Значення "Можна" вказує на те, що вибраний препарат має мінімальний ризик для здоров'я діабетиків і результат, очікуваний від вживання лікарського засобу, переважає над можливими ризиками. Щоб уникнути негативних наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід застосовувати після консультації з лікарем.
Залишилися питання?
Ми раді допомогти
Ціни дійсні тільки при покупці онлайн, ціни в роздрібній мережі можуть відрізнятися від вказаних на сайті Задати питання фармацевту
Характеристики товара
Виробник Ананта медікеар лімітед
Форма товару Капсули
Штрих-код 8906032284277
Взаємодія з їжею До їди
Кількість в упаковці 60
Призначення Для діабетиків
Температура зберiгання не вище +25°С
Інструкція

Глібофіт (Glibofit) інструкція по застосуванню

Склад

1 капсула містить:

Екстракт листя Джимнеми звичайної (Gymnema sylvestre) – 100 mg (мг); Екстракт плодів момордики (Momordica charantia) – 100 mg (мг); Екстракт листя Азадірахти індійської (Azadirachta indica) – 80 mg (мг); Камедь Коміфора (Commiphora mukul) – 50 mg (мг); Екстракт насіння Сізігіум ямболан (Syzygium cumini) – 50 mg (мг); Муміє гімалайський (Asphaltum) – 40 mg (мг); Кореневище імбиру (Zingiber officinale) – 40 mg (мг); Насіння Пажитник сінний (Trigonella foenum-graecum) – 35 mg (мг); Екстракт кореневища Пікрорхізи курроа (Picrorhiza kurroa) – 30 mg (мг); Екстракт листя Базиліка (Ocimum sanctum) – 15 mg (мг).

Допоміжні речовини: консервант натрію бензоат. Капсула: желюючий агент желатин, вода очищена, барвник Понсо 4 R, барвник синій патентований, барвник титану діоксид, барвник кармоізин, барвник флоксин, консерванти метилпарабен і пропілпарабен, консервант лаурилсульфат натрію.

Властивості

Джимнема звичайна має у своєму складі джимнемові кислоти, які виявляють гіпоглікемічну дію: стимулюють секрецію інсуліну β-клітинами підшлункової залози та знижують всмоктування глюкози з кишечника. Також, Джимнема сприяє відновленню β-клітин та виявляє гіполіпідемічну дію.

Момордика, завдяки вмісту інсуліноподібних пептидів, сприяє зниженню рівня глюкози натще і рівня глікозильованого гемоглобіну, сприяє підвищенню толерантності до глюкози. Також екстракт Момордики стимулює утилізацію глюкози периферичними тканинами, тим самим зменшуючи інсулінорезистентність.

Азадирахта індійська виявляє гіпоглікемічну, гіполіпідемічну активність, а також виявляє антиоксидантну та гепатопротекторну дії.

Муміє гімалайське – мінерально-рослинний комплекс, який має антиоксидантну, протизапальну, адаптогенну та імуномодулюючу активність.

Пікрорхіза курроа містить глікозиди, які пригнічують активність ферменту -амілази, зменшуючи розпад крохмалю та інших вуглеводів до глюкози, знижуючи рівень глюкози після їжі. Виявляє антиоксидантну, кардіо- та гепатопротекторну активності.

Базилік підвищує секрецію інсуліну, за рахунок чого сприяє зменшенню рівня глюкози в крові. Також виявляє гіполіпідемічну активність.

Імбир захищає β-клітини підшлункової залози, має антиоксидантну активність, завдяки чому знижує ризик розвитку діабетичних ускладнень.

Коміфору сприяє нормалізації порушень вуглеводного та ліпідного обміну, виявляє кардіопротекторну та нейропротекторну (підвищення стійкості нервових клітин до впливу несприятливих факторів) дії.

Сизігіум ямболан сприяє зменшенню рівня глюкози в крові за рахунок збільшення виділення інсуліну з β-клітин підшлункової залози, а також зниження поглинання глюкози у кишечнику.

Гуньба сінна має гіпоглікемічну дію. Виявляє гіполіпідемічну, гепатопротекторну, нейропротекторну та нефропротекторну дії.

Рекомендації щодо застосування

Може бути рекомендовано як додаткове джерело біологічно активних речовин рослинного походження, сприяє нормалізації рівня глюкози в крові, покращує показники вуглеводного та ліпідного обмінів, підтримує функціональну активність β-клітин підшлункової залози.

Рекомендується дотримуватись збалансованого раціону харчування з обмеженням тваринних жирів, солодощів, алкоголю.

Перед застосуванням потребує консультації із лікарем.

Спосіб застосування

Дорослим по 1 капсулі 2 рази на добу перед їдою, запити водою.

Термін застосування:

90 днів. Надалі термін вживання та можливість повторних курсів погоджувати з лікарем

Застереження

Індивідуальна чутливість до компонентів, діти, вагітність, лактація у жінок.

Не перевищувати зазначену кількість (порцію), що рекомендується, для щоденного споживання. Не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Форма випуску
По 15 капсул у блістері, по 4 блістери в упаковці.

Термін придатності

3 роки від дати виготовлення.

Умови зберігання

Зберігати у сухому, захищеному від світла місці при температурі не вище 25°С в оригінальній упаковці виробника.

Зберігати у недоступному для дітей місці.

Поживна (харчова) та енергетична цінність (калорійність)

 

на 100 g (г)

на 1 капсулу (порцію)

Енергетична цінність (калорійність) продукту:

 

1594,67 kJ (кДж)

381,50 kcal (ккал)

9,698 kJ (кДж)

2,320 kcal (ккал)

Поживна (харчова) цінність продукту:

білків

18,00 g (г)

0,109 g (г)

жирів

1,50 g (г)

0,009 g (г)

вуглеводів

74,00 g (г)

0,450 g (г)

Розрахунок зроблено на одну порцію. Під час прийому дві капсули на добу необхідні дані помножити відповідно дозуванню.

Дієтична добавка. Не є лікарським засобом. Без ГМО.

Відгуки користувачів

Цей продукт ще не має відгуків.
Залишити відгук
Моя оцінка
Зверніть увагу
Інформація / інструкція до препарату призначена тільки в інформаційних цілях і призначена виключно в інформаційних цілях.
Повідомлення
Зворотний дзвінок
Онлайн чат
Як вам зручніше з нами звʹязатися?
Скасувати
Кнопка зв'язку