Налаштування
Шрифт:
 • А
 • А
 • А
Колір:
 • Ц
 • Ц
 • Ц
 • Ц
 • Ц
Фото
 • ЧБ
 • Колір
 • Вимк.
Повна версія
Віджайсар пакет 2,5 г №30
141,10 ₴
Рада (Україна, Київ)
Код товару:
46582
У список

Віджайсар пакет 2,5 г №30 - ціна та наявність в місті Сквира

Рада (Україна, Київ)
Упаковка В наявності
141,10 ₴
Увага! Ціни дійсні тільки при покупці онлайн
Кур'єром
Безкоштовно від 500 грн
до 48 годин
Самовивіз
Безкоштовно
за 15 хвилин
УкрПошта
від 45 грн
2-3 днi
Нова Пошта
від 70 грн
2-3 днi
Доставка
На сайті
При отриманні
Оплата
Залишилися питання?
Ми раді допомогти
Ціни дійсні тільки при покупці онлайн, ціни в роздрібній мережі можуть відрізнятися від вказаних на сайті Задати питання фармацевту
Характеристики товара
Виробник Рада (Україна, Київ)
Форма товару Пакет
шт. 1
Штрих-код 4820048170284
Кількість в упаковці 30
Бренд Віджайсар
код моріону 74793
Умови відпуску без рецепта
Температура зберiгання спеціальних умов зберігання немає
Інструкція

Віджайсар інструкція по застосуванню

Суміші біофлавоноїд епікатехін, подібно до інсуліну бере участь в обміні вуглеводів і ліпідів, захищає і відновлює клітини, які синтезують інсулін, нормалізує вироблення інсуліну підшлунковою залозою, сприяє відновленню чутливості клітин периферичних тканин до інсуліну, ефективно знижує і стабілізує рівень цукру в крові.

Одна упаковка Віджайсар містить 100 г подрібненої деревини камедного дерева. Доза 1 чайна ложка водного настою на добу (спосіб приготування вказано в інструкції). Однієї упаковки достатньо для прийому протягом 4-5,5 тижнів.

Протипоказання

Оскільки Віджайсар має жовчогінну та сечогінну дії, він може спровокувати зрушення великих каменів від 10 мм і більше в жовчному міхурі і нирках. Тому перед застосуванням препарату настійно рекомендується пройти УЗД жовчного міхура і нирок. При наявності конкременту (ів) в цих органах, приймати Віджайсар можна тільки під наглядом лікаря.

Вплив Віджайсар на підшлункову залозу

Як відомо, при цукровому діабеті 2 типу виникає відносний дефіцит інсуліну (в крові інсуліну або нормальна кількість, або його більше норми, але у клітин організму до нього знижена чутливість). Іншими словами, інсулін не може відкрити двері клітинам для проникнення і насичення глюкозою цих клітин. Якщо двері клітин закриті, то клітини голодують і просять організм збільшити рівень глюкози в крові. Віджайсар сприяє відновленню чутливості клітин периферичних тканин до інсуліну, сприяє виробленню і нормалізації синтезу інсуліну підшлунковою залозою. Препарат підвищує в'язкість харчових мас в кишечнику, збільшуючи тривалість всмоктування в кишечнику глюкози, яка стає менш засвоюваною. Віджайсар також володіє сорбируючими властивостями, виводячи надлишок глюкози з кишечника. Таким чином, Віджайсар дає можливість працювати підшлунковій залозі без перенапруги. За даними американських вчених було виявлено, що застосування водного настою впливало на регенерацію клітин, які синтезують інсулін, а також захищало-клітини від некрозу (відмирання), а при тривалому застосуванні спостерігався мітоз (поділ клітин). Ця функція Віджайсар дуже цінна, оскільки, як відомо, чим більше власних клітин, тим менше ймовірність того, що почнуться ускладнення цукрового діабету. Також препарат нормалізує обмін речовин в підшлунковій залозі, сприяючи виробленню травних ферментів, завдяки чому зменшується утворення токсинів і нормалізується синтез інсуліну. Також Віджайсар бере участь в обміні вуглеводів, ніж знижує навантаження на підшлункову залозу.

Таким чином, Віджайсар сприяє:

 • відновленню чутливості клітин периферичних тканин до інсуліну;
 • нормалізації швидкості надходження глюкози з кишечника в кров після завершення процесу перетравлення їжі;
 • нормалізації синтезу інсуліну і травних ферментів в підшлунковій залозі, ніж нормалізує вуглеводний обмін;
 • захисту клітин від некрозу, допомагаючи організму боротися з ускладненнями цукрового діабету;

Вплив Віджайсар на печінку

Печінка життєво важливий для організму людини внутрішній орган, що виконує ряд різних фізіологічних функцій. Детоксикація одна з основних функцій, які виконуються печінкою. Детоксикація знешкодження різних чужорідних речовин (ксенобіотиків), зокрема алергенів, отрут і токсинів шляхом перетворення їх в більш нешкідливі, менш токсичні або легше видаляються з організму сполуки. Печінка також бере участь у знешкодженні і видаленні з організму надлишків гормонів, нейромедіаторів, вітамінів, а також токсичних проміжних і кінцевих продуктів обміну речовин, таких як аміак, фенол, етанол, ацетон і кетонових кислот. Потрібно відзначити, що в печінці концентрується, а потім знешкоджується до 95 відсотків речовин, що володіють антигенними, тобто чужорідними для організму властивостями. Бактерії та інші патогенні організми видаляються з крові синусоїдів купферовскими клітинами, а токсини, які вони виділяють, знешкоджуються в результаті біохімічних реакцій, що відбуваються в гепатоцитах (клітинах печінки). До знешкодження токсинів призводять такі реакції, як окислення, відновлення, метилування або конденсація. Після детоксикації ці речовини, тепер уже у вигляді нешкідливих продуктів, виводяться нирками. Пектин і червона камедь, які знаходяться в складі Віджайсар, мають сорбційні властивості, завдяки чому сприяють виведенню з організму токсичних речовин і радіонуклідів. Печінка також приймає участь в процесах травлення, забезпечуючи енергетичні потреби організму глюкозою. Печінка виступає у вигляді депо, зберігаючи запаси жиророзчинних вітамінів А, D, водорозчинного вітаміну B12, катіонів ряду мікроелементів металів, зокрема катіонів заліза, міді і кобальту. Вона бере участь в регуляції вуглеводного та ліпідного обміну, бере участь в процесах кровотворення,  зокрема синтезі багатьох білків плазми крові альбумінів, альфа і бета-глобулінів, транспортних білків для різних гормонів і вітамінів, білків іантизсідальної систем крові та багатьох інших. Також печінку синтезує холестерин і його ефіри, ліпіди і фосфоліпіди, ліпопротеїди, жовчні кислоти і білірубін, жовч. При виділенні недостатньої кількості жовчі, застої жовчі або при хронічному захворюванні жовчного міхура, нирок під удар потрапляє печінка, оскільки вона не може в повному обсязі виконувати свої функції повноцінно брати участь в процесі травлення, детоксикації, синтезувати і регулювати вуглеводний і ліпідний обмін.

Віджайсар допомагає печінці повноцінно справлятися зі своїми функціями. Препарат має жовчогінну дію, завдяки наявності у водному настої глікозидів, які стимулюють вироблення і відділення жовчі, а також її рух з жовчного міхура в кишечник. За рахунок цього Віджайсар сприяє найбільш повному переварюванню їжі, нормалізує процеси жовчоутворення і жовчовиділення. При надлишку жовчних кислот в крові, яке спостерігається, скажімо, при закупорці жовчних ходів, водно-сольовий баланс може порушитися, тоді вода починає накопичуватися в тканинах через що з'являються набряки. Підвищений вміст жовчних кислот негативно позначається і на еритроцитах, порушуючи проникність зовнішньої мембрани цих клітин крові, через що вони можуть навіть загинути. Пектин і червона камедь, присутні у водному настої препарату, по-перше, сприяють виведенню з організму токсичних речовин і радіонуклідів завдяки хорошим сорбційними властивостями, по-друге, вони утворюють при вступі до кишечник не всмоктується комплекси з жовчними кислотами, що призводить до посилення виведення жовчних кислот з організму. Віджайсар нормалізує секрецію жовчних кислот, що позитивно позначається як на водно-сольовий баланс, так і на проникності зовнішньої мембрани еритроцитів. Препарат показаний для застосування людям, які проживають в районах із забрудненою екологією, при різних захворюваннях печінки, а також при алергіях різної етіології.

Вплив Віджайсар на жовчний міхур

Віджайсар має жовчогінну дію, покращує відтік жовчі з жовчного міхура і протоків печінки в кишечник, усуває застій жовчі в жовчному міхурі і протоках завдяки присутності в своєму складі глюкозидів. За рахунок терпкого смаку не викликає проносів і послаблення стільця. Віджайсар перешкоджає утворенню каменів і виводить дрібне каміння і пісок з жовчного міхура і нирок. Протипоказаний при жовчнокам'яній хворобі з розміром конкрементів від 1 см і більше.

Вплив Віджайсар на нирки

Віджайсар здійснює очищення нирок і сечі від патогенної мікрофлори завдяки наявності в складі водного настою червоною камеді, які мають високу бактерицидну активність по відношенню до патогенної мікрофлори. Тому препарат показаний до застосування для профілактики загострень хронічного пілонефріта, циститу, уретриту. Віджайсар протипоказаний при сечокам'яній хворобі з розміром конкрементів від 1 см і більше.

Вплив Віджайсар на серцево-судинну систему

Позитивний вплив Віджайсар на судини виявляється в двох напрямках:

 • безпосередньо через нормалізацію ліпідного обміну (профілактика атеросклерозу);
 • через нормалізацію роботи підшлункової залози як частини ендокринної системи (перешкоджає ураженню стінки судин і капілярів підвищеним рівнем глюкози).

Відгуки користувачів

Цей продукт ще не має відгуків.
Залишити відгук
Моя оцінка
Зверніть увагу
Інформація / інструкція до препарату призначена тільки в інформаційних цілях і призначена виключно в інформаційних цілях.
Повідомлення
Зворотний дзвінок
Розшифрувати рецепт
Онлайн чат
Як вам зручніше з нами звʹязатися?
Скасувати
Кнопка зв'язку