Налаштування
Шрифт:
 • А
 • А
 • А
Колір:
 • Ц
 • Ц
 • Ц
 • Ц
 • Ц
Фото
 • ЧБ
 • Колір
 • Вимк.
Повна версія
Сумамед порошок 100 мг/5 мл полуниця флакон 20 мл
228,60 ₴
Pliva (Хорватия)
Код товару:
258218
У список

Сумамед порошок 100 мг/5 мл полуниця флакон 20 мл

Pliva (Хорватия)
Упаковка В наявності
228,60 ₴
Увага! Ціни дійсні тільки при покупці онлайн
Купити в 1 клік
Кур'єром
Безкоштовно
від 48 годин
Самовивіз
Безкоштовно
за 15 хвилин
УкрПошта
від 35 грн
2-3 днi
Нова Пошта
від 60 грн
2-3 днi
Доставка
На сайті
При отриманні
Оплата
Залишилися питання?
Ми раді допомогти
Ціни дійсні тільки при покупці онлайн, ціни в роздрібній мережі можуть відрізнятися від вказаних на сайті Задати питання фармацевту
Характеристики товара
Виробник Pliva (Хорватия)
Форма товару Порошок
шт. 1
Штрих-код 3850114237215
Головний медикамент Сумамед
код моріону 435296
Об'єм 20 мл
Умови відпуску без рецепта
Реєстраційне посвідчення UA/4612/01/01
Температура зберiгання спеціальних умов зберігання немає
Інструкція надана держ. реєстром мед. препаратів України
Кортунова Юлія
Перевірено: Кортунова Юлія
Оновлено: 01.07.2022
Провірено
Інструкція

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування лікарського засобу


СУМАМЕД®

(SUMAMED®)


Cклад:

діюча речовина: азитроміцин;

1 доза (5 мл) суспензії містить азитроміцину 100 мг у вигляді азитроміцину дигідрату;

допоміжні речовини: цукроза натрію фосфат гідроксипропілцелюлоза ксантанова камедь ароматизатор вишневий ароматизатор банановий ароматизатор ванільний кремнію діоксид колоїдний безводний.


Лікарська форма. Порошок для оральної суспензії.

Основні фізико-хімічні властивості: порошок білого або жовтувато-білого кольору з характерним запахом вишні і банана.

Відновлена суспензія являє собою однорідну суспензію жовтувато-білого кольору з характерним запахом вишні і банана.


Фармакотерапевтична група. Антибактеріальні засоби для системного застосування. Макроліди лінкозаміди та стрептограміни. Азитроміцин. Код АТХ J01F A10.


Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка.

Азитроміцин є макролідним антибіотиком який належить до групи азалідів. Молекула утворюється у результаті введення атома азоту в лактонове кільце еритроміцину А. Механізм дії азитроміцину полягає в інгібуванні синтезу бактеріального білка за рахунок зв'язування з 50S-субодиницею рибосом і пригнічення транслокації пептидів.

Механізм резистентності.

Повна перехресна резистентність існує серед Streptococcus pneumoniae бета-гемолітичного стрептококу групи А Enterococcus faecalis та Staphylococcus aureus включаючи метицилін-резистентний золотистий стафілокок (MRSA) до еритроміцину азитроміцину інших макролідів і лінкозамідів.

Поширеність набутої резистентності може бути різною залежно від місцевості і часу для виділених видів тому локальна інформація про резистентність необхідна особливо при лікуванні тяжких інфекцій. У разі необхідності можна звернутися за кваліфікованою порадою якщо місцева поширеність резистентності є такою коли ефективність препарату при лікуванні принаймні деяких типів інфекцій є сумнівною.


Спектр антимікробної дії азитроміцину

Звичайно чутливі види

Аеробні грампозитивні бактерії

Staphylococcus aureus метицилін-чутливий

Streptococcus pneumoniae пеніцилін-чутливий

 Streptococcus pyogenes

Аеробні грамнегативні бактерії

Haemophilus influenzae

Haemophilus parainfluenzae

Legionella pneumophila

Moraxella catarrhalis

Pasteurella multocida

Анаеробні бактерії

Clostridium perfringens

Fusobacterium spp.

Prevotella spp.

Porphyriomonas spp.

Інші мікроорганізми

Chlamydia trachomatis

Chlamydia pneumoniae

Mycoplasma pneumoniae

Види для яких набута резистентність може бути проблемою

Аеробні грампозитивні бактерії

Streptococcus pneumoniae з проміжною чутливістю до пеніциліну і пеніцилін-резистентний

Вродженорезистентні організми

Аеробні грампозитивні бактерії

Enterococcus faecalis

Стафілококи MRSA MRSE*

Анаеробні бактерії

Група бактероїдів Bacteroides fragilis

*Метицилін-резистентний золотистий стафілокок має дуже високу поширеність набутої стійкості до макролідів і був зазначений тут через рідкісну чутливість до азитроміцину.

Біодоступність після перорального прийому складає приблизно 37 %. Максимальна концентрація у сироватці крові досягається через 2-3 години після прийому препарату.

При внутрішньому прийомі азитроміцин розподіляється по всьому організму. У фармакокінетичних дослідженнях було показано що концентрація азитроміцину в тканинах значно вища (в 50 разів) ніж у плазмі крові що свідчить про сильне зв’язування препарату з тканинами.

Зв'язування з білками сироватки крові варіює залежно від плазмових концентрацій і становить від 12 % при 0 5 мкг/мл до 52 % при 0 05 мкг/мл у сироватці. Уявний об'єм розподілу в рівноважному стані (VVss) становив 31 1 л/кг.

Кінцевий період плазмового напіввиведення повністю відбиває період напіввиведення з тканин упродовж 2-4 днів.

Приблизно 12 % внутрішньовенної дози азитроміцину виділяються незмінними з сечею упродовж наступних 3 днів. Особливо високі концентрації незмінного азитроміцину були виявлені в жовчі людини. Також у жовчі були виявлені 10 метаболітів які утворювались за допомогою N- та O-деметилювання гідроксилювання кілець дезозаміну і аглікону та розщеплення кладінози кон’югату. Порівняння результатів рідинної хроматографії та мікробіологічних аналізів показало що метаболіти азитроміцину не є мікробіологічно активними.


Клінічні характеристики.

Показання.

Інфекції спричинені мікроорганізмами чутливими до азитроміцину:

·         інфекції ЛОР-органів (бактеріальний фарингіт/тонзиліт синусит середній отит);

·         інфекції дихальних шляхів (бактеріальний бронхіт негоспітальна пневмонія);

·         інфекції шкіри та м'яких тканин: мігруюча еритема (початкова стадія хвороби Лайма) бешиха імпетиго вторинні піодерматози.


Протипоказання.

Підвищена чутливість до азитроміцину еритроміцину або до будь-якого макролідного або кетолідного антибіотика або до будь-якого іншого компонента препарату.

Через теоретичну можливість ерготизму азитроміцин не слід призначати одночасно з похідними ріжків.


Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

Слід обережно призначати азитроміцин пацієнтам разом із іншими ліками які можуть подовжувати інтервал QT.

Антациди. При вивченні впливу одночасного застосування антацидів на фармакокінетику азитроміцину загалом не спостерігалось змін у біодоступності хоча плазмові пікові концентрації азитроміцину зменшувались приблизно на 25 %. Азитроміцин необхідно приймати принаймні за 1 годину до або через 2 години після прийому антациду.

Цетиризин. У здорових добровольців при одночасному застосуванні азитроміцину протягом 5 днів із цетиризином 20 мг у рівноважному стані не спостерігались явища фармакокінетичної взаємодії чи суттєві зміни інтервалу QT.

Диданозин. При одночасному застосуванні добових доз у 1200 мг азитроміцину з диданозином  не було виявлено впливу на фармакокінетику диданозину порівняно з плацебо.

Дигоксин. Повідомлялось що супутнє застосування макролідних антибіотиків включаючи азитроміцин та субстратів Р-глікопротеїну таких як дигоксин призводить до підвищення рівня субстрату Р-глікопротеїну в сироватці крові. Отже при супутньому застосуванні азитроміцину та дигоксину необхідно враховувати можливість підвищення концентрації дигоксину в сироватці крові.

Зидовудин. Одноразові дози 1000 мг та 1200 мг або 600 мг багаторазові дози азитроміцину не впливали на плазмову фармакокінетику або виділення з сечею зидовудину або його глюкуронідних метаболітів. Однак прийом азитроміцину підвищував концентрації фосфорильованого зидовудину клінічно активного метаболіту в мононуклеарах в периферичному кровообігу. Клінічна значущість цих даних неясна але може бути корисною для пацієнтів.

Ріжки. з огляду на теоретичну можливість виникнення ерготизму одночасне введення азитроміцину з похідними ріжків не рекомендується.

Азитроміцин не має суттєвої взаємодії з печінковою системою цитохрому Р450. Вважають що препарат не має фармакокінетичної лікарської взаємодії що спостерігається з еритроміцином та іншими макролідами. Азитроміцин не спричиняє індукцію або інактивацію печінкового цитохрому Р450 через цитохром-метаболітний комплекс.

Були проведені фармакокінетичні дослідження застосування азитроміцину і наступних препаратів метаболізм яких значною мірою відбувається з участю цитохрому Р450.

Аторвастатин. одночасне застосування аторвастатину (10 мг на добу) і азитроміцину (500 мг на добу) не спричиняло зміни концентрацій аторвастатину в плазмі крові (на основі аналізу інгібування HMG CoA-редуктази).

Карбамазепін. У дослідженні фармакокінетичної взаємодії у здорових волонтерів азитроміцин не виявив значного впливу на плазмові рівні карбамазепіну або на його активні метаболіти.

Циметидин. У фармакокінетичному дослідженні впливу однократної дози циметидину прийнятої за 2 години до прийому азитроміцину на фармакокінетику азитроміцину жодних змін у фармакокінетиці азитроміцину не спостерігалось.

Пероральні антикоагулянти типу кумарину. У дослідженні фармакокінетичної взаємодії азитроміцин не змінював антикоагулянтний ефект одноразової  дози 15 мг варфарину призначеного здоровим добровольцям. У постмаркетинговий період були отримані повідомлення про потенціювання антикоагулянтного ефекту після одночасного застосування азитроміцину та пероральних антикоагулянтів типу кумарину. Хоча причинний зв’язок встановлений не був слід враховувати необхідність проведення частого моніторингу протромбінового часу при призначенні азитроміцину пацієнтам які отримують пероральні антикоагулянти типу кумарину.

Циклоспорин. Деякі зі споріднених макролідних антибіотиків впливають на метаболізм циклоспорину. Оскільки не було проведено фармакокінетичних і клінічних досліджень можливої взаємодії при одночасному прийомі азитроміцину і циклоспорину слід ретельно зважити терапевтичну ситуацію до призначення одночасного прийому цих ліків. Якщо комбіноване лікування вважається виправданим необхідно проводити ретельний моніторинг рівнів циклоспорину і відповідно регулювати дозування.

Ефавіренц. Одночасне застосування однократної дози азитроміцину 600 мг і 400 мг ефавіренцу щоденно протягом 7 днів не спричиняло будь-якої клінічно суттєвої фармакокінетичної взаємодії.

Флуконазол. одночасне застосування одноразової дози азитроміцину 1200 мг не призводить до зміни фармакокінетики одноразової дози флуконазолу 800 мг. Загальна експозиція і період напіввиведення азитроміцину не змінювалися при одночасному застосуванні флуконазолу проте спостерігалось клінічно незначне зниження Cmах (18 %) азитроміцину.

Індинавір. одночасне застосування одноразової дози азитроміцину 1200 мг не спричиняє статистично достовірного впливу на фармакокінетику індинавіру який приймають у дозі 800 мг 3 рази на добу протягом 5 днів.

Метилпреднізолон. У дослідженні фармакокінетичної взаємодії у здорових добровольців азитроміцин суттєво не впливав на фармакокінетику метилпреднізолону.

Мідазолам. У здорових добровольців одночасне застосування азитроміцину 500 мг на добу протягом 3 днів не спричиняло клінічно значущих змін фармакокінетики і фармакодинаміки  мідазоламу.

Нелфінавір. одночасне застосування азитроміцину (1200 мг) і нелфінавіру в рівноважних концентраціях (750 мг 3 рази на добу) спричиняє підвищення концентрації азитроміцину. Клінічно значущих побічних явищ не спостерігалось відповідно немає потреби у регулюванні дози.

Рифабутин. Одночасне застосування азитроміцину і рифабутину не впливало на концентрації цих препаратів у сироватці крові. Нейтропенія спостерігалась у суб'єктів які приймали одночасно азитроміцин і рифабутин. Хоча нейтропенія була пов'язана з вживанням рифабутину причинний зв'язок з одночасним прийомом азитроміцину не був встановлений.

Силденафіл. У звичайних здорових добровольців чоловічої статі не було отримано доказів впливу азитроміцину (500 мг на добу протягом 3 днів) на значення AUC і Cmax силденафілу або його основного циркулюючого метаболіту.

Терфенадин. У фармакокінетичних дослідженнях не повідомлялось про взаємодію між азитроміцином і терфенадином. У деяких випадках не можна виключити можливість такої взаємодії повністю; однак немає спеціальних даних про наявність такої взаємодії.

Теофілін. Відсутні дані щодо клінічно суттєвої фармакокінетичної взаємодії при одночасному застосуванні азитроміцину і теофіліну.

Тріазолам. Одночасне застосування азитроміцину 500 мг в перший день і 250 мг другого дня з 0 125 мг тріазоламу суттєво не впливало на всі фармакокінетичні показники тріазоламу порівняно з тріазоламом і плацебо.

Триметоприм/сульфаметоксазол. одночасне застосування триметоприму/ сульфаметоксазолу подвійної концентрації (160 мг/800 мг) упродовж 7 днів із азитроміцином 1200 мг на 7-му добу не виявляло суттєвого впливу на максимальні концентрації загальну експозицію або екскрецію із сечею триметоприму або сульфаметоксазолу. Значення концентрацій азитроміцину в сироватці крові відповідали таким які спостерігалися в інших дослідженнях.


Особливості застосування.

Алергічні реакції. Як і у випадку з еритроміцином та іншими макролідними антибіотиками повідомлялося про одиничні серйозні алергічні реакції включаючи ангіоневротичний набряк та анафілаксію (у поодиноких випадках із летальним наслідком). Деякі з цих реакцій спричинених азитроміцином спричиняли рецидивні симптоми і потребували тривалішого спостереження і лікування.

Порушення функції печінки. Оскільки печінка є основним шляхом виведення азитроміцину слід обережно призначати азитроміцин пацієнтам з серйозними захворюваннями печінки. Повідомлялося про випадки фульмінантного гепатиту що спричиняє небезпечне для життя порушення печінкової функції при прийомі азитроміцину. Можливо деякі пацієнти в анамнезі мали захворювання печінки або застосовували інші гепатотоксичні лікарські засоби.

Необхідно проводити аналізи/проби функції печінки у випадку розвитку ознак і симптомів дисфункції печінки наприклад астенії що швидко розвивається і супроводжується жовтяницею темною сечею схильністю до кровотеч або печінковою енцефалопатією.

У разі виявлення порушення функції печінки застосування азитроміцину слід припинити. 

Ріжки. У пацієнтів які приймають похідні ріжків одночасне застосування деяких макролідних антибіотиків сприяє швидкому розвитку ерготизму. Відсутні дані щодо можливості взаємодії між ріжками та азитроміцином. Проте через теоретичну можливість ерготизму азитроміцин не слід призначати одночасно з похідними ріжків.

Суперінфекції. Як і у випадку з іншими антибіотиками рекомендується проводити спостереження щодо ознак суперінфекції спричиненої нечутливими організмами включаючи грибки.

При прийомі майже всіх антибактеріальних препаратів включаючи азитроміцин повідомлялось про Clostridium difficile-асоційовану діарею (CDAD) серйозність якої варіювалась від слабо вираженої діареї до коліту з летальним наслідком. Лікування антибактеріальними препаратами змінює нормальну флору в товстій кишці що призводить до надмірного росту C. difficile.

C. difficile виробляє токсини А і В які сприяють розвитку CDAD. Штами C. difficile що гіперпродукують токсини є причиною підвищеного рівня захворюваності й летальності оскільки ці інфекції можуть бути резистентними до антимікробної терапії і потребувати проведення колектомії. Необхідно розглянути можливість розвитку CDAD у всіх пацієнтів з діареєю спричиненою застосуванням антибіотиків. Потрібно ретельне ведення історії хвороби оскільки як повідомлялось CDAD може мати місце впродовж 2 місяців після прийому антибактеріальних препаратів.

Порушення функції нирок. У пацієнтів із серйозною дисфункцією нирок (швидкість клубочкової фільтрації <10 мл/хв) спостерігалось 33 % збільшення системної експозиції з азитроміцином.

Подовження серцевої реполяризації та інтервалу QT які підвищували ризик розвитку серцевої аритмії та тріпотіння-мерехтіння шлуночків (torsade de pointes) спостерігались при лікуванні іншими макролідними антибіотиками. Подібний ефект азитроміцину не можна повністю виключити у пацієнтів із підвищеним ризиком подовженої серцевої реполяризації тому слід з обережністю призначати лікування пацієнтам:

 • з вродженою або зареєстрованою пролонгацією інтервалу QT;
 • які наразі проходять лікування із застосуванням інших активних речовин які як відомо подовжують інтервал QT наприклад антиаритмічні препарати класів IA (квінідин та прокаїнамід) і III (дофетілід аміодарон та соталол) цисаприд і терфенадин нейролептичні засоби такі як пімозид; антидепресанти такі як циталопрам а також фторхінолони такі як моксифлоксацин та левофлоксацин;
 • з порушенням електролітного обміну особливо у випадку гіпокаліємії і гіпомагніємії;
 • з клінічно релевантною брадикардією серцевою аритмією або тяжкою серцевою недостатністю.

Міастенія гравіс. Повідомлялося про загострення симптомів міастенії гравіс або про новий розвиток міастенічного синдрому у пацієнтів які отримують терапію азитроміцином.

Стрептококові інфекції. Азитроміцин загалом ефективний у лікуванні стрептококової інфекції у ротоглотці стосовно профілактики ревматичної атаки немає жодних даних які демонструють ефективність азитроміцину. Антимікробний препарат з анаеробною активністю необхідно приймати в комбінації з азитроміцином якщо припускається що анаеробні мікроорганізми зумовлюють розвиток інфекції.

Інше

Безпечність та ефективність для профілактики або лікування Mycobacterium Avium Complex у дітей не встановлені.

Сумамед® порошок для оральної суспензії містить сахарозу. Пацієнтам які мають рідкісні спадкові проблеми пов'язані з непереносимістю  фруктози мальбсорбцією глюкози-галактози або недостатністю сахарази-ізомальтази не слід застосовувати цей лікарський засіб.

Азитроміцин у вигляді порошку для приготування оральної суспензії містить 83 7 мг/дозу натрію фосфату. Слід бути обережними при застосуванні пацієнтам які застосовують натрій-контрольовану дієту.


Застосування у період вагітності або годування груддю.

Вагітність.

Дослідження впливу на репродуктивну функцію тварин були виконані при введенні доз що відповідали помірним токсичним дозам для материнського організму. У цих дослідженнях не було отримано доказів токсичного впливу азитроміцину на плід. Однак відсутні адекватні і добре контрольовані дослідження у вагітних жінок. Оскільки дослідження впливу на репродуктивну функцію тварин не завжди відповідають ефекту у людини азитроміцин слід призначати у період вагітності лише за життєвими показаннями.

годування груддю.

Повідомлялося що азитроміцин проникає у молоко людини але відповідних та належним чином контрольованих клінічних досліджень які давали б можливість охарактеризувати фармакокінетику екскреції азитроміцину в грудне молоко людини не проводилося. Тому застосування азитроміцину у період годування груддю можливе якщо очікувана користь для матері перевищує потенційний ризик для дитини.

Фертильність.

Дослідження фертильності проводилися на щурах; показник вагітності знижувався після введення азитроміцину. Релевантність цих даних стосовно людини невідома.


Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

Докази про те що азитроміцин може погіршувати здатність керувати автотранспортом або роботу з іншими механізмами відсутні але слід враховувати можливість розвитку побічних реакцій таких як запаморочення сонливість порушення зору.Спосіб застосування та дози.

Сумамед® порошок для оральної суспензії призначати у вигляді одноразової добової дози принаймні за 1 годину до або через 2 години після їжі. Доза відміряється за допомогою перорального дозувального шприца або ложечки які вкладаються в упаковку.

Безпосередньо після приймання суспензії дитині треба дати випити кілька ковтків рідини для того щоб змити і проковтнути залишки суспензії у ротовій порожнині.

У разі пропуску прийому 1 дози препарату пропущену дозу належить прийняти якомога раніше а наступні – з інтервалами у 24 години.

При інфекціях ЛОР-органів і дихальних шляхів шкіри та м'яких тканин (окрім хронічної мігруючої еритеми) загальна доза азитроміцину становить 30 мг/кг маси тіла (10 мг/кг маси тіла 1 раз на добу). Тривалість лікування становить 3 дні.


Залежно від маси тіла дитини рекомендована така схема дозування суспензії Сумамед®:

Маса тіла

Добова доза суспензії

100 мг/5 мл

Вміст азитроміцину
в добовій дозі суспензії

5 кг

2 5 мл

50 мг

6 кг

3 мл

60 мг

7 кг

3 5 мл

70 мг

8 кг

4 мл

80 мг

9 кг

4 5 мл

90 мг

10-14 кг

5 мл

100 мг


Маса тіла

5 кг

6 кг

7 кг

8 кг

9 кг

10–14 кг

Добова доза

суспензії

2 5 мл


3 мл


3 5 мл


4 мл


4 5 мл


5 мл


Вміст азитроміцину в

добовій дозі

суспензії

50 мг

60 мг

70 мг

80 мг

90 мг

100 мг

Рекомендований

пристрій для дозування


1 велика ложка суспензії

Кількість води яку необхідно додати для отримання суспензії

12 мл


При мігруючій еритемі загальна доза азитроміцину становить 60 мг/кг: у 1-й день слід прийняти 20 мг/кг маси тіла потім по 10 мг/кг маси тіла 1 раз на добу з 2-го по 5-й день. Тривалість лікування становить 5 днів.

Було показано що азитроміцин ефективний при лікуванні стрептококового фарингіту у дітей у вигляді одноразової дози в 10 мг/кг або 20 мг/кг упродовж 3 днів. При порівнянні цих 2 доз у клінічних дослідженнях була виявлена подібна клінічна ефективність хоча бактеріальна ерадикація була більш значною при добовій дозі в 20 мг/кг. Однак зазвичай препаратом вибору в профілактиці фарингіту спричиненого Streptococcus pyogenes та ревматичного поліартриту який виникає як вторинне захворювання є пеніцилін.Пацієнти з порушенням функції нирок.

У пацієнтів з незначними порушеннями функцій нирок (швидкість клубочкової фільтрації                          10-80 мл/хв) можна використовувати те ж саме дозування що й у пацієнтів із нормальною функцією нирок. Азитроміцин необхідно з обережністю призначати пацієнтам з тяжким порушенням функції нирок (швидкість клубочкової фільтрації < 10 мл/хв).

Пацієнти з порушенням функції печінки

Оскільки азитроміцин метаболізується в печінці та виводиться з жовчю препарат не слід застосовувати пацієнтам з тяжким порушенням функції печінки. Досліджень пов'язаних із лікуванням таких пацієнтів із застосуванням азитроміцину не проводилося.


ПРИГОТУВАННЯ СУСПЕНЗІЇ.


Флакон містить порошок з якого з додаванням води (дистильованої або прокип'яченої і охолодженої) готують суспензію. Кількість води необхідної для розчинення препарату можна відміряти за допомогою дозувального шприца.


1.      Кришку флакона натиснути донизу і повернути проти руху годинникової стрілки.

2.      З чистого посуду відміряти 12 мл води і додати у флакон із порошком.3.      Вміст флакона ретельно збовтати до отримання однорідної суспензії.


Після розчинення порошку флакон буде містити додаткові 5 мл суспензії (для забезпечення повного дозування) тобто буде отримано 25 мл суспензії Сумамед®.ІНСТРУКЦІЯ З ВИКОРИСТАННЯ ЛОЖЕЧКИ І ШПРИЦА ДЛЯ ДОЗУВАННЯ.


Упаковка має шприц і двосторонню ложечку для дозування.
Лікар порадить застосовувати ложечку або шприц.


Двостороння ложечка: заповнена доверху більша ложечка містить 5 мл менша – 2 5 мл.Шприц містить 5 мл.


Заповнення шприца препаратом.

1.      Перед вживанням суспензію збовтати.

2.      Кришку натиснути донизу і повернути проти руху годинникової стрілки.

3.      Занурити шприц у суспензію і витягаючи поршень догори засмоктати необхідну кількість суспензії.

4.      Якщо у шприці є пухирці повітря слід повернути препарат у флакон і повторити процедуру 3.


Застосування препарату дитині.

5.      Розташувати дитину як для годування.

6.      Кінчик шприца покласти у рот дитині і поволі витіснити вміст.

7.      Дати дитині можливість поступово проковтнути всю кількість.

8.      Після приймання препарату дати дитині випити трохи чаю або соку щоб змити і проковтнути залишки суспензії у ротовій порожнині.


Очищення і зберігання.

9.      Використаний шприц розібрати промити проточною водою висушити і зберігати у сухому і чистому місці разом із препаратом.

10.  Після того як дитина прийняла останню дозу препарату шприц і флакон належить знищити.


Діти.

Застосовувати дітям з масою тіла від 5 до 15 кг. Дітям з масою тіла більше 15 кг рекомендується застосовувати Сумамед® форте (200 мг/5 мл).


Передозування.

Досвід клінічного застосування азитроміцину свідчить про те що побічні прояви які розвиваються при прийомі вищих ніж рекомендовано доз препарату подібні до таких що спостерігаються при застосуванні звичайних терапевтичних доз а саме: вони можуть включати діарею нудоту блювання оборотну втрату слуху. У разі передозування при необхідності рекомендується прийом активованого вугілля

Збіг складу і діючої речовини
Подібний терапевтичний ефект
Аналог в інших формах випуску
 1. Сумамед 1000 мг таблетки дисперг №3 ціна
  Сумамед 1000 мг таблетки дисперг №3
  Pliva (Хорватия)
  Код товару: 262134
  Упаковка В наявності
  700,60 ₴
 2. Сумамед 500 мг таблетки дисперг №6 фото
  Сумамед 500 мг таблетки дисперг №6
  Pliva (Хорватия)
  Код товару: 262132
  Упаковка В наявності
  589,89 ₴
 3. Сумамед 500 мг таблетки дисперг №3 замовити
  Сумамед 500 мг таблетки дисперг №3
  Pliva (Хорватия)
  Код товару: 262167
  Упаковка В наявності
  346,80 ₴
 4. Сумамед Форте порошок для суспензії 200 мг/5 мл малина 37.5 мл
  Упаковка В наявності
  312,10 ₴
 5. Сумамед 250 мг таблетки дисперг №6 купити
  Сумамед 250 мг таблетки дисперг №6
  Pliva (Хорватия)
  Код товару: 262165
  Упаковка В наявності
  303,40 ₴
 6. Сумамед 500 мг таблетки №3
  Сумамед 500 мг таблетки №3
  Pliva (Хорватия)
  Код товару: 4651
  Упаковка В наявності
  300,90 ₴
 7. Сумамед форте порошок для приготування суспензії 200 мг/5 мл 37,5 мл
  Упаковка В наявності
  299,70 ₴
 8. Сумамед 1000 мг таблетки дисперг №1 в інтернет-аптеці
  Сумамед 1000 мг таблетки дисперг №1
  Pliva (Хорватия)
  Код товару: 262133
  Упаковка В наявності
  269,15 ₴
 9. Сумамед Форте порошок для суспензії 200 мг/5 мл полуниця 30 мл
  Упаковка В наявності
  264,87 ₴
 10. Сумамед Форте 200 мг/5 мл порошок для оральної суспензії 30 мл
  Упаковка В наявності
  258,60 ₴
 11. Сумамед Форте порошок для суспензії 200 мг/5 мл банан 15 мл
  Упаковка В наявності
  252,70 ₴
 12. Сумамед форте порошок для приготування суспензії 200 мг/5 мл 15 мл
  Упаковка В наявності
  235,70 ₴
 13. Сумамед 250 мг капсули №6
  Сумамед 250 мг капсули №6
  Pliva (Хорватия)
  Код товару: 2664
  Упаковка В наявності
  232,50 ₴
 14. Сумамед порошок 100 мг/5 мл флакон 20 мл
  Упаковка В наявності
  209,50 ₴
 15. Ормакс 200 мг/5 мл порошок для приготування суспензії 30 мл
  Ормакс 200 мг/5 мл порошок для приготування суспензії 30 мл
  Сперко Україна СП ТОВ (Україна, Вінниця)
  Код товару: 213709
  Упаковка В наявності
  203,60 ₴
 16. Ормакс 200 мг/5 мл порошок для приготування суспензії 20 мл
  Ормакс 200 мг/5 мл порошок для приготування суспензії 20 мл
  Сперко Україна СП ТОВ (Україна, Вінниця)
  Код товару: 203995
  Упаковка В наявності
  198,90 ₴
 17. Ормакс 250 мг капсули №6
  Ормакс 250 мг капсули №6
  Сперко Україна СП ТОВ (Україна, Вінниця)
  Код товару: 203352
  Упаковка В наявності
  187,70 ₴
 18. Сумамед 125 мг таблетки №6
  Сумамед 125 мг таблетки №6
  Pliva (Хорватия)
  Код товару: 3007
  Упаковка В наявності
  180,40 ₴
 19. Ормакс 100 мг/5 мл порошок для приготування суспензії 20 мл
  Ормакс 100 мг/5 мл порошок для приготування суспензії 20 мл
  Сперко Україна СП ТОВ (Україна, Вінниця)
  Код товару: 208272
  Упаковка В наявності
  142,00 ₴
 20. Хемоміцин 500 мг таблетки №3
  Хемоміцин 500 мг таблетки №3
  Hemofarm (Сербія)
  Код товару: 23344
  Упаковка В наявності
  120,50 ₴
 1. Азитро Сандоз 500 мг таблетки №6
  Азитро Сандоз 500 мг таблетки №6
  Salutas Pharma (Німеччина)
  Код товару: 238632
  Упаковка В наявності
  421,40 ₴
 2. Азитро Сандоз 200 мг/5 мл порошок для суспензії флакон 30 мл №1
  Упаковка В наявності
  233,30 ₴
 3. Азитро Сандоз 500 мг таблетки №3
  Азитро Сандоз 500 мг таблетки №3
  Salutas Pharma (Німеччина)
  Код товару: 201262
  Упаковка В наявності
  222,70 ₴
 4. Азитро Сандоз 250 мг таблетки N6
  Азитро Сандоз 250 мг таблетки N6
  Sandoz (Австрія)
  Код товару: 201261
  Упаковка В наявності
  207,00 ₴
 5. Азитро Сандоз 200 мг/5 мл порошок для суспензії флакон 20 мл №1
  Упаковка В наявності
  200,60 ₴
 6. Азитро Сандоз 100 мг/5 мл порошок для суспензії флакон 20 мл №1
  Упаковка В наявності
  188,40 ₴
 7. Бепантен плюс спрей 30 г в аптеці
  Бепантен плюс спрей 30 г
  ГП Грензах Продуктіонс ГмбХ, Німеччина
  Код товару: 240068
  Упаковка В наявності
  177,50 ₴
 8. Азакс 500 мг таблетки №3
  Азакс 500 мг таблетки №3
  Nobel (Туреччина)
  Код товару: 138615
  Упаковка В наявності
  174,50 ₴
 9. Азибіот 500 мг таблетки №3
  Азибіот 500 мг таблетки №3
  KRKA (Словенія)
  Код товару: 214892
  Упаковка В наявності
  165,70 ₴
 10. Зіромін 500 мг таблетки №3
  Зіромін 500 мг таблетки №3
  World Medicine (Великобританія)
  Код товару: 240700
  Упаковка В наявності
  154,60 ₴
 11. Азимед 200 мг/5 мл порошок для суспензії 30 мл флакон №1
  Азимед 200 мг/5 мл порошок для суспензії 30 мл флакон №1
  Київмедпрепарат ВАТ (Україна, Київ)
  Код товару: 205392
  Упаковка В наявності
  154,20 ₴
 12. Азитромакс 250 мг таблетки №6
  Азитромакс 250 мг таблетки №6
  Pharmascience (Канада)
  Код товару: 198284
  Упаковка В наявності
  152,70 ₴
 13. Азитрокс 500 мг таблетки №3
  Азитрокс 500 мг таблетки №3
  Zentiva (Чеська Республіка)
  Код товару: 116323
  Упаковка В наявності
  152,30 ₴
 14. Азитроміцин-Фармекс 500 мг ліофілізат для розчину для інфузій флакон №1
  Азитроміцин-Фармекс 500 мг ліофілізат для розчину для інфузій флакон №1
  Фармекс Груп ТОВ (Україна,Бориспіль)
  Код товару: 235411
  Упаковка В наявності
  121,50 ₴
 15. Азитроміцин-Гріндекс 500 мг таблетки №3
  Упаковка В наявності
  110,30 ₴
 16. Азимед 250 мг капсули №6
  Азимед 250 мг капсули №6
  Київмедпрепарат ВАТ (Україна, Київ)
  Код товару: 21362
  Упаковка В наявності
  109,30 ₴
 17. Азицин 500 мг таблетки №3
  Азицин 500 мг таблетки №3
  Дарниця ПрАТ (Україна, Київ)
  Код товару: 32182
  Упаковка В наявності
  108,20 ₴
 18. Азимед 500 мг таблетки №3
  Азимед 500 мг таблетки №3
  Київмедпрепарат ВАТ (Україна, Київ)
  Код товару: 198871
  Упаковка В наявності
  101,60 ₴
 19. Азимед 100 мг/5 мл порошок для оральної суспензії флакон 20 мл
  Упаковка В наявності
  99,70 ₴
 20. Азипол 500 мг таблетки №3
  Азипол 500 мг таблетки №3
  Паб'яницький ФЗ Польфа (Польща)
  Код товару: 239890
  Упаковка В наявності
  98,10 ₴
 1. Азитроміцин-Астрафарм 500 мг капсули №3
  Азитроміцин-Астрафарм 500 мг капсули №3
  Астрафарм ТОВ (Україна, Вишневе)
  Код товару: 196432
  Упаковка В наявності
  66,40 ₴
 2. Азитроміцин-Астрафарм 250 мг капсули №6
  Азитроміцин-Астрафарм 250 мг капсули №6
  Астрафарм ТОВ (Україна, Вишневе)
  Код товару: 166602
  Упаковка В наявності
  62,50 ₴
 3. Сумамед 500 мг таблетки №2
  Сумамед 500 мг таблетки №2
  Pliva (Хорватия)
  Код товару: 198693
  Немає в наявності
 4. Сумамед 500 мг порошок для приготування розчину №5
  Немає в наявності
 5. Сумамед форте 200 мг/5 мл порошок для суспензії 30 мл
  Немає в наявності

Відгуки користувачів

Цей продукт ще не має відгуків.
Залишити відгук
Моя оцінка
Зверніть увагу
Інформація / інструкція до препарату призначена тільки в інформаційних цілях і призначена виключно в інформаційних цілях.
Повідомлення
Зворотний дзвінок
Онлайн чат
Як вам зручніше з нами звʹязатися?
Скасувати
Кнопка зв'язку