Вітаджен Vitagen Glycine Max капсули №60
0,00 ₴
При замовленні від 600 грн. - Персен Форте у ПОДАРУНОК (діє тільки для Нової пошти та Укрпошти)
Biodeal Pharmaceuticals Private Limited (Індія)
Код товару:
263443
У список

Вітаджен Vitagen Glycine Max капсули №60

Biodeal Pharmaceuticals Private Limited (Індія)
Немає в наявності
0,00 ₴
Залишилися питання?
Ми раді допомогти
Ціни дійсні тільки при покупці онлайн, ціни в роздрібній мережі можуть відрізнятися від вказаних на сайті Задати питання фармацевту
Характеристики товара
Виробник Biodeal Pharmaceuticals Private Limited (Індія)
Форма товару Капсули
шт. 1
Кількість в упаковці 60
Бренд Vitagen
код моріону 485163
Умови відпуску без рецепта
Температура зберiгання спеціальних умов зберігання немає
Інструкція

Вітаджен Vitagen Glycine Max

Стрес став постійним супутником сучасної життя. Через неправильне, незбалансоване харчування організм людини позбавляється корисних речовин, які допомагають йому справитися з емоційним напруженням. Синтетичні антидепресанти і транквілізатори тільки погіршують стан, викликають звикання і побічні ефекти.

Препарат Glycine Max від компанії VITAGEN допоможе перемогти стрес, стимулюючи природні ресурси організму. Біодобавка містить амінокислоту гліцин, яка позитивно впливає на діяльність головного мозку, виявляє м'яку транквилизирующее дію, сприяє розслабленню м'язів.

Склад препарату і вплив на організм

Біодобавка Glycine Max випускається у вигляді капсул з рослинної сировини, всередині яких міститься амінокислота гліцин. Форма препарату у вигляді капсул вважається оптимальною для прийому. У капсулі амінокислота без втрат доставляється в кишковий тракт, де вона (після розчинення капсули) повністю всмоктується в кров.

Людський організм синтезує гліцин самостійно. Але потреба в цій амінокислоті настільки висока, що необхідний додатковий її джерело, наприклад, продукти харчування. Але перелік продуктів, що включають гліцин не надто великий. І далеко не всі з них є постійно на нашому столі. Простіший шлях забезпечити себе потрібними кількостями гліцину - регулярне вживання препарату VITAGEN GLYCINE MAX.

Біодобавка комплексно впливає на організм:

  • нормалізує сон і покращує засинання;
  • знімає негативну симптоматику при вегето-судинних розладах;
  • знижує агресивність, конфліктність, дратівливість;
  • знімає токсичний вплив продуктів розпаду алкоголю в період абстиненції;
  • стабілізує психічний стан в періоди депресій.

Гліцин необхідний для синтезу антиоксидантів. Також ця речовина необхідно для синтезу залізовмісного органічної речовини - гема, який входить до складу гемоглобіну. Якщо синтез гема порушується, то клітини і тканини не отримують достатньої кількості кисню. Кисневе голодування, в першу чергу, негативно позначається на роботі головного мозку і нервової системи.

Препарат Glycine Max володіє великим спектром корисної дії на організм, але при цьому у нього практично немає протипоказань і побічних ефектів. Гліцин може викликати алергічну реакцію у людей, чутливих до цього компоненту. Оскільки цей препарат надає розслабляючу дію, то він може викликати сонливість і слабкість у людей з хронічно зниженим тиском.

Зняття наслідків тривалого стресу
Препарат гліцину допомагає впоратися з наслідками тривалого стресу, такими як депресія, втрата інтересу до життя, нервозність. Науково доведено. що ця добавка знімає симптом тривожності і дає заспокійливий ефект. При цьому вона стимулює роботу головного мозку, сприяє адекватній оцінці дійсності.

Профілактичний вплив
Гліцин бере активну участь в синтезі біологічно активних речовин і забезпеченні організму киснем. Його регулярне вживання благотворно впливає на роботу серцево-судинної і нервової системи. Препарат VITAGEN GLYCINE MAX є чудовим профілактичним засобом, який істотно знижує ризик гіпертонії, нервових розладів. Гліцин бере участь в процесах детоксикації організму, сприяючи виведенню продуктів розпаду алкоголю та інших токсичних речовин.

Комплекс американських вітамінів Glycine Max можна замовити онлайн на сайті або купити в аптеці.

Склад:

Капсули рослинного походження
L-гліцин 150 мг

Спосіб застосування

По 1 капсулі 1 раз на день під час їжі.

Відгуки користувачів

Цей продукт ще не має відгуків.
Залишити відгук
Моя оцінка
Зверніть увагу
Інформація / інструкція до препарату призначена тільки в інформаційних цілях і призначена виключно в інформаційних цілях.