Вітаміни при вагітності

Вид
Сторінка:
  1. 1
  2. 2
Вид
Сторінка:
  1. 1
  2. 2

Вітаміни для використання перед і під час вагітності

Вітаміни надають колосальну роль в нормальному функціонуванні організму. Однак це не означає, що надлишок таких речовин піде нам на користь. Деякі вітаміни потрібні нам в дуже малих кількостях. Протягом усього життя потреба в тому чи іншому речовині постійно змінюється. Одним з особливих етапів в житті жінки є вагітність. Як не нашкодити, приймаючи вітаміни для вагітних, піде мова далі.

Навіщо приймати вітаміни?

Багато хто стикався з явищами нестачі вітамінів. Як правило, всі викликані зміни мають оборотний характер. Досить налагодити адекватне харчування або купити необхідний вітамін в аптеці. У вагітних небезпека полягає в тому, що навіть короткочасна нестача вітамінів може привести до незворотного пошкодження плоду або навіть передчасного переривання вагітності. Отже, можна зробити висновок, що досить придбати повноцінний вітамінний комплекс для вагітних і бути спокійною. Однак це не так. Надмірна кількість таких речовин може надати декілька не меншої шкоди!

Як вибрати необхідні вітаміни?

Вітамінні препарати можуть містити від одного компонента до цілого комплексу, що включає мікроелементи. І в цьому випадку ціна не є показником найбільш підходящого препарату. Найбільш правильним є підбір вітамінів, спільно з Вашим лікуючим лікарем. За індивідуальним комплексу симптомів він може запідозрити, яких речовин не вистачає, і підібрати відповідний засіб. Другим критерієм підбору є період, в якому знаходитися майбутня мама. На етапі підготовки до вагітності, крім індивідуальних особливостей, існує потреба в збільшенні надходження йоду і фолієвої кислоти. Також підвищується потреба у вітамінах А і Е. Другий триместр супроводжується підвищеним споживанням йоду, кальцію і заліза. І нарешті третій триместр повинен супроводжуватися підвищеним надходженням вітамінів А, С, Д і заліза. Ці рекомендації допоможуть підібрати кращі вітаміни для вагітних, які підійдуть саме Вам.

Читати далі... Назад...
Продукт {{var product.name}} был удален из Вашей корзины

Продовжити покупки
Оформити замовлення