Налаштування
Шрифт:
 • А
 • А
 • А
Колір:
 • Ц
 • Ц
 • Ц
 • Ц
 • Ц
Фото
 • ЧБ
 • Колір
 • Вимк.
Повна версія
Інофолік Софтгель капсули №30
657,90 ₴
Сочім Інтернешнл
Код товару:
239483
У список

Інофолік Софтгель капсули №30 - ціна та наявність в місті Ворзель

Сочім Інтернешнл
Немає в наявності
657,90 ₴
 • ДорослимДорослим можна можна ?
  Значення "Можна" вказує на те, що вибраний препарат має мінімальний ризик для здоров'я дорослого населення і результат, очікуваний від вживання лікарського засобу, переважає над можливими ризиками. Щоб уникнути негативних наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід застосовувати після консультації з лікарем.
 • ДітямДітям дітям не можнадітям не можна
 • ВагітнимВагітним не можна не можна ?
  Значення "Не можна" вказує на те, що вибраний препарат має максимальний ризик для здоров'я вагітних жінок і, відповідно, ризики від вживання даного лікарського препарату переважають над очікуваним результатом. Щоб уникнути негативних наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід застосовувати після консультації з лікарем.
 • Під час лактаціїПід час лактації не можна не можна ?
  Значення "Не можна" вказує на те, що вибраний препарат має максимальний ризик для здоров'я годуючих жінок, і відповідно, ризики від вживання даного лікарського препарату переважають над очікуваним результатом. Щоб уникнути негативних наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід застосовувати після консультації з лікарем.
 • АлергікамАлергікам з обережністю з обережністю ?
  Значення "З обережністю" вказує на те, що вибраний препарат може чинити підвищений негативний вплив на здоров'я алергіків, такі лікарські засоби рекомендується вживати, якщо очікуваний результат від застосування цього лікарського препарату переважає над всілякими ризиками. Щоб уникнути несприятливих наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід вживати після консультації з провідним фахівцем.
 • ДіабетикамДіабетикам можна можна ?
  Значення "Можна" вказує на те, що вибраний препарат має мінімальний ризик для здоров'я діабетиків і результат, очікуваний від вживання лікарського засобу, переважає над можливими ризиками. Щоб уникнути негативних наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід застосовувати після консультації з лікарем.
Залишилися питання?
Ми раді допомогти
Ціни дійсні тільки при покупці онлайн, ціни в роздрібній мережі можуть відрізнятися від вказаних на сайті Задати питання фармацевту
Характеристики товара
Виробник Сочім Інтернешнл
Форма товару Капсули
шт. 3
Штрих-код 3401552045179
Кількість в упаковці 30
Бренд Інофолік
код моріону 380357
Кратність 3
Умови відпуску без рецепта
Інструкція

Інофолік софтгель (Inofolic softgel) інструкція по застосуванню

Склад

активні речовини:

 • Міо-інозитол 600  мг
 • Фолієва кислота 0,20 мг
 • Соєва олія 350 мг
 • Соєвий лецитин 100 мг
 • Тригліцериди середньоланцюгові 50 мг
 • Полігліцерину олеат 50 мг
 • Моно та дигліцериди жирних кислот 20 мг

оболонка: желатин харчовий, гліцерин, оксид заліза

Властивості

Інофолік Софтгель  – містить міо-інозитол та фолієву кислоту і призначається для компенсації нестачі обох елементів - при недостатньому їх вживанні або підвищених потребах організму. Дія препарату визначається активними інгредієнтами, які входять до його складу.

Яка фізіологічна роль міо-інозитолу?

Міо-інозитол бере участь у внутрішньоклітинній передачі сигналу і забезпеченні функціонування рецепторів інсуліну, репродуктивних гормонів, факторів росту, катехоламінів та ін., взаємодіє зі специфічними білками, які відіграють важливу роль у функціонуванні репродуктивної системи і розвитку ембріона. Міо-інозитол здійснює позитивний вплив на репродуктивну функцію, сприяє відновленню регулярності менструального циклу і овуляції. Наукові дослідження показали, що високі концентрації міо-інозитолу у фолікулярній рідині є хорошими показниками якості ембріонів та яйцеклітин. Певні патологічні стани, такі як синдром полікістозних яєчників - пов’язані з помітною нестачею міо-інозитолу на рівні фолікулярної рідини. Міо-інозитол бере участь в регуляції жирового обміну, нормалізує рівень холестерину в крові, перешкоджає розвитку атеросклерозу і ожиріння, сприяє зниженню інсулінорезистентності / гіперінсулінемії. Міо-інозитол є важливим синергістом фолатів і інших вітамінів (В5, РР), а також мінералів (кальцію, магнію).

Яка фізіологічна роль фолієвої кислоти?

Фолієва кислота - це водорозчинний вітамін групи В. Вона бере участь у синтезі ДНК, серотоніну та гліцину; відповідає за поділ клітин; входить до складу А-кератину; сприяє еритропоезу; запобігає жировій інфільтрації печінки; покращує еластичність шкіри; підтримує нормальний стан імунної системи. Фолати є необхідним компонентом для нормального процесу овуляції. Нестача фолієвої кислоти пов’язана з низьким рівнем естрадіолу впродовж усього менструального циклу, підвищенням концентрації фолікулостимулюючого гормону в період очікуваної овуляції, а в лютеїновій фазі – зі зменшеною кількістю прогестерону в крові. Дефіцит фолатів призводить до гіпергомоцистеїнемії, яка, в свою чергу, веде до виникнення оксидативного стресу у тканинах. Це призводить до дефектів в імплантації зародка, а в майбутньому – до безпліддя, спорадичного викидня або невиношування вагітності. Наукові дослідження також показали, що брак фолієвої кислоти в організмі жінки на момент зачаття може викликати серйозні вади в розвитку плоду, такі як аненцефалія, дефекти нервової трубки, мозкові грижі, гідроцефалія, ущелина губи або піднебіння, вади серця. Всесвітня Організація Охорони Здоров’я наголошує, що фолієва кислота обов’язково має бути призначена жінкам, які готуються до зачаття, та, щонайменше, до 12-того тижня вагітності, в дозі 400 мкг/добу.

Показання

Інофолік Софтгель  нормалізує менструальний цикл та овуляцію, сприяє визріванню ооцитів, покращує метаболічні процеси, які знижують масу тіла, нормалізує рівень тестостерону, пролактину та лютеїнізуючого гормону і може призначатися в якості допоміжного засобу для компенсації підвищеної потреби міо-інозитолу та фолієвої кислоти під час комплексної терапії таких станів:

 • Безпліддя (у тому числі невизначеного генезу);
 • Синдром полікістозних яєчників;
 • Низький овуляторний резерв;
 • Перед проведенням екстракорпорального запліднення;
 • В протоколах стимуляції овуляції в поєднанні зі специфічною терапією;
 • При підвищеному ризику виникнення гестаційного діабету

Спосіб застосування та дози Інофолік Cофтгель

Рекомендована доза - 1 капсула двічі на день, незалежно від прийому їжі. Для забезпечення максимального ефекту інозитолу інтервал між прийомами повинен становити 12 годин. Термін вживання: 3 місяці. Подальше споживання та можливість повторного курсу узгоджувати з лікарем.

Особливості застосування препарату

Дієтичні добавки не призначені для заміни різноманітного і збалансованого харчування та здорового способу життя. Зберігайте у місці недоступному для дітей. Не перевищуйте рекомендовану добову дозу. Перед прийомом препарату проконсультуйтесь зі своїм лікарем.

Умови зберігання

Зберігайте Інофолік Софтгель у прохолодному, сухому, недоступному для сонячних променів місці.

Термін придатності

Не застосовувати після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

Відгуки користувачів

Цей продукт ще не має відгуків.
Залишити відгук
Моя оцінка
Зверніть увагу
Інформація / інструкція до препарату призначена тільки в інформаційних цілях і призначена виключно в інформаційних цілях.
Повідомлення
Зворотний дзвінок
Розшифрувати рецепт
Онлайн чат
Як вам зручніше з нами звʹязатися?
Скасувати
Кнопка зв'язку